Fujifilm Instax Square SQ1 biely


Filmový fotoaparát, Min. ohnisková vzdialenosť: 65,75 mm, Max. ohnisková vzdialenosť: 65,75 mm, Typ batérie: CR2. Viac info

Farba


Cena 124,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,50 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Analógový fotoaparát Fujifilm Instax Square SQ1 v bielom prevedení disponuje výsuvným objektívom a invertovaným galileickým hľadáčikom. Samozrejmosťou je selfie zrkadlo umiestnené vedľa objektívu s režimom One-Toch Selfie vhodný aj pre zábery zblízka zo vzdialenosti 30 - 50 cm. K dispozícii je automatický elektrický blesk a počítadlo zostávajúcich záberov. Napájanie prebieha prostredníctvom dvoch CR2/DL líthiových batérií.

Automatická expozícia

Funkcia automatického riadenia expozície určuje hladinu okolitého svetla po stlačení spúšte a optimalizuje rýchlosť uzávierky a výkon blesku podľa svetelných podmienok. Vďaka tomu prácu s Instax Square SQ1 hravo zvládnu aj nováčikovia bez predchádzajúcich skúseností.


Režim One-Touch Selfie

Fotoaparát disponuje režimom One-Touch Selfie, ktorý je navrhnutý pre autoportréty či snímanie objektov zblízka zo vzdialenosti 30 - 50 cm. Praktické selfie zrkadielko je umiestnené hneď vedľa objektívu. Expozíciu fotografie či optimálne nastavenie zaostrenia je možné zmenou polohy objektívu po jeho spustení. Všetko čo je potrebné urobiť je len ľahko otočiť objektív z režimu "Zapnuté" do režimu "Selfie"


Vyberte si z troch farieb

Fujifilm Instax Square SQ1 nájdete v ľadovom modrom, terakotovom oranžovom alebo kriedovom bielom prevedení. Vy si tak môžete vybrať ten, ktorý najviac vystihuje váš štýl. Čo nepochybne oceníte sú kompaktné rozmemi, vďaka čomu vám umožňuje komfortné ovládanie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Odolné prevedenie Nie
Min.ohnisková vzdialenosť 65.75 mm
Max.ohnisková vzdialenosť 65.75 mm

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Fujifilm Instax Square SQ1 biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami