Electrolux EW8H358SC PerfectCare 800


Sušička bielizne, Energetická trieda A++, Kapacita 8 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Maximálna hĺbka: 66,2 cm. Viac info


Cena so zľavovým kódom 15 % Platí do 23. 6. 2024
Ukázať zľavový kód
380,79 €

Cena 447,99 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 472,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,96 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

11×

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

11 + nakupů

Zobraziť 11 recenzií

Popis produktu

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom Electrolux PerfectCare 800 EW8H358SC s predným plnením, v bielej farbe s kapacitou 8 kg. Je zaradená do energetickej triedy A++. So systémom DelicateCare, bude vaša bielizeň vyzerať skvele dlhší čas a bude príjemné na dotyk. Vybavená technológiemi SmartSense a GentleCare. Senzorová sušička rozpozná, keď je bielizeň vysušená na požadovanú úroveň. Ovládanie je riešené prostredníctvom otočného voliča a veľkého dotykového LCD displeja. Bubon sušičky Electrolux EW8H358SC sa pohybuje v oboch smeroch. V ponuke je niekoľko programov sušenia pre syntetiku a bavlnu a doplnkové časové programy s možnosťou odloženého štartu. Maximálna hlučnosť sušičky vďaka invertorovému motoru dosahuje 66 dB. Nádrž na kondenzát v objeme 5,28 l je umiestnená na ľavej strane predného panelu. Ročná spotreba energie 235 kWh. Hĺbka 60 cm.

 

 

 

Menej času, viac starostlivosti

Technológia SensiCare automaticky sleduje vlhkosť každej várky bielizne a podľa toho si upraví čas aj spotrebu energie bez toho aby ovplyvnila dokonalé výsledky sušenia. Efektívny systém DelicateCare zabezpečí, že vaša bielizeň bude vyzerať skvele a bude príjemná na dotyk po dlhší čas.

Efektívne sušenie

Sušička Electrolux EW8H358SC funguje za pomoci technológie tepelného čerpadla Gentle care, čo sa významne podieľa na úspore energie. Technológia uzavretého okruhu uchováva nahromadené teplo vo vnútri, čo prispieva k maximálne možnému využitiu tepla a k minimu energetických strát. Sušička je zaradaná do  energetickej triedy A++. Proti zamotaniu a pokrčeniu oblečenia sa využíva spätný chod bubna. Nechýba ani možnosť nastavenia odloženého štartu a samozrejme množstvo programov sušenia podľa vášho priania. Sušička je vďaka kapacite až 8 kg sušenej bielizne vhodná aj pre väčšie rodiny.

Viac starostlivosti pri nízkej teplote

Technológia GentleCare® vysuší bielizeň takmer pri polovičnej teplote v porovnaní s bežnými sušičkami bielizne. Bielizeň tak nie je vystavovaná vysokým teplotám a dlhšie si zachová svoj tvar a jemnosť.

Invertorový motor

Invertorový motor je prevádzkovaný bez uhlíkových častíc. Je riadený priamo elektronicky, čo umožňuje plynulú reguáciu a hladký chod. Spotrebiče vybavené invertorovým motorom tak dosahujú dokonalé výsledky. Sú tiché, spoľahlivé a majú dlhšiu živostnosť.

Vlastnosti

Kondenzačná sušička bielizne s pozinkovaným bubnom s kapacitou sušenia pre 8 kg bielizne s možnosťou obojstranného otáčania v bielej farbe. Hlučnosť dosahuje 66 dB. Sušička disponuje množstvom programov pre sušenie syntetiky a bavlny a tiež s možnosťou odloženého štartu. Nádoba na kondenzát v objeme 5,28 l je umiestnená na ľavej strane na prednom panely. Disponuje:

  • dotykovým LCD displejom
  • polohovateľnými nožičkami
  • rozkladacím filtrom na textilný prach v bubne
  • ukazovateľom zanesenia fitra a naplnenia nádoby na vodu

Senzorová sušička rozpozná, kedy je bielizeň vysušená na požadovanú úroveň. Elektronika tejto sušičky meria vlhkosť bielizne a ukončí sušenie v okamihu, keď je zbytková vlhkosť zhodná s nastavenou. Ročná spotreba energie dosahuje 235 kWh. Šírka 60 cm.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 63.8 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 66.2 cm

Hodnotenie

4,8 / 5

11 recenzií Electrolux EW8H358SC PerfectCare 800

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Ján

4. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaJozef

22. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Vysoká kvalita za peniaze

Pomer kvalita a cena,pre mňa je elektrolux top už dlhé roky.


Pavol

25. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaDávid

20. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nízka

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Super