Candy CSOE H8A3TE-S


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 8 kg bielizne, Účinnosť sušenia A, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, potrebné dokúpiť príslušenstvo. Viac info


Cena 485,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,72 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 81,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kondenzačná smart sušička bielizne s tepelným čerpadlom Candy CSOE H8A3TE-S Smart Pro disponuje kapacitou bubna pre sušenie 8 kg bielizne. Ponúka 14 základných programov z toho až 7 rýchlych programov do 90 minút. Sušička má digitálny dotykový displej a ergonomický otočný volič. Inteligentnú sušičku bielizne je možné ovládať aj prostredníctvom mobilného zariadenia, ktoré je pripojené k Wifi + Bluetooth na diaľku cez aplikáciu hOn. Sušička má 4 úrovne senzorového sušenia: Extra suché, do skrine, na vešiak a na žehlenie. Nechýba možnosť časovaného sušenia v rozmedzí 60 - 220 min. Má dvojitý filter na textilný prach. Funkcia Super Easy Iron, odložený štart, ukazovateľ zanesenia filtra aj plnej nádoby. Bubon Infinity so zvukovou izoláciou a tichý invertorový motor. Nádoba na vodu Easy Case je umiestnená priamo vo dverách a jej objem je 5 l. Sušičku je možné napojiť priamo na odpad (potrebné dokúpiť príslušenstvo).

 

 

 

Smart spotrebič ušetrí čas

Inteligentná kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom Candy CSOE H8A3TE-S je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Inteligentná sušička Candy SmartPro je ideálnym riešením. S touto sušičkou ušetríte čas a zároveň získate výkonný sportrebič za rozumnú cenu. Vďaka nej si budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jeden krát môžete vysušiť až 8 kg bielizne. Tento model je zaradený do energetickej triedy A+++

Programy a funkcie

  • 14 programov základných (z toho 7 krátkych cyklov do 90 min) + Wifi programy: Eco Bavlna, Biele, Džínsy, Tmavé a Farebné, Syntetika, Košele, Vlna - Woolmark Apparel Care certifikácia, Denná Perfect 59 min, Denné 45 min, Úsporný 30 min, Osvieženie, Relax - uvoľnenie vlákien a pokrčenia za 12 min, Šport Plus, malá náplň, Wifi
  • Funkcia: Memo - uloženie obľúbeného programu do pamäte, Časované sušenie, Senzorové sušenie, Odložený štart až 24 hod, Super Easy Iron - Ochrana proti pokrčeniu pre ľahké žehlenie, Zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zanesenia filtroch, Ukazovateľ naplnenia nádoby na vodu

Vysušte bielizeň do hodiny

Inteligentná sušička bielizne má dispozícii aj 7 rýchlych cyklov sušenia. Kedykoľvek tak môžete mať usušenú bielizeň behom menej ako 1 hodiny a ušetriť si tak drahocenný čas na iné aktivity. Naviac Vaše oblečenie bude dokonale vysušené, textílie zostanú hladké a plne chránené. Na výber máte aj ďalšie štandardné programy a programy, ktoré ponúka aplikácia.

Woolmark Apparel Care

V priebehu sušenia sa mení smer otáčania bubna, čo zabraňuje zamotávaniu bielizne a zaručuje rovnomerné sušenie. V neposlednom rade minimalizuje aj pokrčenie oblečenia.  V posledných 10/20 minútach cykulu sušička používa studený vzduch. Program Woolmark Apparel Care je schválený spoločnosťou Woolmark, postará sa o vlnené oblečenie s potrebnou starostlivosťou.

Zostaňte v nepretržitom spojení

Svoju inteligentnú sušičku bielizne môžete ovládať aj z kancelárie prostredníctvom smartfónu. Umožňuje bezdotykové prepojenie smart sušičky pomocou technológie Wi-Fi alebo Bluetooth so smart telefónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť mnoho ďalších programov.

  • Sťahovanie nových funkcií a cyklov
  • Funkcie pre odložený začiatok a koniec
  • Kontrolné cyklus
  • Vedenie štatistík pranie a čerpanie energie
  • Tipy a triky
  • Sprievodca chybovými hláškami a užívateľský návod

Praktické vyprázdňovanie nádrže

Manipulácia s tradičnou zbernou nádobou je väčšinou nepraktická a ťažko sa s ňou manipuluje. Nádoba na kondenzát Easy Case je integrovaná do dverí sušičky. Jej inovovaný kompaktný dizajn a praktická ergonomická rukoväť umožňuje jej jednoduché vyberanie, nosenie aj vyprázdnenie. S objemom 5 l nie je potrebné ju vyprázdňovať po každom cykle sušenia. Nádoba je priehľadná, čím vám poskytuje dokonalý prehľad o stave hladiny.

Ďalšie vlastnosti 

Vďaka tepelnému čerpadlu umožňuje až 4 úrovne sušenia: Extra suché, Do skrine, Na vešiak, Na žehlenie a taktiež časované sušenie 60 -220 minút s ochladzovaním na konci cyklu. Ovládanie sušičky je veľmi praktické a intuitívne pomocou ergonomického otočného voliča.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 58.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CSOE H8A3TE-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami