Candy RO4 H7A2TCERX-S

  • 10% zľava s kódom

Sušička bielizne, Energetická trieda A++, Kapacita 7 kg bielizne, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Maximálna hĺbka: 48,6 cm. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart kondenzačná slim sušička bielizne Candy RO4 H7A2TCERX-S s tepelným čerpadlom RapidÓ v energetickej triede A++ vysuší 7 kg oblečenia pomocou 14 + Wi-Fi programov. Antracitové prevedenie. Vybavená programom Woolmark, senzorovým sušením, nádobou Easy Case a displejom v českom jazyku.

 

 

 

Candy RO4 H7A2TCERX-S

Inteligentná slim kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. S touto sušičkou ušetríte čas a zároveň získate výkonný sportrebič za rozumnú cenu. Vďaka nej si budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jedenkrát môžete vysušiť až 7 kg bielizne. Tento model je zaradený do energetickej triedy A++

Programy a funkcie

  • 14 programov základných + Wi-Fi programy: denný 59 minút, denný 45 minút, úsporný 30 minút, osvieženie, šport plus, malá náplň, zmiernenie pokrčenia, Vlna- Woolmark Apparel Care certifikát, košele, syntetika, farebná bielizeň, džínsy, bavlna, biela bielizeň
  • Funkcia: Memo - uloženie obľúbeného programu do pamäte, Časované sušenie, Senzorové sušenie, Odložený štart až 24 hod, Zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zanesenia filtru, Ukazovateľ naplnenia nádoby na vodu

Woolmark Apparel Care

V priebehu sušenia sa mení smer otáčania bubna, čo zabraňuje zamotávaniu bielizne a zaručuje rovnomerné sušenie. V neposlednom rade minimalizuje aj pokrčenie oblečenia.  V posledných 10/20 minútach cykulu sušička používa studený vzduch. Program Woolmark Apparel Care je schválený spoločnosťou Woolmark, postará sa o vlnené oblečenie s potrebnou starostlivosťou.

Ďalšie vlastnosti 

Vďaka tepelnému čerpadlu umožňuje až 4 úrovne sušenia: Extra suché, Do skrine, Na vešiak, Na žehlenie a taktiež časované sušenie 60 -220 minút s ochladzovaním na konci cyklu. Ovládanie sušičky je veľmi praktické a intuitívne pomocou ergonomického otočného voliča.

Vysušte bielizeň do hodiny

Inteligentná sušička bielizne dokáže dokonale usušiť bielizeň už za krátkych 49 minút. K dispozícii má aj 7 rýchlych cyklov sušenia. Kedykoľvek tak môžete mať usušenú bielizeň behom menej ako 1 hodiny a ušetriť si tak drahocenný čas na iné aktivity. Naviac vaše oblečenie bude dokonale vysušené, textílie zostanú hladké a chránené. Na výber máte aj ďalšie štandardné programy a programy, ktoré ponúka aplikácia.

Zostaňte v nepretržitom spojení

Svoju inteligentnú sušičku bielizne môžete ovládať aj z kancelárie prostredníctvom smartfónu. Umožňuje bezdotykové prepojenie smart sušičky pomocou technológie Wi-Fi alebo Bluetooth so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť mnoho ďalších programov.

 

 

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 46.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 7 Kg
Trieda energ.účinnosti A++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 48.6 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Candy RO4 H7A2TCERX-S

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Martin

27. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Veľmi pekný design a menšie rozmery vhodne do kúpelňe efektívne sušenie .Prádlo si váži a po vyhodnotení že je prádlo suché ukonči program aj oveľa skôr ako píše !! Šetrné kedže ide o tepelne čerapdlo takže veľmi prijatelná spotreba a efektivita.
  • Pripojenie cez apliikaciu (wifi) chválim ani nie tak na zapínanie sušičky na diaľku ale na celkove ovládanie aj doma kedže v aplikácií je každy program do detailu popísany a tak nemusím stále študovať návod.
  • Trošku hlučnejšie ale stým som počítal je to normálne.
  • Dvierka idu trošku tahšie otvárať ( niekedy pohnem aj celou sušičkou)

Zatiaľ ju mám krátko ale chceli sme skladnú sušičku kedže v kuchyni už mame aj pračku aj umývačku tak tam už nebolo ju kam dať. Sušička s pekným a moderným výzorom hodiacu sa k šedým tonom našej kúpelni a zároveň moderne zariadenie dnešnej doby 2022.