Electrolux LUB3AE88S


Vstavaná mraznička, Energetická trieda E, Objem: 98 l, Ročná spot. energie: 177 kWh, Maximálna hlučnosť: 34 dB, Mraziaci výkon: 10 kg/24h, Akumulačná doba: 20 h, Rýchle zmrazenie: Áno", NoFrost: Nie, Počet zásuviek: 4, Šírka: 54,0 cm, Výška: 87,3 cm, Hĺbka: 54,9 cm. Viac info


Cena 449,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná skriňová mraznička Electrolux LUB3AE88S s LowFrost systémom disponuje využiteľným objemom, ktorý dosahuje až 98 l. Mraziaca časť je vybavená 4 zásuvkami z priehľadného, plastového materiálu. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 20 hodín. Maximálna hlučnosť vstavanej mrazničky Electrolux LUB3AE88S dosahuje 34 dB. Disponuje s funkciou Fast Freeze pre rýchle zmrazovanie.

Electrolux LUB3AE88S

Vstavaná skriňová mraznička Electrolux LUB3AE88S nevyhnutným riešením pre uchovávanie potravín vo vašej domácnosti. Skvelo zapadne do vašej kuchyne a poskytne vám odkladací priestor pri nízkej spotrebe elektrickej energie. Ponúka vám až 98 litrov odkladacieho priestoru. Kapacita zmrazovania 10kg/24h. Skladovací čas pri výpadku elektrickej energie je až neuveriteľných 20 hodín. Vnútornú výbavu tvoria 4 priehľadné plastové zásuvky.

Rýchle mrazenie

V prípade, že potrebujete rýchlo zamraziť čerstvé potraviny, má chladnička k dispozícii funkciu Action Freeze. Tá zmrazí čerstvé potraviny rýchlejšie, pričom si zachovajú vitamíny, štruktúru, arómu i výživné látky v nich obsiahnuté. Možnosť rýchleho zamrazenie je dnes už takmer nevyhnutná. V praxi to znamená, že na krátku dobu sa teplota v mrazničke zníži na úplné minimum. Čerstvé potraviny sa tak zamrazia rýchlejšie a uchovajú si všetky svoje kvality.

Bezpečnosť pri prevádzke

Aby ste sa vyhli zbytočnej strate energie a tiež znehodnoteniu potravín mraznička je vybavená vizuálnym a zvukovým varovným signálom pri vysokej teplote.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový čistý objem 98 L
Mraziaci výkon 10 kg/24h
Počet zásuviek 4
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Electrolux LUB3AE88S

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Ján

28. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Veľký priestor v šuflíkoch
  • Malý rozmer veľké množstvo objemu na mrazenie
  • Super zapasuje do vstavanej homemade nabytku

Kvalitný nízko energetický produkt za dobrú cenu.