Cecotec Conga 999 Origin Genesis


Robotický vysávač, Vysáva a mopuje naraz, Smart ovládanie mobilom, Prevádzková doba: 120 min., Typ navigácie: Náhodná, Výška vysávača: 7,5 cm. Viac info


NAY Extra cena 143,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 36,00 €.

Cena 179,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,60 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 18,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Robotický smart vysávač Cecotec Conga 999 Origin Genesis vysáva a mopuje naraz, a tým vám poskytuje komplexné riešenie čistenia. Jeho laserová navigácia a výška len 7,5 cm zabezpečujú efektívne prechádzanie aj v náročnom teréne. Tento robotický vysávač sa tiež môže pochváliť inteligentným ovládaním cez mobil a prevádzkovou dobou až 120 minút. S umývacím valcom a čistiacou, dopĺňacou a vyprázdňovacou stanicou je Robotický chytrý vysavač Cecotec Conga 999 Origin Genesis je ideálnou voľbou pre hĺbkové čistenie vášho domova.

Cecotec Conga 999 Origin Genesis robotický vysávač

 • 5v1 smart robotický vysávač
 • Mopovanie s technológiou Wash4You, ktorá vďaka elektronickému čerpadlu udržuje mop vždy vlhký
 • 2 úrovne intenzity dávkovania vody
 • Technológia Dry Clean podlahy po mopovaní vysuší 
 • Inteligentná reaktívna navigácia iTech 3.0 
 • Sací výkon až 1 000 Pa 
 • Výdrž batérie až 120 minút 
 • Po ukončení upratovania sa vráti na nabíjaciu stanicu 
 • 5 režimov čistenia a plánovanie upratovania 
 • Ovládanie cez mobilnú aplikáciu alebo pomocou diaľkového ovládania

Inteligentná navigácia, dokonalá čistota

Robotický vysávač Cecotec Conga 999 Origin Genesis vďaka inteligentnej navigácie iTech 3.0 sa dokáže prispôsobiť vášmu domovu čím dokonale a kompletne ho vyčistí. Efektivitu zabezpečuje sada senzorov. Senzory priblíženia a proti nárazu zabraňujú narážaniu do prekážok, schodový senzor zase zaistia, že robot nespadne zo žadnych vyvýšených miest či schodov.

Robotický vysávač 5v1

Robotický vysávač disponuje kombinovaným zásobníkom na prach a vodu, čím je schopný podlahu vysávať, zametať, mopovať, drhnúť a nakoniec vysušiť. Robotický vysávač Cecotec Conga 999 Origin Genesis zaistí komplexné čistenie a vám zjednoduchší upratovanie.

Hravo uprace všetky nečistoty

S technológiou Force Clean a digitálnym motorom s extra dlhou životnosťou poskytuje silný sací výkon až 1 000 Pa. Tento model bez zaváhania a námahy povysáva všetky nečistoty, čím vytvára čisté a príjemné prostredie vo vašej domácnosti.

Podlahy plné lesku

Tento moderný prístroj dokáže nielen povysávať, ale aj umývať podlahy, vďaka čomu sa budú vaše podlahy lesknúť ako nikdy predtým. Unikátna technológia Wash4You zabezpečuje inteligentné a rovnomerné dávkovanie vody prostredníctvom elektronického čerpadla, čo udržuje mop vždy vlhký. Cecotec aplikácia ponúka možnosť zvoliť si jednu z 2 úrovní intenzity dávkovania vody a tým umožňuje bezpečné umývanie všetkých typov podláh. Cecotec Conga 999 Origin Genesis ponúka dokonalé výsledky, ktoré si obľúbite.    

Podlahu umyje a vysuší

Mop robotického vysávača vysuší podlahy hneď potom, ako ich dôkladne umyje a to vďaka technológii Dry Clean. Jedným ťahom sa stane vaša podlaha dokonale lesklá.

Vysávanie všetkých nečistôt

Aby sa robotický vysávač prispôsobil všetkýcm domácnostiam disponuje 5 režimami čistenia. Na efektívne čistenie používa veľký vysávací otvor bez hlavnej kefy. To zaistí vysávanie všetkých nečistôt aj vlasov bez ich namotávania. 

120 minút prevádzky

Batéria Immortal Li-Ion poskytuje silnú, dlhotrvajúcu energiu pre vaše upratovacie potreby. S kapacitou 2 000 mAh prináša až 120 minút nepretržitého upratovania, čo zabezpečuje plnú autonómiu pri práci. Táto batéria je vybavená funkciou Auto Charge, ktorá umožňuje, aby sa pri slabej batérií alebo po dokončení upratovania automaticky vrátila do nabíjacej stanice. Batéria Immortal Li-Ion je vysoko výkonná a spoľahlivá voľba pre dlhodobé upratovanie.

Efektivita pri upratovaní

Robotický vysávač disponuje dvomi bočnými kefkami, s ktorými sa zvyšuje dosah vysávania a upratovania a tým sa stáva efektívnejšie aj na ťažšie dostupných miestach.

Inteligentné ovládanie prostredníctvom aplikácie

Praktické ovládanie je zabezpečené prostredníctvom diaľkového ovládača alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie Cecotec. S touto aplikáciou si viete kedykoľvek a kdekoľvek naplánovať, spustiť čistenie čo určite oceníte.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba 120 min.
Automatické vysypanie Nie
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Vysáva a mopuje naraz Áno
Typ navigácie Náhodná
Mapovanie viacero podlaží Nie
Automatická detekcia povrchu Nie
Funkcia dobiť a pokračovať Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

3,0 / 5

1 recenzia Cecotec Conga 999 Origin Genesis

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Mária

28. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá


 • je na všetky druhy podláh, dobrý pomer cena/kvalita
 • trochu dlhšia doba nabíjania