Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
304,00 €

Pôvodná cena 349,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,08 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná mikrovlnná rúra Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMW v bielom prevedení ponúka 8 úrovní mikrovlnného výkonu. Rýchlo a jednoducho ohreje, uvarí, ugriluje alebo rozmrazí pokrmy. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 1000 W. Automatický program nastaví správny výkon pre dokonalé výsledky. K dispozícii sú automatické rozmrazovacie programy, ktoré podľa možnosti potravín nastavia potrebné parametre. Vnútorný priestor je nerezový, nachádza sa v ňom sklenený otočný tanier v priemere 27 cm. Vstavaná mikrovlnná rúra Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMW je ovládaná elektronicky pomocou otočného voliča a dotykového LED displeja. Dvierka sa otvárajú stlačením tlačidla.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 13 %
Popis produktu

Funkcie mikrovlnnej rúry

Vstavaná mikrovlnná rúra Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMW vám pomôže pri príprave, ohrievaní, grilovaní alebo rozmrazovaní rôznych jedál. Mikrovlnná rúra sa postará o všetky vaše požiadavky pri varení. K dispozícii sú funkcie ako rozmrazovanie, ohrievanie, či varenie. S multifunkčnou mikrovlnou rúrou v kuchyni môžete bez problémov variť takmer akýmkoľvek spôsobom. Maximálny mikrovlnný výkon je 900 W s 8 úrovňami výkonu a výkon grilu 1000 W. Dotykový LED displej multifunkčnej mikrovlnnej rúry poskytuje rýchlu a jasnú spätnú väzbu. Stačí jeden rýchly pohľad na panel s digitálnym displejom a ihneď máte k dispozícii informácie o príprave vášho pokrmu.

Automatické programy

Vstavaná mikrovlnná rúra ponúka možnosť automatických programov. Ak chcete ušetriť vašu energiu a čas môžete využiť automatické programy, ktoré sa postarajú o kvalitnú prípravu vašich jedál. Program sám kontroluje správne úrovne výkonu, čím sa znižuje riziko chýb. Pri využití programu automatického rozmrazovania sa vaše jedlo rýchlo a dôkladne rozmrazí a hneď potom ako sa program ukončí môžete prejsť na iný program, ktorý upraví vaše jedlo do želanej podoby. Keďže viete, že vaše jedlo bude úplne rozmrazené, keď program skončí, nebudete musieť stále kontrolovať jeho priebeh. Mikrovlnná rúra myslí na všetko za vás.

Dizajn

Vstavaná mikrovlnná rúra má biely povrch, ktorý pôsobí elegantne a jednoducho. Vnútorný objem rúry je 25 litrov a priemer jej otočného taniera vyrobeného zo skla je 27 cm. K dispozícii je aj vnútorné osvetlenie mikrovlnnej rúry a signalizácia ukončenia varenia. Na otváranie dvierok je prispôsobené tlačidlo, ktoré uľahčuje prístup do vnútornej časti.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine LMS4253TMWSK (stiahnut') [*.pdf, 3.89 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ ovládania: elektronické
Gril: Áno
Vnútorný objem: 25 L
Mikrovlnný výkon: 900 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
Vnútorný objem: 25 L
Výkon grilu: 1000 W
Mikrovlnný výkon: 900 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Šírka pre zabudovanie: 56 cm
Výška: 46,6 cm
Hĺbka: 59,5 cm
Hmotnosť: 18 Kg
Hĺbka pre zabudovanie: 55 cm
Výška pre zabudovanie: 38 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Počet programov: 5
Gril: Áno
Integrované hodiny: Áno
Otočný tanier: Áno
Prídav.typ varenia: gril

Dizajn

Typ ovládania: elektronické

Ostatné

Kód produktu: 947608766

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore