Candy RO4 H7A2TCEX-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback 40 € po registrácii

Cena:
519,00 €

Cena s Cashback
479,00 €
Len do 31. 12. 2021
Ako získate Cashback

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kondenzačná slim sušička Candy RO4 H7A2TCEX-S v bielej farbe s tepelným čerpadlom a s objemom 7 kg je zaradená do energetickej triedy A++. V ponuke má 14 programov, z toho je 7 rýchlych s dobou sušenia do 90 minút. Pri sušení dosahuje hlučnosť 67 dB. Ovládanie pomocou otočného kolieška a dotykového displej s českým menu. Aplikácia Simpli Fi umožňujúca ovládanie sušičky cez Wi-Fi a Bluetooth. Z funkcií nechýba odložený štart, zablokovanie tlačidiel či signalizácia zaneseného filtra. Nádoba na vodu Easy Case je umiestnená priamo vo dverách a jej objem je 5 l. Rozmery (VxŠxH): 85 x 60 x 46,5 cm.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • cashback 40,00 €

Zvážte aj tento produkt

Candy CBTD 7A1TE-S Candy CBTD 7A1TE-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

Vstavaná smart slim sušička bielizne s tepelným čerpadlom Candy CBTD 7A1TE-S v bielom prevední má kapacitu bubna pre sušenie 7 kg bielizne. Je zaradená do energetickej triedy A+. Maximálna hlučnosť pri sušení dosahuje 67 dB. Smart sušičku môžete odvládať bezdotykovo prepojením pomocou technológie NFC so smartfónom. Ponúka 14 základných a 30 Smart Touch programov, z ktorých si zaručene vyberiete ten najvhodnejší. K dispozícii má aj praktické funkcie: ľahké žehlenie, rýchle sušenie (30, 45, 59 min.), voľba sušenia, pamäť, časované sušenie, odložený štart o 24 hodín, ochrana proti pokrčeniu, zablokovanie tlačidieľ a praktické ukazovatele zansenia filtra a naplnenia nádoby na vodu. Smart sušička bielizne Candy CBTD 7A1TE-S má hĺbku 46,5 cm, je možné ju kombinovať so slim práčkou. Ovládanie je veľmi jednoduché pomocou digitálneho displeja a otočného voliča. Nádoba na kondenzát je umiestnená vo dvierkach sušiky a jej objem je 5 l.

Základné parametre

 • Hĺbka: 46,5 cm
 • Vstavaný displej: Áno
 • Kapacita bubna: 7 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Smart spotrebič, ktorý šetrí čas 

Inteligentná kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom Candy RO4 H7A2TCEX-S je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Sušičky Candy Rapidó vám ušetria denne mnoho času. Sú navrhnuté s rýchlimy a efektívnymi cyklami pre úsporu času. Vy si tak budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jeden krát môžete vysušiť až 7 kg bielizne. Tento model je zaradený do energetickej triedy A++

Programy a funkcie

V priebehu sušenia sa mení smer otáčania bubna, čo zabraňuje zamotávaniu bielizne a zaručuje rovnomerné sušenie. V neposlednom rade minimalizuje aj pokrčenie oblečenia.  V posledných 10/20 minútach cykulu sušička používa studený vzduch. Program Woolmark Apparel Care je schválený spoločnosťou Woolmark, postará sa o vlnené oblečenie s potrebnou starostlivosťou.

 • 14 programov základných + Wifi programy: denný perfektný 59 minútový, denný 45 minútový, úsporný 30 minútový, osvieženie, šport plus, zmiernenie pokrčenia, malá náplň, vlna - Woolmark Apparel Care certifikácia, košele, syntetika, farebná bielizeň, džínsy, bavlna, biele

 • funkcie: časované sušenie, odložený štart až 24 hod, ochrana proti pokrčeniu, pamäť, zablokovanie tlačidiel, ukazovateľ zanesenia filtra, ukazovateľ naplnenia nádoby na vodu

Praktické vyprázdňovanie nádrže

Manipulácia s tradičnou zbernou nádobou je väčšinou nepraktická a ťažko sa s ňou manipuluje. Nádoba na kondenzát Easy Case je integrovaná do dverí sušičky. Jej inovovaný kompaktný dizajn a praktická ergonomická rukoväť umožňuje jej jednoduché vyberanie, nosenie aj vyprázdnenie. S objemom 5 litrov nie je potrebné ju vyprázdňovať po každom cykle sušenia. Nádoba je priehľadná, čím vám poskytuje dokonalý prehľad o stave hladiny.

Candy RapidÓ

Inteligentná sušička s dizajnom Candy RapidÓ bola vyvynutá pre čo najjednodnoduchší spôsob starostlivosti o bielizeň. Ponúka dostatočnú kapacitu bubna s jednoduchým a pohodlným dotykovým ovládaním, ktoré je umiestnené tak, aby sa minimalizovala nutnosť zohýbania. Všetky detaily vytvárajú maximálny komfort používania sušičky RapidÓ. Ak potrebujete rýchlo vysušiť vaše oblečenie môžete si vybrať jednen zo 7 rýchlych programov od 30 do 90 minút.

Zostaňte v nepretržitom spojení

Svoju inteligentnú sušičku bielizne môžete ovládať aj z kancelárie prostredníctvom smartfónu. Umožňuje bezdotykové prepojenie smart sušičky pomocou technológie Wi-Fi + Bluetooth so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy Simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť mnoho ďalších programov.

 • Spustenie programu na diaľku - sušičku je možné ovládať odkiaľkoľvek. Pokiaľ ste doma, umožňuje zadať hlasový príkaz prostredníctvom niektorého z digitálnych asistentov.
 • Tipy a odporúčania
 • Ďalšie inteligentné cykly - umožňuje prístup k ďalším cyklom prostredníctvom WiFi.
 • Hlasový asistent -  kompatibilita aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Assistant, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku).
 • Podpora a informácie k údržbe sušičky
 • Štatistiky výkonu a účinnosti sušenia

Ďalšie vlastnosti 

Vďaka tepelnému čerpadlu umožňuje až 4 úrovne sušenia: Extra suché, Do skrine, Na vešiak, Na žehlenie a taktiež časované sušenie 60 -220 minút s ochladzovaním na konci cyklu. Ovládanie sušičky je veľmi praktické a intuitívne pomocou ergonomického otočného voliča. Všetky potrebné nastavenia zobrazí textový 5-miestny dotykový displej v českom jazyku. Jednoducho si zvolíte program a funkciu, a o všetko ostatné sa postará sušička. 

Pripojené súbory

Návod v slovenčine RO4 H7A2TCEX-SSK (stiahnuť) [*.pdf, 7.25 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 46,5 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 7 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A++
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 46,5 cm
Hmotnosť: 37,5 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Vlna
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A++
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + tlačítka
Systém vkladania: predným plnením

Energetické údaje

Trieda účin.sušenia: B

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 67 dB

Ostatné

Kód produktu: 31102042

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore