Haier WS50GA


Vinotéka, Energetická trieda G, Objem: 167 l, Ročná spot. energie: 146 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Kapacita: 50 fliaš, Počet teplotných zón: 1, Šírka: 50 cm, Výška: 127 cm, Hĺbka: 54 cm. Viac info


Cena 429,00 €

Zľava 27 % z predchádzajúcej ceny: 584,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vinotéka Haier WS50GA v čiernom prevedení so zapusteným madlom. Jej čištý objem je 167 litrov. Plnohodnote uskladní až 50 fliaš vína. Ponúka jednu teplotnú zónu v teplotnom rozmedzí 6 °C - 18 °C. Antivibračný systém vinotéky Haier WS50GA zabezpečuje tichú prevádzku s hlučnosťou 39 dB. Elektronický LED displej je umiestnený zvonka, umožňuje nastaviť teplotu chladenia. Odmrazovanie je realizované automaticky. Vnútornú výbavu tvorí 10 drevených políce. Obsah vinotéky je možné skontrolovať cez priehľadné sklo. Dokonalý prehľad zabezpečí aj LED osvetlenie. Uhlíkový filter čistí vzduch v chladiacom priestore. Záves dvierok je pevný - vpravo, bez možnosti výmeny.

Príjemný dizajn

Jednozónová vinotéka Haier WS50GA má elegantný dizajn. Poskytuje dokonalé podmienky pre uskladnenie vína, čo napomáha zachovať jeho chuť vlastnosti. Je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí si radi užívajú život s pohárom vína v spločnosti rodiny alebo priateľov. K dispozícii má jednu teplotnú zónu v rozmedzí 6 °C - 18 °C a . Regulácia teploty je veľmi jednoduchá prostredníctvom vonkajšieho elektronického LED displeja. Vlhkosť a teplotu je možné presne regulovať. Vybavená je tiež zásuvkou na vodu pre udržiavanie optimálnej vlhkosti. Vinotéku môže umiestniť prakticky kamkoľvek, či do kuchyne, kancelárie alebo obývačky. Ponúka príjemný dizajn v čiernej farbe a dvierkami s priehľadným sklom. UV ochrana chráni pred znehodnotením vína slnečným žiarením.

Chladiaci priestor

Vnútorný priestor pozostáva zo 10 drevených políc na fľaše. Police sú navrhnuté tak, aby umožnili jednoducho a efektne uskladniť fľaše vína. Fľaše s väčším objemom je možné ukladať na priečne police v spodnej časti, čo dotvára elegantný celkový vzhľad vinotéky. Dokonale ochránia vaše fľaše s vínom. Celková kapacita vinotéky 167 l je postačujúca pre pohodlné uskladnenie až 30 fliaš vína. Pre dokonalý prehľad pri výbere vín je vinotéka vybavená vnútorným LED osvetlením. LED osvetlenie je úsporné, príjemne nasvieti obsah vinotéky. Naviac vydáva len veľmi málo tepla, čo prispieva k udržiavaniu optimálnej teploty v chladiacom priestore. Vďaka priehľadnému sklu budete mať vždy dokonalý prehľad o uložených fľašiach.

Čistý vzduch

Aj napriek tomu, že víno je zvyčajne zapečatené, cez korkovú zátku dokáže "dýchať". Preto je potrebné vzduch v interiéry vinotéky udržiavať v čistote. Zachová sa tak chuť aj aróma vín. Aktívny uhlíkový filter zabezpečí, aby bol vzduch vo vinotéke vždy čistý, aby vaše fľaše s vínom boli vždy ideálne pripravené na konzumáciu.

Nízka hlučnosť

Už žiadne bzučanie či pípanie, jednoducho žiadne rušenie príjemnej atmosféry pri pití lahodného vína. Vinotéka sa môže pochváliť mimoriadne tichým chodom, ktorý poteší každého zákazníka, zaručene vás nebude rušiť nadmerným hlukom a vy si môžete vychutnať nerušené chvíle so svojou rodinou či priateľmi pri pohári chladeného vína. Maximálna hlučnosť dosahuje 39 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 10
Celkový čistý objem 167 L
Kapacita fliaš 50
Trieda energetickej účinnosti G

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Haier WS50GA

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Martina

19. 6. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Vinoteku urcite odporucam, super. kvalitna mame ju uz doma skoro rok a maximalna spokojnost, je ticha a super chladi, vela miesta na vinka aj na sampanske


Ján

25. 8. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

cena a parametre su vo výbornom pomere doporučujem, nie je ale pozitívne že značka je na našom trhu málo známa