Hisense HIC2000Y


Jednoplatničkový varič, Maximálny výkon: 2000 W, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 1, Vstavaný displej, Systém ovládania: dotykom, Hmotnosť: 2,8 kg. Viac info


Cena 65,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,32 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčný varič Hisense HIC2000Y je voľne stojaci a má inteligentné dotykové ovládanie. Môžete si manuálne nastaviť teplotu a výkon, a využiť funkciu Power Boost na rýchlejšie varenie. Varič je ľahko prenosný a bezpečný na použitie. Indukčná technológia umožňuje rýchlejší, bezpečnejší a čistejší proces prípravy jedál.

Indukčný varič Hisense HIC2000Y 

  • Manuálne nastavenie teploty
  • Typová konštrukcia: Voľne stojace
  • Šírka spotrebičov: 280 mm
  • Výška spotrebičov: 42 mm

Inteligentné dotykové ovládanie

S dotykovým ovládaním môžete ovládať varnú dosku bez tlaku. S možnosťou výberu teploty, výkonu, časovača a ďalších funkcií vám to umožňuje jednoducho prispôsobiť sa potrebám vašej prípravy jedál.

Spoľahlivo vynikajúce výsledky

Vďaka 10 nastaveniam teploty a 10 stupňom výkonu môžete dosiahnuť presne také výsledky, aké potrebujete. S rozsahom teploty od 60 do 240˚C a výkonom od 300 do 2000 W si môžete vybrať optimálnu úroveň pre vaše jedlá.

Power boost

Funkcia Power Boost vám umožňuje okamžite zvýšiť výkon na maximum, čo je užitočné napríklad pri rýchloom ohrievaní vody. Rýchlejšie varenie znamená udržanie viac vitamínov a živín vo vašich jedlách.

Perfektná veľkosť

Varič je vybavený čiernym krištáľovým tanierom, ktorý má ideálnu veľkosť pre maximálne využitie priestoru a ľahkú prenosnosť. S 4 pogumovanými nožičkami je stabilný a bezpečný na použitie. S indukčným varičom Hisense HIC2000Y môžete variť alebo udržiavať jedlo teplé kdekoľvek, kde máte k dispozícii elektrickú zásuvku – či už doma, v kempe, na pracovisku alebo dokonca v obytnom aute.

Rýchlejšie, bezpečnejšie a čistšie

Indukčná technológia prenáša teplo priamo do dna panvice, čo znamená, že varná deska zostáva studená a riziko popálenia sa minimalizuje. Tento spôsob varenia taktiež zabezpečuje rýchlejší, bezpečnejší a čistejší proces prípravy jedál.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Dizajn skrine voľnestojací
Systém ovládania dotykom
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 1
Priemer var.horáka/var.zóny 200 mm
Maximálny výkon 2000 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hisense HIC2000Y

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami