Faber DAISY PLUS BK 55

  • Doprava zadarmo

Šírka: 55 cm, Maximálna hlučnosť: 62 dB, Maximálny výkon odsávania: 720 m3,


Cena 379,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Faber DAISY PLUS BK 55 v prevedení čierneho skla dosahuje výkon až 720 m3/h. Výkon na jednotlivých rýchlostných stupňoch sa pohybuje v rozpätí 310 - 720 m3/hod. K dispozícii sú 3 stupne rýchlosti + intenzívny stupeň. Maximálna hlučnosť odsávača dosahuje 62 dB. O pohodlné a dostatočné osvetlenie sa stará LED. Šírka odsávača 55 cm.

Komínový digestor

Moderný komínový digestor Faber DAISY PLUS BK 55 patrí medzi výkonné a spoľahlivé modely. Vďaka skosenému panelu z čierneho skla neprekáža pri varení a je navyše veľmi jednoduchý na údržbu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Šírka odsávača 55 cm.

Spoľahlivý výkon

Kuchynský digestor pár disponuje troma stupňami odsávania vzduchu (+ intenzívny), takže si budete môcť vždy nastaviť stupeň, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať. Maximálny výkon tohto modelu komínového odsávača je 720 m3/h

Štrbinové sanie

Digestor je vybavený štrbinovým saním, čo znamená že vzduch je nasávaný zúženým profilom po obvode sacej zóny. Vďaka tomu sa zvýši rýchlosť prúdenia vzduchu a vysajú sa všetky okolité pary. Saciu zónu prekrýva panel, ktorý zabraňuje prenikaniu hluku od ventilačnej jednotky späť do kuchyne a znižuje tak hluk o 25%. 

Automatické vypnutie

Odsávač pár bol vybavený praktickou funkciou automatického vypnutia. Po skončení varenia sa digestor postará o dokonalú výmenu vzduchu v kuchyni a následne sa po 30 minútach vypne

Osvetlenie varnej plochy

Komínový digestor pár vás určite poteší veľmi silným a spoľahlivým osvetlením varnej plochy. Toto osvetlenie je zaistené prostredníctvom 2 LED žiaroviek. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 55 cm
Maximálna hlučnosť 62 dB
Maximálny výkon odsávania 720 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Faber DAISY PLUS BK 55

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené