HP Instant Ink

HP Instant Ink. Nikdy nezostane bez kaziet – získajte atrament alebo toner, pohodlné doručenie a recykláciu už od 0,99 € mesačne.

HP Instant Ink

Čo je HP Instant Ink?

Banner A Nikdy nezostanete bez kaziet

Súčastou služby je pohodlné doručenie kaziet.

 

Banner A Ušetrite až 70% na atramente

Získajte cenovo výhodný atrament so službou HP Instant Ink už od 0,99 € mesačne.

 

Banner A Služba, ktorá je flexibilná

Svoj plán môžete pokojne kedykoľvek a bez poplatkov zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť.

 

Banner A Zodpovedná recyklácia

Pomožte nám chrániť životné prostredie prostredníctvom bezplatnej recyklácie.

​​​​​​

Ako to funguje?

Vyberte si plán tlače podľa toho či tlačíte trochu alebo veľa, pre každého je tu možnosť. Predplatné zahŕňa atrament alebo toner, bezproblémové doručenie a predplatenú recykláciu.

Tlačové plány

Názov

Banner A Atrament alebo toner vám bude doručený bez ďalších nákladov

Ak je hladina atramentu alebo tonera nízka, automaticky sa odošle nová kazeta. Kazety sa dodávajú skôr, ako ich potrebujete, takže vám nikdy nebudú chýbať

 

Banner A Vychutnajte si úplnú flexibilitu

Svoj plán môžete kedykoľvek zrušiť alebo zmeniť. Pokiaľ nepoužijete všetky stránky z Vášho plánu, automaticky sa presunú na ďalší mesiac.

 

Často kladené otázky

Čo dostanem?

Akonáhle sa zaregistrujete, dostanete uvítaciu sadu doručenú k Vašim dverám. Atramentová alebo tonerová kazeta, ktorú dostanete, je špeciálna a funguje iba s HP Instant Ink. Vaša ďalšia dodávka atramentu alebo tonera bude odoslaná iba v prípade, že hladina atramentu alebo tonera bude nízka, nie mesačne. Vaša tlačiareň sama pošle správu a ďalšia sada kaziet Vám bude automaticky odoslaná. Spolu s novými kazetami Vám príde aj podklad k predplatenej recyklácii starých kaziet. Vašu spotrebu môžete sledovať v aplikácii HP Smart.

Ako si vyberiem plán?

Vyberte si plán podľa vášho bežného využitia. Ak neviete, koľko vytlačíte, nemusíte sa obávať - plán možno kedykoľvek zmeniť alebo zrušiť bez ďalších nákladov. Riadiaci panel v aplikácii HP Smart vám pomôže sledovať počet stránok, ktoré ste za mesiac vytlačili.

Ako ušetrím?

Ušetríte vďaka nastaveniu služby HP Instant Ink. Táto služba má mesačný poplatok založený na počte strán, ktoré vytlačíte, nie na množstve použitého atramentu. Takže nech už vytlačíte niekoľko riadkov textu alebo farebné fotografie, cena bude rovnaká.

Čo keď sa objem mojej tlače mení?

Nerobte si starosti. Svoj tlačový plán môžete kedykoľvek zmeniť alebo zrušiť a neplatíte žiadny ročný poplatok. Ak v niektorom mesiaci vytlačíte menej stránok, nevyužité stránky sa prevedú do ďalšieho mesiaca. Ak budete tlačíť viac, pridajte si ďalšiu sadu stránok už od 1€ , alebo jednoducho prejdite na vyšší tlačový plán.

Ako môžem začať?

Kúpili ste si práve novú tlačiareň HP, ktorá je dodávaná s atramentovými kazetami Instant Ink? Môže vám byť ponúknuté bezplatné skúšobné obdobie, ak sa zaregistrujete do služby do 7 dní od inštalácie tlačiarne.
Ak sa zaregistrujete po 7 dňoch, nebudete mať nárok na skúšobné obdobie. Vaša služba a fakturácia nebudú aktívne, kým do tlačiarne nevložíte kazety z HP Instant Ink uvítacieho balíčka.

Čo sa stane s mojimi nepoužitými stránkami?

Ak nespotrebujete všetky strany vášho mesačného plánu, nevyužité strany sú automaticky prevedené do ďalšieho mesiaca a zobrazujú sa na vašom účte. Môžete prevádzať u atramentu až trojmesačný počet strán než je váš nastavený tlačový plán (ak je váš mesačný plán 15 strán, môžete previesť do ďalšieho mesiaca 45 strán) a u tonera môžete prevádzať dvojmesačný počet strán než je váš nastavený tlačový plán (ak je váš mesačný plán 50 strán, môžete previesť do ďalšieho mesiaca 100 strán).

Je moja tlačiareň kompatibilná s HP Instant Ink?

V súčasnej dobe sú pre HP Instant Ink oprávnené len vybrané modely tlačiarní HP. Zoznam kompatibilných tlačiarní nájdete nižšie.

Pripravený začať?

Vyberte si plán HP Instant Ink alebo si najprv vyberte vhodnú tlačiareň.

Zaregistrujte sa teraz

Banner D Nie ste pripravený na HP Instant Ink?

Vaša tlačiareň bola navrhnutá na tlač originálnym atramentom alebo tonerom HP. Kúpte si originálne kazety online.


Všetky podporované tlačiarne: