Candy RO4 H7A2TEX-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback 40 € po registrácii

Cena:
509,00 €

Cena s Cashback
469,00 €
Len do 30. 06. 2021
Ako získate Cashback

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,18 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kondenzačná slim sušička Candy RO4 H7A2TEX-S v bielej farbe s tepelným čerpadlom a s objemom 7 kg je zaradená do energetickej triedy A++. V ponuke má 14 programov, z toho je 7 rýchlych s dobou sušenia od 30 do 90 minút. Pri sušení dosahuje hlučnosť 67 dB. Ovládanie pomocou otočného kolieska a dotykového displeja s českým menu. Aplikácia Simply Fi umožňujúca ovládanie sušičky cez Wi-Fi a Bluetooth. Z funkcií nechýba odložený štart, zablokovanie tlačidiel či signalizácia zaneseného filtra. Vybavená otočným programátorom a dotykovým displejom. Nádoba na vodu Easy Case je umiestnená priamo vo dverách a jej objem je 5 l. Kompatibilita s hlasovými asistentnmi Google Assistant a Alexa. Rozmery (VxŠxH): 85 x 60 x 46,5 cm.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Cashback 40,00 €

Ďalšie varianty tovaru

Hore

Zvážte aj tento produkt

Candy CBTD 7A1TE-S Candy CBTD 7A1TE-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

Vstavaná smart slim sušička bielizne s tepelným čerpadlom Candy CBTD 7A1TE-S v bielom prevední má kapacitu bubna pre sušenie 7 kg bielizne. Je zaradená do energetickej triedy A+. Maximálna hlučnosť pri sušení dosahuje 67 dB. Smart sušičku môžete odvládať bezdotykovo prepojením pomocou technológie NFC so smartfónom. Ponúka 14 základných a 30 Smart Touch programov, z ktorých si zaručene vyberiete ten najvhodnejší. K dispozícii má aj praktické funkcie: ľahké žehlenie, rýchle sušenie (30, 45, 59 min.), voľba sušenia, pamäť, časované sušenie, odložený štart o 24 hodín, ochrana proti pokrčeniu, zablokovanie tlačidieľ a praktické ukazovatele zansenia filtra a naplnenia nádoby na vodu. Smart sušička bielizne Candy CBTD 7A1TE-S má hĺbku 46,5 cm, je možné ju kombinovať so slim práčkou. Ovládanie je veľmi jednoduché pomocou digitálneho displeja a otočného voliča. Nádoba na kondenzát je umiestnená vo dvierkach sušiky a jej objem je 5 l.

Základné parametre

 • Hĺbka: 46,5 cm
 • Vstavaný displej: Áno
 • Kapacita bubna: 7 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Candy RO4 H7A2TEX-S

Inteligentná kondenzačná slim sušička s tepelným čerpadlom RapidÓ je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a za krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Vmestí sa do nej až 7 kg bielizne.  Tento model je zaradený do energetickej triedy A++. Medzi 14 štandardnými programami s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. K štandardným programom je možné stiahnuť prostredníctvom aplikácie aj ďalšie WiFi programy. Vyznačuje 3 najdôležitejšími parametrami: rýchle cykly, jednoduchosť používania a smart prepojenie.

Programy a funkcie

V priebehu sušenia sa mení smer otáčania bubna, čo zabraňuje zamotávaniu bielizne a zaručuje rovnomerné sušenie. V neposlednom rade minimalizuje aj pokrčenie oblečenia. Využíva senzorové sušenie v 4 úrovniach: extra suché, do skrine, na vešiak, na žehlenie. V posledných 10/20 minútach cykulu sušička používa studený vzduch. Program Woolmark Apparel Care je schválený spoločnosťou Woolmark, postará sa o vlnené oblečenie s potrebnou starostlivosťou. Ak potrebujete rýchlo vysušiť vaše oblečenie môžete si vybrať jeden zo 7 rýchlych programov od 30 do 90 minút. 

 • 14 programov základných (z toho 7 krátkych cyklov do 90 min) + Wifi programy: denný perfektný (59 minút), denný (45 minút), úsporný (30 minút), osvieženie, šport plus, zmiernenie pokrčenia, malá náplň, vlna-Woolmark Apparel Care certifikácia, košele, syntetika, farebné, džínsy, bavlna, biela bielizeň

 • funkcie: časované sušenie, senzorové sušenie, odložený štart až 24 hod, super easy, zablokovanie tlačidiel, ukazovateľ zanesenia filtra, ukazovateľ naplnenia nádoby na vodu, ochrana proti pokrčeniu

Aplikácia simply-Fi

Svoju inteligentnú sušičku bielizne môžete ovládať aj z kancelárie prostredníctvom smartfónu. Umožňuje bezdotykové prepojenie smart sušičky pomocou technológie Wi-Fi + Bluetooth so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť mnoho ďalších programov.

 • Spustenie programu na diaľku - sušičku je možné ovládať odkiaľkoľvek. Pokiaľ ste doma, umožňuje zadať hlasový príkaz prostredníctvom niektorého z digitálnych asistentov.
 • Tipy a odporúčania
 • Ďalšie inteligentné cykly - umožňuje prístup k ďalším cyklom prostredníctvom WiFi.
 • Hlasový asistent -  kompatibilita aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Assistant, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať.
 • Podpora a informácie k údržbe sušičky
 • Štatistiky výkonu a účinnosti sušenia

Praktické vyprázdňovanie nádrže

Zaobchádzanie s tradičnou zbernou nádobou je väčšinou nepraktické a ťažko sa s ňou manipuluje. Nádoba na kondenzát Easy Case je integrovaná do dverí sušičky. Jej inovovaný kompaktný dizajn a praktická ergonomická rukoväť umožňuje jednoduché vyberanie, nosenie aj vyprázdnenie. S objemom 5 l nie je potrebné ju vyprázdňovať po každom cykle sušenia. Nádoba je priehľadná, čím vám poskytuje dokonalý prehľad o stave hladiny.

Jednoduchšia manipulácia

Slim sušička Candy RO4 H7A2TEX-S zaujme ergnomickým dizajnom, ktorý oceníte hlavne pri vkladaní a vyberaní bielizne. Jednoduchšia manipulácia sa vám zapáči. Ovládate ju pomocou otočného programátora, kde si navolíte požadovaný program. Dotykový displej je špeciálne umiestnený na hrane dvierok.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 46,5 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 7 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A++
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 46,5 cm
Hmotnosť: 37,5 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Vlna
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Trieda účin.sušenia: B

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + tlačítka
Systém vkladania: predným plnením

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 67 dB

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31102044

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore