Huawei Freebuds Pro čierne

Cena:
199,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,98 €

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds Pro v čiernom prevedení disponujú 11 mm dynamickým reproduktorom a procesorom Kirin A1. Ponúkajú aktívne potlačenie hluku, redukciu šumu pri telefonovaní, režimom upozornenia a hlasovým režimom. Každé slúchadlo je vybavené batériou s kapacitou 55 mAh. K dispozícii je tiež nabíjacie puzdro s kapacitou 580 mAh. Nabíjanie prebieha prostredníctvom nabíjacieho kábla USB-C. Balenie obsahuje násadky do uší v 3 rôznych veľkostiach.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Hybridné a aktívne potláčanie hluku

Mikrofóny smerujúce dovnútra a von detekujú zostávajúci šum mimo ucha a zároveň aj ten smerujúci do ucha, načo dynamické ovládače generujú presné protihlukové signály. Huawei FreeBuds Pro dokážu znížiť úroveň okolitého hluku až o 40 dB, vďaka čomu si môžete vychutnať čistú a kvalitnú reprodukciu zvuku.

 

Sleduje okolie, optimalizuje ANC

Bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds Pro inteligentne rozpoznávajú okolité zvuky, na základe čoho prepínajú režim potlačenia hluku. K dispozícii majú hneď niekoľko druhov režimov.

  • Režim ultra - hlboko zvýšené potlačenie šumu.
  • Príjemný režim - redukuje zvuky z listovanie papiera, knižniciach, písania na PC či príležitostných rozhovorov na pracovisku.
  • Hlavný režim - umožňuje vám vychutnať si pohlcujúce zvuky hudby v rušných uliciach alebo kaviarňach, kde sú okolité zvuky výrazne znížené.
  • Hlasový režim - eliminuje okolité zvuky, aby vynikli ľudské hlasy. Zásluhou toho, vám neuniknú rozhovory okoloidúcich priateľov, hlásenie z letiska, stanice a pod. Prepnúť sa do režimu vedomia a opätovne sa tak spojiť so svojim okolím môžete prostredníctvom dlhého stlačenia.

 

Ultra-magnetický dynamický ovládač a nastavenie ekvalizéra

Slúchadlá vám poskytnú efektné potlačenie šumu a výrazné basy vďaka vysoko magnetickej hustote a stabilite zaručej 11 mm ovládačom. Na základe zmien signálu v reálnom čase prijatých mikrofónmi do uší sa ekvalizér nastaví okamžite tak, aby bol zvuk a vyváženie tónu stále vyvážené, bez ohľadu na to, ako nosíte slúchadlá alebo polohu.

 

Systém troch mikrofónov a hlasový bone senzor

Hlasový bone senzor sníma hlas z vibrácii lícnych kostí, čím tak vylepšuje celkový zvuk vášho hlasu počas telefonátu. Vo výbave nájdete dva mikrofóny smerujúce von, ktoré zachytia váš hlas, zatiaľ čo mikrofón smerujúci dovnútra sa postará o to, aby bolo váš hlas počuť jasnejšie.

 

Inteligentná duálna anténa a stabilné pripojenie

Každé slúchadlo Huawei FreeBuds Pro sa pýši dvoma anténami Bluetooth, čo vám zaručí široké pokrytie 360° signálom a bezproblémové pripojenie pre bezprostrednú komunikáciu. Výkonný Chipset s certifikáciou Bluetooth 5.2 znižuje latenciu na 180 ms pre plynulý zážitok. 

 

V troch farebných prevedeniach

Kompaktné prevedenie, ľahké telo a dizajn vyvažujúci tlak vzduchu v uchu dovnútra a von vám zaručia potrebnú cirkuláciu vzduchu pre komfortné používanie počas celého dňa. K dispozícii sú mäkké silikónové štuple v troch rôznych veľkostiach (L, M, S). Slúchadlá spolu s puzdrom nájdete v sivom prevedení s jemným kovovým leskom, elegantnom bielom prevedení alebo v nadčasovom čiernom prevedení.

Ovládanie na dosah ruky

Čo nepochybne oceníte je jednoduché ovládanie a citlivý senzor, ktorý reaguje na vaše požiadavky. Len prejdením prsta, stlačením alebo zovretím môžete zvýšiť/stíšiť hlasitosť, meniť hudbu či prijímať hovory

 

Výdrž batérie až do 30 hodín

V prípade, že sa rozhodnete vypnúť potlačenie šumu vám slúchadlá na jedno nabitie prinesú výdrž až 7 hod počúvania a až 30 hod v kombinácii s nabíjacím puzdrom. Ak je zapnuté potlačenie hluku ich výdrž na jedno nabitie bude 3,5 hod hovoru a až 16 hod s nabíjacím puzdrom. Pri zapnutom potlačení hluku si môžete na jedno nabitie vychutnať 4,5 hod počúvania a až 20 hod s nabíjacím puzdrom.

 

Otvorte puzdro a pripojte až dve zariadenia

Po otvorení puzdra na nabíjanie sa na telefóne zobrazí vyskakovacie okno, ktoré vás vyzve na prvé spárovanie alebo obnovenie pripojenia a bude ukazovať, koľko energie vám zostáva. Huawei FreeBuds Pro podporujú súčasné pripojenie až dvoch zariadení a rýchle pripínanie medzi nimi stlačením oboch slúchadiel

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
iNFC: Nie
Štýl nosenia: do uší
Výdrž batérie: 7 hod.

Ďalšie vlastnosti

Značka: Huawei
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 6,1 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie: 7 hod.
Výdrž batérie s puzdrom: 20 hod.

Ostatné

Kód produktu: 55033756

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore