Electrolux EEC87400W ComfortLift


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda C, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 75 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Spotreba vody 11 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 8, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 81,8 cm, Šírka: 59,6 cm, Hĺbka: 56 cm. Viac info


Cena 1 189,00 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 1 229,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 23,78 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná plne integrovaná umývačka riadu Electrolux EEC87400W ComfortLift má kapacitu pre umývanie 14 súprav riadu. Je zaradená do energetickej triedy C. Ponúka 8 programov pre umývanie riadu a možnosť odloženia štartu. Je vybavená invertorovým motorom, indikátorom soli a leštidla a vodným senzorom. Disponuje systémom GlassCare, zásuvkou MaxiFlex, inovatívnym ostrekovacím ramenom SalliteClean a systémom sušenia AirDry. Ovládací panel QuickSelect je umiestnený zhora a funkcia TimeBeam vizuálne informuje o stave umývacieho programu. Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky.

ComfortLift

Jedinečná funkcia ComfortLift® znamená, že sa už nemusíte zohýbať, aby ste vložili alebo vyložili riad z umývačky. Ľahkým stlačením rukoväte sa dolná priehradka plynule vysunie k vám. Je to naše svetové prvenstvo na zabezpečenie vášho pohodlia.

QuickSelect s Wi-Fi

Umývačky riadu QuickSelect s pripojením umožňujú inteligentné a ekologické umývanie riadu. Získajte pomoc s výberom správneho programu podľa množstva náplne a zvoľte, kedy má byť umývačka spustená, aby ste znížili náklady na energiu. Aplikácia poskytuje súhrn používania a ekologickú spätnú väzbu.

Všetky príbory budú umyté naraz

V zásuvke MaxiFlex umyjete naraz všetky príbory a drobné kuchynské pomôcky rôznych rozmerov a tvarov. Zásuvka ponúka flexibilné nastavenie rôznych deliacich priečok a a pritom zabezpečí dôkladné umytie.

Satelitné sprchovacie rameno

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. 5 sprchovacích úrovní zabezpečí maximálne pokrytie vodou celej dávky riadu na umývanie aj keď bude umývačka kompletne plná. Satelit má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

Rýchle ovládanie programov pomocou QuickSelect

Ovládanie pomocou funkcie QuickSelect prináša jednoduchý a rýchly spôsob nastavovania a spúšťania umývacích programov. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku trvania programu a poklopaním pridáte rôzne voliteľné funkcie. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché.

Dokonalý prehľad o priebehu programu

Funkcia TimeBeam® vás informuje o aktuálnom stave umývacieho programu. Dôležité údaje premieta na podlahu pod spotrebičom, aby ste na prvý pohľad videli, koľko času ešte zostáva do konca cyklu.

Sušenie AirDry

Táto umývačka riadu sa pýši novou technológiou AirDry, ktorá je inšpirovaná priprodzeným procesom sušenia. K samotnému dokončeniu sušenia totiž využíva prirodzený tok vzduchu. V poslednej fáze programu, ktorý si zvolíte otvorí dvierka cca o 10 cm až dovtedy, kým nebudete môcť váš riad vybrať. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, ktoré určite oceníte znížite výdavky za energiu. Funkcia sa zapne vo všetkých umývacích programoch okrem predumytia.

  • Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux EEC87400W ComfortLift

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami