Electrolux EHF6547FXK

Zobraziť


Šírka: 59 cm, Typ varnej dosky: Sklokeramická, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 220-240, Počet ovlád./ukazovat.výkonu: 4, Funkcia Boost: Nie, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Malá varná zóna (počet): 2, Štandardná varná zóna: 1, Velká varná zóna (počet): 1, Flexi zóna: Ne, Celkový príkon dosky: 7.1 kW,


Cena 275,00 €

Zľava 39 % z pôvodnej ceny: 449,00 € Zobraziť nápoveď

5,50 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií

Popis produktu

Sklokeramická varná doska Electrolux EHF6547FX v čiernej farbe má intuitívne dotykové ovládanie. K dispozícii je EcoTimer časovač, ktorý šetrí spotrebu energie a dokončuje pokrm pomocou zvyškového tepla. Varná doska má prispôsobené štyri varné zóny s rýchlym zahrievaním. Využiť môžete aj funkciu Stop and Go pre zastavenie a opätovné spustenie varnej zóny. Varná doska je vybavená trojstupňovou funkciou CleverHeat™ pre zvyškové teplo. Ponúka 4 samostatné varné zóny rôzneho priemeru a výkonu.

Varné zóny

Sklokeramická varná doska Electrolux EHF6547FXK má prispôsobené štyri varné zóny, na ktoré môžete umiestniť váš riad. Predná ľavá varná zóna má tri okruhy a predná pravá varná zóna je dvojkruhová oválna, vďaka svojmu tvaru je vhodná aj pre väčší riad. Všetky varné zóny sa veľmi rýchlo zahrievajú. Varná doska je vybavená aj trojstupňovou kontrolnou funkciou pre zvyškové teplo CleverHeat™.

FishZone

Ideálne miesto na oválnu panvicu na ryby. Urobte radosť svojim ambíciám. Oválna zóna FishZone poskytuje jemný a rovnomerný ohrev pre prípravu rýb.

Ovládací panel

Sklokeramická varná doska Electrolux sa veľmi ľahko ovláda, pomocou prispôsobeného intuitívneho posuvného ovládania. Zvoliť teplotu môžete dotykovo alebo posunutím prsta, jediným plynulým pohybom. Ovládacie prvky sú umiestnené a navrhnuté tak, aby ste k nim získali okamžitý prístup počas varenia.

Funkcia Stop and Go

S funkciou Stop and Go môžete proces varenia pozastaviť jediným dotykom a keď budete chcieť pokračovať vo varení, stačí varenie spustiť rovnakým nastavením. Keď budete potrebovať počas varenia odísť na kratší čas, využite funkciu Stop and Go a bez problémov pokračujte vo varení po vašom príchode.

Ovládanie DirectAccess

Sklokeramická varná doska Electrolux  je vybavená ovládaním DirectAccess, ktoré vám poskytne intuitívny spôsob nastavovania úrovní varenia. Počas varenia sa nemusíte trápi zložitým nastavovaním teploty jednotlivých varných zón, stačí sa dotknúť ovládacej plochy a posunúť priamo na správne nastavenie.

Časovač EcoTimer

Pre pohodlnejšie a praktickejšie varenie je k dispozícii časovač EcoTimer, ktorý za vás šetrí energiu. Varnú dosku vypína pred ukončením procesu varenia a pre dokončenie vašich jedál využíva zvyškové teplo. Jedlá sa tak bez problémov dovaria a spotreba elektrickej energie bude nižšia.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Typ varnej dosky Sklokeramická
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 220-240
Počet ovlád./ukazovat.výkonu 4
Funkcia Boost Nie
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Malá varná zóna (počet) 2
Štandardná varná zóna 1
Velká varná zóna (počet) 1
Flexi zóna Ne
Celkový príkon dosky 7.1 kW

Návody a manuály

Hodnotenie

4,7 / 5

6 recenzií Electrolux EHF6547FXK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Miroslav

6. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Kazda platna ma vlastne ovladanie
 • 7 roznych priemerov platni
 • Casovac
 • Automaticke vypnutie
 • Moznost okamziteho odberu aj pocas loskdownu
 • Zapojenie len na 220 max
 • Kupovane v zlave 50% pricom cena taka ista ako inde na eshopoch

Kupovane narychlo kedze den pred vianocami sa nam pokazila povodna platna. Ak by sme neboli limitovani produktom na sklade asi by sme isli do drahsieho modelu. Za tie peniaze (vratane 50% zlavy) je to priemerna varna doska.


Andrea

4. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéJozef

10. 4. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • -cena
 • -ovládanie
 • -vzhľad
 • -rozšírená platňa
 • -dotykové ovládanie
 • -zatiaľ sme nič negatívne nezistili

Dobrá ovládateľnosť, výborné užívateľské vlastnosti. Kvalitný výrobok.


Jana

29. 12. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Spokojnosť