Eta 9166 90030 Storio

Cena:
39,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

POPIS PRODUKTU

Hriankovač značky Eta 9166 90030 Storio prináša kombináciu moderného stroja v retro dizajne. Disponuje príkonom 930 W a je prispôsobený pre prípravu 2 kusov hrianok. O zapnutom stave hriankovača vás bude informovať elegantne podsvietená svetelná signalizácia. Hriankovač umožní, aby pripravované plátky chleba boli rovnomerne opečené. V spodnej časti hriankovača ETA Storia sa nachádza vyberateľná zásuvka na omrvinky, vďaka ktorej bude údržba jednoduchá a časovo nenáročná.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Precízne spracovaný hriankovač Russell Hobbs 21681-56 zaujme už na prvý pohľad luxusnou konštrukciou. Umožní vám ľahkú a hlavne rýchlu prípravu chutných hrianok. Intenzitu opekania totiž možno regulovať , nechýba ani funkcia Stop, rozmraziť, alebo zohriať. Ďalej ponúka aj funkciu Lift & Look , kedy počas opekania môžete u toastov skontrolovať stupeň opečenia, bez toho aby ste spotrebič museli vypnúť. Praktická tácka na omrvinky, výrazne uľahčuje údržbu a hygienu prístroja.

Základné parametre

  • Maximálny výkon: 1200 W
  • Nastaviteľná teplota: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Moderný stroj v retro dizajne

Hriankovač značky Eta prináša kombináciu moderného stroja v retro dizajne. Hriankovač z kolekcie Storia ozvláštni každú kuchyňu svojím nestarnúcim vzhľadom. Už nemusíte hľadať kompromis medzi výkonom a dizajnom.

Podsvietená signalizácia

Hriankovač disponuje príkonom 930 W a je prispôsobený pre prípravu 2 kusov hrianok. Môžete si zvoliť dĺžku času ohrevu, mieru prepečenia a na výber máte zo 7 stupňov. O zapnutom stave hriankovača vás bude informovať elegantne podsvietená svetelná signalizácia.

Rovnomerné opečenie

Hriankovač umožní, aby pripravované plátky chleba boli rovnomerne opečené z oboch strán. Tlačidlom STOP možno ohrev okamžite ukončiť. Hriankovač disponuje aj funkciou rozmrazovania. Nemusíte teda zdĺhavo čakať na rozmrazenie chleba pri izbovej teplote.

Opätovný ohrev

S funkciou opätovného ohrevu si ľahko ohrejte už pripravené hrianky. V spodnej časti hriankovača ETA Storia sa nachádza vyberateľná zásuvka na omrvinky, vďaka ktorej bude údržba hriankovača jednoduchá a časovo nenáročná.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Model: ETA916690030
Maximálny výkon: 930 W
Príkon: 930 W
Nastaviteľná teplota: Áno
Počet stupňov ohrevu: 7

Ďalšie vlastnosti

Značka: Eta
Model: ETA916690030
Počet stupňov ohrevu: 7
Tlačidlo zastavenia/zrušenia: Áno
Miska na omrvinky: Áno
Zdvihový mechanizmus: Áno
Samovyskakovací mechanizmus: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 19 cm
Hmotnosť: 1,3 g
Výška: 26,5 cm
Hĺbka: 20 cm

Energetické údaje

Maximálny výkon: 930 W
Príkon: 930 W

Funkcie

Nastaviteľná teplota: Áno
Automatické vypnutie: Áno
Rozmrazovanie: Áno
Automat.centrovanie chleba: Nie

Ostatné

Kód produktu: ETA916690030

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore