Concept RK3250


Rýchlovarná kanvica, Objem: 1200 ml, Materiál: Nerez, Príkon: 2200 W, Automatické vypnutie, Ochrana proti vyvar. vody, Ochrania proti prehriatiu. Viac info


Cena 23,99 €

Zľava 8 % z predchádzajúcej ceny: 25,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,48 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Rýchlovarná kanvica Concept RK3250 v nerezovom prevedení sa hodí do každej modernej kuchyne. Vďaka kvalitným materiálom bude uvarená voda bez zápachu a vysoký výkon až 2200W sa postará o to že nebudete musieť na ohriatie vody čakať dlho. Aby ste mali dobrý prehľad o celkovom obsahu vody, nechýba tu ani vodoznak umiestnený v zadnej časti kanvice. S objemom 1,2 l pripravíte až 5 šálok, zakrytým výhrevným telesom a vyberateľným sitkom jednoducho a rýchlo pripravíte perfektné občerstvenie. Konektorom britskej značky STRIX, ktorý je zárukou vysokej kvality a predlžuje životnosť spotrebiča. O bezpečnosť sa postará trojitý bezpečnostný systém. Farba: nerez

Rýchlovarná kanvica Concept RK3250

 • Príkon: 2200 W
 • Objem kanvice: 1,2 L
 • Prehľadný vodoznak
 • Kvalitný značkový konektor STRIX
 • Vyberateľný filter proti usadeninám
 • Svetelná kontrolka prevádzky
 • Otočná základňa o 360°C
 • Trojnásobná bezpečnostná poistka
 • Podstavec s priestorom pre uschovanie prívodného kábla
 • Materiál: ušľachtilá nerez. oceľ
 • Farba: nerez

Elegantná a výkonná 

Nerezová rýchlovarná kanvica Concept RK3250 je zhotovená z ušľachtilej nerezovej ocele, takže je odolná proti korózii, nenáročná na údržbu a má dlhú životnosť. Jednoduchú manipuláciu zabezpečí tlačidlo na rukoväti pre rýchle otváranie veka a široké hrdlo zase ľahké nalievanie vody do šálok. S objemom 1,2 l pripravíte až 5 šálok vášho obľúbeného horúceho nápoja.

Jednoduchá manipuláci a údržba

Manipulácia s rýchlovarná kanvica Concept RK3250 bude naozaj jednoduchá. Rýchlovarná kanvica je vybavená kruhovou základňouTúto kanvicu môžeme uložiť na podstavec v akomkoľvek uhle a vždy to bude správne! Aby ste mali dobrý prehľad o celkovom obsahu vody, nechýba tu ani vodoznak umiestnený v zadnej časti kanvice. Kanvica je vybavená skrytým vyhrievacím telesom a vyberateľným filtrom pre ľahkú a rýchlu údržbu. 

Značkový konektor STRIX

Kanvica RK3250 je osadená konektorom britskej značky STRIX, ktorý je zárukou vysokej kvality a predlžuje životnosť spotrebiča.

Bezpečnostné funkcie

Trojnásobný bezpečnostný systém zaručí, že sa kanvica automaticky vypne po dosiahnutí bodu varu, pokiaľ ju zoberiete z podstavca alebo v prípade, že ju omylom zapnete prázdnu. Vypínač umiestnený pod rukoväťou slúži súčasne ako kontrolka prevádzky. Rozsvieti sa vždy, keď je kanvica zapnutá.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál nerez
Zvuková signalizácia Nie
Príkon 2200 W
Nastaviteľná teplota Nie
Objem 1200 ml

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept RK3250

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami