Energy Sistem Music Box 2+ čierny


  Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, USB port: Nie, Integr.čítačka kariet: Áno, Zvukové formáty: mp3, wav, Frekvenčný rozsah (Hz): 80-18000 Hz, Airplay: Nie, RMS výkon: 6 W, NFC: Nie, Typ reproduktora: 2 - pásmový, Počet reproduktorov: 2,

  Farba


  Cena 36,90 €

  0,74 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Štýlový bezdrôtový reproduktor Energy Sistem Music Box 2+ v čiernej farbe sa postará o kvalitný prísun zvuku, ktorý bude do priestoru prúdiť z dvojice 40 mm reproduktorov s plným rozsahom s výkonom 6 W. Technológia Bluetooth 5.0 vám umožní bezdrôtovo streamovať hudbu z mobilu či tabletu, prípadne môžete pomocou 3,5 mm audio vstupu pripojiť akékoľvek hudobné zariadenie či prehrávať súbory z Micro SD karty. A ak by vám predsa len došla inšpirácia, môžete si vypočuť FM rozhlasové vysielanie a uložiť až 50 predvolieb. Integrovaná batéria sa pri tom postará o výdrž až 14 hodín prehrávania, aby ste si svoj reproduktor mohli vziať všade so sebou. S určitosťou poteší aj funkcia True Wireless Stereo, s ktorou si užijete ešte väčší pôžitok z hudby pripojením ďalšieho kompatibilného reproduktora.

  Nie je nič lepšie ako zdieľanie hudby

  Tento prenosný reproduktor s technológiou Bluetooth 5.0 vám umožní bezdrôtovo prehrávať hudbu zo všetkých vašich zariadení. Okrem toho disponuje technológiou True Wireless Stereo, pomocou ktorej ho môžete spárovať s iným reproduktorom a prehrávať hudbu súčasne na oboch zariadeniach s dvojnásobným výkonom.

  Vezmite ho všade so sebou

  Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa tento reproduktor poľahky zmestí do vrecka, aby mohol ísť s vami, nech ste kdekoľvek a vďaka nabíjateľnej lítiovej batérii si vychutnáte až 14 hodín prehrávania.

  Pripojiteľnosť

  Zvukový vstup na zadnej strane zariadenia vám umožní pripojiť ľubovoľný prehrávač hudby. Funkcia handsfree sa zabezpečí rýchle a pohodlné prijímanie hovorov. 

  V rádiu znie všetko lepšie 

  Vychutnajte si svoje obľúbené FM rozhlasové stanice a programy pomocou 50 predvolieb.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Wi-Fi Nie
  Bluetooth Áno
  USB port Nie
  Integr.čítačka kariet Áno
  Zvukové formáty mp3, wav
  Frekvenčný rozsah (Hz) 80-18000 Hz
  Airplay Nie
  RMS výkon 6 W
  NFC Nie
  Typ reproduktora 2 - pásmový
  Počet reproduktorov 2

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Energy Sistem Music Box 2+ čierny

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené