Smart hodinky Huawei

Už ste unavení z neustáleho nabíjania a sledovania spotreby energie vašej batérie? Ak chcete elegantné či športové smart hodinky, ktoré by disponovali nielen dlhou životnosťou batérie, ale aj optimalizovali spotrebu energie a popritom boli aj funkčným a pekným módnym doplnkom, vyberte si z aktuálnej ponuky smart hodiniek Huawei ten najvhodnejší model pre vás.

V kategórii aktuálne zobrazujeme 12 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Dámske aj pánske inteligentné hodinky Huawei

Huawei Watch GT 2 oslovujú nielen verných používateľov značky Huawei, ale aj fanúšikov prvej generácie hodiniek tohto známeho výrobcu inteligentnej elektroniky a smartfónov. Smart hodinky Huawei WATCH GT 2 sú k dispozícií hneď v dvoch veľkostiach. Menšia z nich, Huawei Watch GT 2 42 mm, je elegantnejšia, určená skôr pre nežné pohlavie, zatiaľ čo druhá, väčšia verzia, Huawei Watch GT 2 46 mm, je vhodná skôr pre pánov.

Smart hodinky s využitím umelej inteligencie

Ste nadšeným fanúšikom inovácií? Inteligentné hodinky Huawei druhej generácie disponujú inovatívnym procesorom Kirin A1, ktorý je výkonný, ale pritom energeticky nenáročný. A navyše hodinky vydržia omnoho dlhšie, pretože batéria má dostatok energie až na dva týždne. Spoločnosť Huawei svoje smart hodinky poriadne „nadupala“ a môžete si tak vyberať z množstva funkcií, ktorými hodinky disponujú.

Vyššie modely smart hodiniek Huawei vám nielenže precízne zamerajú a ukážu vašu polohu, ale postarajú sa aj o meranie vášho srdečného tepu. Hodinky využívajú, podobne ako ich konkurent Garmin, technológiu Firstbeat a monitorujú 15 rôznych typov cvičení. Takže, ak hľadáte športové smart hodinky, navyše s GPS, sú pre vás inteligentné hodinky Huawei tou správnou voľbou.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore