Candy RO4 H7A2TEX-S


Sušička bielizne, Energetická trieda A++, Kapacita 7 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Maximálna hĺbka: 48,6 cm. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Kondenzačná slim sušička Candy RO4 H7A2TEX-S v bielej farbe s tepelným čerpadlom a s objemom 7 kg je zaradená do energetickej triedy A++. V ponuke má 14 programov, z toho je 7 rýchlych s dobou sušenia od 30 do 90 minút. Pri sušení dosahuje hlučnosť 67 dB. Ovládanie pomocou otočného kolieska a dotykového displeja s českým menu. Aplikácia Simply Fi umožňujúca ovládanie sušičky cez Wi-Fi a Bluetooth. Z funkcií nechýba odložený štart, zablokovanie tlačidiel či signalizácia zaneseného filtra. Vybavená otočným programátorom a dotykovým displejom. Nádoba na vodu Easy Case je umiestnená priamo vo dverách a jej objem je 5 l. Kompatibilita s hlasovými asistentnmi Google Assistant a Alexa. Rozmery (VxŠxH): 85 x 60 x 46,5 cm.

 

 

 

Candy RO4 H7A2TEX-S

Inteligentná kondenzačná slim sušička s tepelným čerpadlom RapidÓ je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a za krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Vmestí sa do nej až 7 kg bielizne.  Tento model je zaradený do energetickej triedy A++. Medzi 14 štandardnými programami s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. K štandardným programom je možné stiahnuť prostredníctvom aplikácie aj ďalšie WiFi programy. Vyznačuje 3 najdôležitejšími parametrami: rýchle cykly, jednoduchosť používania a smart prepojenie.

Programy a funkcie

V priebehu sušenia sa mení smer otáčania bubna, čo zabraňuje zamotávaniu bielizne a zaručuje rovnomerné sušenie. V neposlednom rade minimalizuje aj pokrčenie oblečenia. Využíva senzorové sušenie v 4 úrovniach: extra suché, do skrine, na vešiak, na žehlenie. V posledných 10/20 minútach cykulu sušička používa studený vzduch. Program Woolmark Apparel Care je schválený spoločnosťou Woolmark, postará sa o vlnené oblečenie s potrebnou starostlivosťou. Ak potrebujete rýchlo vysušiť vaše oblečenie môžete si vybrať jeden zo 7 rýchlych programov od 30 do 90 minút. 

 • 14 programov základných (z toho 7 krátkych cyklov do 90 min) + Wifi programy: denný perfektný (59 minút), denný (45 minút), úsporný (30 minút), osvieženie, šport plus, zmiernenie pokrčenia, malá náplň, vlna-Woolmark Apparel Care certifikácia, košele, syntetika, farebné, džínsy, bavlna, biela bielizeň

 • funkcie: časované sušenie, senzorové sušenie, odložený štart až 24 hod, super easy, zablokovanie tlačidiel, ukazovateľ zanesenia filtra, ukazovateľ naplnenia nádoby na vodu, ochrana proti pokrčeniu

Aplikácia simply-Fi

Svoju inteligentnú sušičku bielizne môžete ovládať aj z kancelárie prostredníctvom smartfónu. Umožňuje bezdotykové prepojenie smart sušičky pomocou technológie Wi-Fi + Bluetooth so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť mnoho ďalších programov.

 • Spustenie programu na diaľku - sušičku je možné ovládať odkiaľkoľvek. Pokiaľ ste doma, umožňuje zadať hlasový príkaz prostredníctvom niektorého z digitálnych asistentov.
 • Tipy a odporúčania
 • Ďalšie inteligentné cykly - umožňuje prístup k ďalším cyklom prostredníctvom WiFi.
 • Hlasový asistent -  kompatibilita aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Assistant, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať.
 • Podpora a informácie k údržbe sušičky
 • Štatistiky výkonu a účinnosti sušenia

Praktické vyprázdňovanie nádrže

Zaobchádzanie s tradičnou zbernou nádobou je väčšinou nepraktické a ťažko sa s ňou manipuluje. Nádoba na kondenzát Easy Case je integrovaná do dverí sušičky. Jej inovovaný kompaktný dizajn a praktická ergonomická rukoväť umožňuje jednoduché vyberanie, nosenie aj vyprázdnenie. S objemom 5 l nie je potrebné ju vyprázdňovať po každom cykle sušenia. Nádoba je priehľadná, čím vám poskytuje dokonalý prehľad o stave hladiny.

Jednoduchšia manipulácia

Slim sušička Candy RO4 H7A2TEX-S zaujme ergnomickým dizajnom, ktorý oceníte hlavne pri vkladaní a vyberaní bielizne. Jednoduchšia manipulácia sa vám zapáči. Ovládate ju pomocou otočného programátora, kde si navolíte požadovaný program. Dotykový displej je špeciálne umiestnený na hrane dvierok.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 46.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 7 Kg
Trieda energ.účinnosti A++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 48.6 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Candy RO4 H7A2TEX-S

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Jaroslav

18. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Smart aplikácia
 • Otvára sa spodný kryt

Timea

24. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Slim
 • Rýchle programy sušenia
 • Ovládanie aj pomocou smartfónu

Túto sušičku som si vybrala hlavne pre jej rozmery nakoľko v našej kúpeľni nie je nikdy dosť miesta.<br /> Ďalej ma zaujali rýchle programy sušenia a funkcie, ktoré môžem využiť pomocou smartfónu. Pevne dúfam, že poslúži dlho k mojej spokojnosti.