Smart hodinky Samsung

Hľadáte vhodného spoločníka pre vaše každodenné aktivity? Chcete na jednej strane klasický elegantný model, no na strane druhej aj štýlový kúsok, ktorý zaujme svojím dizajnom? Sú pre vás meranie kalórií a GPS navigácia nevyhnutnosťou? Užite si funkciami nabité inteligentné hodinky Samsung, ktoré si už nebudete chcieť dať dole z ruky.

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 8 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Inteligentné hodinky Samsung – skúsení, všestranní pomocníci

Vedeli ste, že globálny líder v oblasti informačných technológií, spoločnosť Samsung, má s inteligentnými hodinkami bohaté skúsenosti? V roku 1999 totižto Samsung predstavil prvé inteligentné (smart) komerčne predávané hodinky na svete, Samsung SPH – WP10, s ktorými sa okrem sledovania aktuálneho času dalo aj telefonovať.

Samsung však nezaostáva ani dnes. Po generácii smart hodiniek Samsung Galaxy Watch, ktoré v sebe ukrývajú rôzne inteligentné a športové funkcie a majú kvalitné spracovanie, a Galaxy Watch Active, ktoré ocenia najmä športovci, je na trhu ďalšia generácia – Galaxy Watch Active 2. Tá prichádza v dvoch veľkostiach „ciferníka“, 40 a 44 mm. Samsung si dal záležať a vybavil najnovšiu verziu hodiniek Super AMOLED displejom. Dotyková luneta zas umožňuje rýchle ovládanie funkcií. Celková odolnosť hodiniek vám umožňuje zažiť tie najbláznivejšie dobrodružstvá a hodinky vás môžu sprevádzať v rôznorodých prírodných podmienkach. Na smart hodinky Samsung sa môžete skutočne spoľahnúť.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore