Electrolux LFC316X


Šírka: 59.8 cm, Maximálna hlučnosť: 66 dB, Maximálny výkon odsávania: 420 m3 Viac info


Cena 151,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,02 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový odsávač pár Electrolux LFC316X v nerezovej farbe s hlučnosťou 66 dB pri maximálnom výkone je zaradený do energetickej triedy D. Je vhodný pre montáž nad varné miesto v kuchyni s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Odsávač má tri výkonové stupne s tlačítkovým ovládaním. Maximálny výkon odsávania dosahuje 420 m³/h. Pracovné miesto pod odsávačom je osvetlené prostredníctvom dvoch LED žiaroviek. Je vybavený 2 hliníkovými kazetovými filtrami pre zachytávanie tuku. Šírka odsávača Electrolux LFC316X je 60 cm.

 

 

Odsávanie výparov

Komínový digestor Electrolux LFC316X je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania s tlačítkovým ovládaním. Maximálny výkon odsávania dosahuje 420 m³/h. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť uhlíkový filter Electrolux ECFB02.

Vlastnosti

Pracovná plocha pod digestorom by mala byť dôkladne osvetlená, aby ste mohli variť kedykoľvek a za maximálne optimálnych podmienok. Kvalitný odsávač pár je mimoriadne účinným a spoľahlivým pomocníkom pri varení. Disponuje silným LED svetlom, ktoré vám výrazne uľahčí varenie večere. Odteraz budete mať vždy prehľad o všetkom, čo sa nachádza na varnej ploche a varenie chutných jedál bude výrazne jednoduchšie. Prevádzka odsávača je veľmi tichá 53 - 66 dB.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi zaujímavý a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Komínový odsávač má povrchové prevedenie v nerezovej farbe. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou dvoch LED žiaroviek. Komínový odsávač pár má 3 rýchlostné stupne s tlačítkový ovládaním. S digestorom, ktorý je vybavený dvoma hliníkovými tukovými filtrami bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách. Môžete ho bez problémov umývať, vďaka čomu vám zabezpečí čistý vzduch vo vašej kuchyni ešte dlhší čas.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 66 dB
Maximálny výkon odsávania 420 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux LFC316X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené