Mobilné telefóny Honor

Príťažlivý a prepracovaný dizajn, skvelý pomer kvality a ceny. To sú telefóny značky Honor, ktoré si získali srdcia užívateľov po celom svete. Získajú si aj to vaše?

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

6.2 "
Uhlopriečka (")

Zobrazujeme 1 výsledkov. Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Honor 20e 64 GB čierny

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

Honor 20e 64 GB čierny

 • Výpredaj
 • Uhlopriečka ("): 6.21 ", Operačná pamäť RAM: 4 GB, Kapacita: 64 GB, Rozlíšenie displeja: Full HD+


  169,00 € 159,00 €

  O kategórii

  Honor, nezabudnuteľné zážitky v každom okamihu

  Cieľom mladej technologickej značky Honor je vytvoriť nový inteligentný svet pre mladých, neustále pripojených a zaneprázdnených ľudí. Niet preto divu, že značka neustále prichádza s novými a inovatívnymi myšlienkami a teší sa veľkej užívateľskej popularite. Veľké množstvo pokročilých funkcií, výborná cenová politika a mladistvý dizajn. To sú atribúty, vďaka ktorým sú mobilné telefóny Honor naozaj unikátne. 

  Mobilné telefóny Honor. To je kvalita za výhodnú cenu

  Vlajková flotila Honor 20 spája v sebe nielen úchvatný dizajn, ktorý je vôbec prvým holografickým dizajnom na svete, ale aj technologicky najpokrokovejšie možnosti fotografovania. Produktový rad Honor 20 tvoria modely Honor 20, Honor 20 Pro a Honor 20 Lite, ktorého dizajn nápadne pripomína ikonický Huawei P30. Ak ste fanúšikmi kvalitného spracovania a výhodného pomeru ceny a kvality, určite si prídete na svoje aj so staršími verziami Honor 10, Honor 9, či Honor 8