Electrolux EHF6346XOK

Zobraziť


Šírka: 56 cm, Typ varnej dosky: Sklokeramická, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 220-240, Počet ovlád./ukazovat.výkonu: 4, Funkcia Boost: Nie, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Malá varná zóna (počet): 2, Štandardná varná zóna: 1, Velká varná zóna (počet): 1, Flexi zóna: Ano, Celkový príkon dosky: 7 kW, Napájanie: 230 V Viac info


Cena 285,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,70 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Sklokeramická varná doska Electrolux EHF6346XOK disponuje dotykovými ovládacími prvkami so zvukovou signalizáciou. Oválna zóna FishZone poskytuje jemný a rovnomerný ohrev pre prípravu rýb. Ovládacie prvky tejto varnej dsoky sú vyvinuté tak, aby ste sa k nim mohli vždy priamo dostať. Niekedy sa od varenia potrebujete vzdialiť. S funkciou Stop+Go jeden dotyk varenie pozastaví, a znova ho s rovnakými nastaveniami obnoví. Použite časovač. Automaticky vypne dosku, keď uplynie stanovený čas, pričom vám to oznámi pomocou zvukového signálu. S touto varnou doskou vždy viete, ktoré zóny sú stále horúce vďaka ukazovateľom zvyškového tepla, ktoré indikujú, ktoré varné zóny ostali teplé.

Nadčasový dizajn

Sklokeramická, elektrická varná doska Electrolux EHF6346XOK disponuje moderným dizajnom a lákavou jednoduchosťou v elegantných líniách. Patrí do modelovej rady Inspiration a jednoznačne sa bude hodiť do akejkoľvek modernej kuchyne, kde nechýba chuť do varenia. Varná plocha je v klasickej čiernej farbe s elegantne vyznačenými varnými zónami a k dokonalosti nechýba jemné orámovanie z nerezovej ocele.

Maximálna flexibilita

Pre Vašu maximálnu spokojnosť je elektrická varná doska vybavená štyrmi varnými zónami s rozmanitou veľkosťou a výkonom podľa potreby. Ľavá zadná a pravá predná zóna disponujú výkonom a rozmermi 1200 W/145 mm, ľavá predná zóna je dvojkruhová 750 W/120 mm/2200 W/210 mm, posledná pravá zadná zóna je dvojkruhová ale oválna 1500 W/2400 W/ 170 x 265 mm a tak sa dokonale prispôsobí aj panvici na prípravu rýb. Všetky štyri zóny sú navyše vybavené funkciou HI-LIGHT, vďaka ktorej sa zóny zahrejú naozaj rýchlo a vy sa tak vyhnete dlhému čakaniu.

Maximálna flexibilita - Electrolux EHF6346XOK

Jednoduché ovládanie

Ovládacie prvky elektrickej varnej dosky sú navrhnuté tak, aby k nim bol vždy priamy a jednoduchý prístup. Ak potrebujete ubrať alebo pridať výkon, stačí sa natiahnuť a vykonať požadované zmeny. Ovládanie je naozaj jednoduché a prehľadné a navyše je doplnené zvukovou ale aj vizuálnou odozvou aby ste sa uistili, že kontakt prebehol.

Jednoduché ovládanie - Electrolux EHF6346XOK

Stop+Go

Iba jeden dotyk stačí na to aby ste pozastavili prebiehajúce varenie, a to za pomoci špeciálnej funkcie Stop+Go. Vždy predsa môže nastať situácia, kedy svoju pozornosť potrebujete odvrátiť od varenia. Rovnakým nastavením sa potom opäť môžete vrátiť k procesu varenia a pokračovať v príprave obľúbených pokrmov.

Stop+Go - Electrolux EHF6346XOK

Intuitívny časovač

Varná doska je vybavená časovačom, ktorý automaticky vypne varnú dosku po uplynutí času, ktorý bol na časovači nastavený ako doba prípravy. Zvuková signalizácia Vás zároveň tiež upozorní, že doba prípravy uplynula a že doska je vypnutá.

Intuitívny časovač - Electrolux EHF6346XOK

Bezpečnostné prvky

Vďaka dômyselným kontrolkám zvyškového tepla dokážete vždy presne určiť, ktorá zóna je ešte horúca na dotyk. Medzi bezpečnostné prvky varnej dosky tiež patrí detská poistka.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 56 cm
Typ varnej dosky Sklokeramická
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 220-240
Počet ovlád./ukazovat.výkonu 4
Funkcia Boost Nie
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Malá varná zóna (počet) 2
Štandardná varná zóna 1
Velká varná zóna (počet) 1
Flexi zóna Ano
Celkový príkon dosky 7 kW
Napájanie 230 V

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Electrolux EHF6346XOK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Alena

21. 9. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon