Hoover HW4 37AMBS/1-S


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 7 kg bielizne, 1251 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 45 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka. Viac info


Cena 352,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,06 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,3 / 5

92% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peniaze
Výborná

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií

Popis produktu

Inteligentná spredu plnená parná slim práčka Hoover HW4 37AMBS/1-S v bielej farbe s čiernymi dvierkami vyperie 7 kg bielizne a spadá do energetickej triedy A. Možnosť ovládania cez aplikáciu hOn a Wi-Fi, parný program, technológia Total Care, systém Kg mode Plus a výkonný invertorový Eco Power motor.

Hoover HW4 37AMBS/1-S

Spredu plnená slim práčka Hoover sa stane ideálnym pomocníkom pri starostlivosti o vašu bielizen. Na jeden prací cyklus vyperie 7 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1251 ot./minútu. K dispozícií je 16 praktickým programov, z ktorých si určite vyberiete ten najvhodnejší. Mód Kg Plus dokáže prispôsobiť nastavenia pre optimálne pranie podľa množstva vloženej bielizne.

 • Programy: Biela, Eco 40–60 °C, Vlna/Ručné pranie, 20 °C, Syntetika a farebné, Odčerpanie + Odstreďovanie, Plákanie, Fitness starostlivosť, Jemná starostlivosť, Starostlivosť pri osviežení, Antialergénna starostlivosť, Rýchla starostlivosť 14 min, Rýchla starostlivosť 30 min, Rýchla starostlivosť 44 min, All In One 59 min, Total Care

Tichý a úsporný motor

Spredu plnená práčka Hoover dostala do výbavy výkonný invertorový Eco Power motor. Bezkefkový motor využíva pri práci permanentné magnety, vďaka čomu je jeho výkon oveľa tichší. Pri praní dochádza k nižšiemu množstvu vibrácií, čo zaručuje motoru lepšiu odolnosť a predĺžuje jeho životnosť.

Aplikácia hOn a Wi-Fi

Ovládanie práčky je ešte jednoduchšie vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilného telefónu si môžete naištalovať aplikáciu hOn ponukajúcu množstvo skvelých funkcií a informácií. Môžete si tak aj na diaľku skontrolovať v akom stave je vaša práčka. Výhodou aplikácie je aj to, že vám pomáha zvoliť optimálny prací program. Vezmite bielizeň odfoťte ju a naskenujte jej štítok (Scan to Care). V aplikácii sa tieto údaje uložia a na základe typu oblečenia sa zvolí prací cyklus. Prípadne využijete na ovládanie aj hlasových asistentov Alexa od Amazonu či Google asistent. Vďaka pripojeniu k Wi-Fi získate množstvo výhod, napríklad:

 • upozornenia na koniec prania

 • aktualizácie údržby práčky

 • údaje o spotrebe energie pre efektívnejšie pranie

 • tipy ako odstrániť škvrny

Steam Care Pro

Alergici ocenia aj parnú funkciu pre oživenie bielizne. Para vo vnútri bubna preniká cez vlákna bielizne, čím odstraňuje nečistoty, škvrny a zápach. Okrem toho je bielizeň menej pokrčená, takže žehlenie bude jednoduchšie.

Nočné pranie

Na pranie môžete využívať okrem denného prúdu aj nočný v kombinácii s funkciou nočného prania. Pri tomto režime si práčka nastaví automaticky plynulejšie a tichšie pohyby bubna, čo má za následok aj nižšiu hladinu hluku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1251 ot./min.
Počet programov 16
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

4,3 / 5

6 recenzií Hoover HW4 37AMBS/1-S

92% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Andrej

2. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Výber programov plne postačujúci
 • Chceli sme tichú práčku a táto to splnila na jednotku!
 • Do hĺbky zaberá málo miesta
 • Wifi spoľahlivosť

Sme s práčkou veľmi spokojní, je tichá pekne perie. Vyzerá, že aj energeticky efektívne, ale to zistíme asi až neskôr. Tá wifi funkcionalita je pre nás úplne druhoradá, ale keď už tam je, tak sme ju skúsili. Ako ... u nás má práčka problém si zapamätať sieť a automaticky sa pripájať po vypnutí. Skúšali sme viackrát, s rovnakým výsledkom. Ale nám to nevadí. Ak rovnako ako my, tú wifi funkciu nepotrebujete, tak máte peknú tichú práčku s dostatočným množstvom programov a nastavení.


Andrea

19. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Super veľkosť, je úzka
 • Chvíľu trvalo spustenie prvého prania

Jozef

19. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Pomer cena - kvalita super
 • Absentujúci návod - musel som stiahnuť z webe

Martin

15. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • pomer cena/kvalita/spotreba
 • rozsirena zaruka priamo od vyrobcu
 • funkcie, hlucnost, kvalita prania, spotreba a mnozstvo nastaveni cez aplikaciu
 • zatial ziadne,
 • zatial funguje podla ocakavani, mobilna aplikacia by si zasluzila par uprav