FOTOREJUVENIZÁCIA - FOTO omladzovanie

FOTOREJUVENIZÁCIA - FOTO omladzovanie

Starnutie nikto nezastaví, jeho vplyvom začne pleť postupne strácať pružnosť a pevnosť, objavia sa rozšírené cievky na tvári, vrátane vrások, ale aj chýb pigmentácie. Ženy aj muži všetkých vekových kategórií sa to snažia zmeniť, ale nechcú postupovať náročné ošetrenia. Preto je fotorejuvenizácia vynikajúcim riešením.

Fotorejuvenizácia je najúčinnejšia a najrýchlejšie neinvazívna terapeutická metóda omladzovania pleti za pomoci širokospektrálneho svetla. Využíva princíp selektívnej fototermolýzy - intenzívne svetlo terapeuticky prehrieva len miesta s farebnou zmenou pokožky t.j. pigmentové fľaky, starecké škvrny, pehy po opaľovaní, drobné žilky, rozšírené póry, vlasy, chĺpky, kozmetické a kožné chyby. Tie vybieluje a zjednocuje s okolitou nepostihnutou pokožkou. Pôsobením na  kolagén v hlbších častiach pokožky sa pleť tonizuje, vypína, čím sa odstraňujú drobné vrásky. Hlbšie vrásky sa po opakovanom zákroku zredukujú asi na polovicu, pigmentové škvrny sa vybielia, stiahnu sa rozšírené póry a zjemnia sa jazvy, pleť sa rozžiari, farebne zjednotí a vypne. Odporúča sa opakovať proces fotorejuvenizácie niekoľkokrát s odstupom 3-4 týždňov a kombinovať ju s IPL technológiou, ktorá navyše redukuje až odstraňuje nežiadúce ochlpenie.  Ideálne sa fotorejuvenizácia aplikuje na tvár, krk, ramená a ruky po zápästie. Prístroj HOMEDICS IPL-HH170 DUO PRO jedinečne spája obe tieto technológie do jedného kompaktného prístroja.

Zhrnutie:

  • Pôsobí hĺbkovo na kolagén čím vyhladzuje jemné vrásky a celkovo mení vzhľad kože
  • Vyrovnáva farbu pokožky a vytvára mladistvý vzhľad
  • Efektívne lieči vaskulárne - žilné a pigmentové nedokonalosti
  • Zvyšuje napätie pokožky
  • Redukuje rozšírené póry až o 50-60 %

HOMEDICS IPL-HH170 PRO DUO

Homedics IPL-HH170 PRO DUO je prístroj spájajúci technológiu IPL -  intenzívneho pulzného svetla  s FOTOREJUVENIZÁCIOU do jedného kompaktného prístroja.  Technológia: IPL + AFT (Advanced Fluorescence technology) má 5 úrovni intenzity zábleskov: 3 úrovne pri plynulej epilácií  na citlivejšie miesta a pre citlivejšie pokožky a 2 vyššie  úrovne intenzity pre jednotlivé záblesky. Na fotorejuvenizáciu sa používa samostatná výmenné hlavica, ktorá je v balení. Balenie okrem prístroja,  sieťového adaptéra obsahuje veľký kartridge s 3cm² okienkom (50 000 zábleskov), tvárový kartridge (10 000 zábleskov) a adaptér pre omladenie pleti -  fotorejuvenizáciu (30.000 zábleskov).  Náhradné hlavice sú v predaji.

 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky akcie