Faber Galileo Smart BK

Zobraziť


Šírka: 83 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Maximálny výkon odsávania: 700 m3 Viac info


Cena 1 699,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 33,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Indukčná varná doska so vstavaným odsávaním Faber Galileo Smart BK v čiernej farbe je zaradená do energetickej triedy A++. Revolučný digestor, integrovaný do varnej dosky, je možné použiť s odťahom mimo kuchyňu (potrubie možno viesť soklom skriniek), alebo ako recirkulačné s recyklovateľným filtrom pomocou recirkulačnej sady. Ponúka až 8 stupňov rýchlosti a 2 intenzívne s dotykovým ovládaním. Maximálny výkon odsávania dosahuje 700 m³/hod. pri intenzívnom stupni. Maximálna hlučnosť digestora Faber Galileo Smart BK pri intenzívnom odsávaní je 72 dB. Kazetový tukový filter, skrytý v sacej štrbine, je možné umývať aj v umývačke riadu. Je umiestený v takom uhle aby v prípade pretečenia smeroval tekutinu do záchytného žľabu. Liatinová mriežka, ktorá prekrýva saciu časť poslúži pre odkladanie varných nádob.

 

 

Integrovaný do varnej dosky

Indukčná varná doska so vstavaným odsávaním Faber Galileo Smart BK účinne eliminuje a odstraňuje výpary a zápachy tvorené pri príprave jedál. Revolučný odsávač pár je integrovaný do varnej dosky. Jeho efektívna prevádzka spríjemní ovzdušie vo vašej kuchyni a vy sa budete môcť najesť v čistom a sviežom prostredí. Digestor je veľmi nenápadný a zaručene vám nebude prekážať pri varení alebo brániť vo výhľade. Výkonný motor má tichú prevádzku a je vodeodolný.

Silný sací výkon

Výpary z vašich hrncov odsáva tou najkratšou cestou. Vybrať si môžete z 8 výkonových rýchlostných stupňov a 2 intenzívnych stupňov. Maximálny výkon odsávača dosahuje 700 m³/hod. Varnú dosku s digestorom Faber Galileo Smart BK možno ľahko inštalovať do ostrovčeka alebo klasickej kuchynskej linky a môže pracovať s odťahom mimo kuchyňu (potrubie možno viesť soklom skriniek), alebo recirkulačne s recyklovateľným filtrom pomocou recirkulačnej sady Faber 112.0540.781Faber Galileo 60H 112.0540.730 alebo Faber 112.0540.782.

Prednosti

Kazetový tukový filter je ukrytý v sacej štrbine a je možné ho umývať aj v umývačke riadu. Je umiestený v takom uhle aby v prípade pretečenia smeroval tekutinu do záchytného žľabu. Liatinová mriežka, ktorá prekrýva saciu časť vám poslúži pre odkladanie varných nádob.

Varné zóny

Ovládanie varných zón aj odsávania je dotykového typu. Indukčná varná doska má 4 zóny, kde 1 zóna je spojitelná. Liatinová mriežka prekrývajúca saciu časť môže byť použitá pre odloženie varnej nádoby. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 83 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Maximálny výkon odsávania 700 m3

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Faber Galileo Smart BK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Zdeno

14. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • nie su

vyborny