Indukčné so vstavaným odsávaním

Indukčné varné dosky so vstavaným odsávaním sú veľmi praktické a ušetria vám peniaze, pretože vďaka nim nemusíte inštalovať digestor. Kliknite na svoje požiadavky v rozšírenom filtri a vyberte si z indukčných varných dosiek na mieru. A podľa čoho si vybrať indukčnú varnú dosku s odsávaním? Pozrite si nižšie, kde sa venujeme tejto téme.

Kategórie produktov

O kategórii

S indukčnou varnou doskou s odsávaním sa zaobídete bez digestora 

Indukčné varné dosky s odsávaním sú ideálnym riešením pre malé alebo otvorené kuchyne, kde nie je možné nainštalovať odsávač pár. Tieto varné dosky majú zabudovaný odsávač pár, ktorý nasáva paru a pachy priamo z hrnca alebo panvice a odvádza ich do filtra alebo von. Tým sa zabráni kondenzácii vody na nábytku a zrkadlách, zlepší sa kvalita vzduchu v kuchyni a ušetrí sa miesto a peniaze za digestor. Indukčné varné dosky s odsávaním sú aj estetické, pretože nenarúšajú vzhľad kuchyne žiadnymi rúrami ani skrinkami. 

Nezabudnite! Na indukčných varných doskách sa musí variť v špeciálnych hrncoch na indukciu vyrobených z materiálu, ktorý je kompatibilný s varnými doskami. 

Indukčnú varnú dosku so vstavaným odsávaním vyberajte podľa jej výkonu a hlučnosti

Pri výbere indukčnej varnej dosky s odsávaním je dôležité zohľadniť jej výkon a hlučnosť. Výkon odsávača pár sa udáva v metroch kubických za hodinu (m3/h) a určuje, ako rýchlo a účinne dokáže odsávať paru a pachy. Hlučnosť odsávača sa udáva v decibeloch (dB) a určuje, ako hlasno pracuje. Vo všeobecnosti platí, že čím vyšší výkon, tým vyššia hlučnosť, ale závisí to aj od konštrukcie a kvality odsávača.  

Ako vybrať indukčnú varnú dosku s odsávaním podľa výkonu? 

Hlučnosť indukčných varných dosiek so vstavaným odsávaním