Emos E8636 čierny digitálny teplomer


Meteostanica, Farba čierna, Vstavaný displej, LED, Min. a max. teplota, Bezdrôtové čidlá, 3 × čidlo, Budík, Opakované budenie, Technológia smart ovládania: 433 MHz. Viac info


Cena 22,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,46 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Digitálny bezdrôtový teplomer Emos E8636 v čiernej farbe s prehľadným displejom a dosahom do 50 metrov sa postará o spoľahlivé meranie vnútornej (0 °C do +50 °C) a vonkajšej (-30 °C do +50 °C) teploty.

Digitálny bezdrôtový teplomer Emos E8636

  • Dokonalý pomocník – Ak chcete mať prehľad o teplotách vonku alebo vo vnútri vášho bytu, pomôže vám pri tom ten digitálny bezdrôtový teplomer, ktorý sa určite stane praktickým doplnkom vašej domácnosti. Je vybavený profesionálnymi senzormi, ktoré poskytnú spoľahlivé informácie.

  • Dokonalý prehľad o aktuálnej teplote – Zariadenie meria aktuálnu teplotu v miestnosti od 0 °C do +50 °C a vonku od -30 °C do +50 °C. Tiež zaznamenáva najnižšie a najvyššie namerané hodnoty a ukladá ich na neskoršie preskúmanie. Termometer je navyše vybavený aj praktickou funkciou budíka.

  • Rozsah do 50 metrov – S dosahom až 50 metrov môžete umiestniť snímač na ľubovoľné miesto – napríklad do vzdialenejších miestností alebo do záhrady. K teplomeru navyše môžete pripojiť až 3 snímače. Budete tak mať dokonalý prehľad o aktuálnej teplote vonku a v ďalších miestnostiach. Napájanie je zabezpečené batériami, ktoré nie sú súčasťou balenia.

  • Prehľadný displej – Elegantný dizajn s prehľadným displejom si obľúbite. Teplomer sa zmestí do všetkých priestorov a dá sa zavesiť aj na stenu, takže sa nemusíte obávať, že by vás rušil. Vďaka podsvieteniu a veľkým čísliciam ľahko prečítate aktuálnu teplotu a čas. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Min a max teplota Áno
Barometer Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Emos E8636 čierny digitálny teplomer

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami