Popis produktu

Buďte pripravení na párty 

Zorganizujte si párty pomocou prenosného výkonného reproduktora JBL PartyBox 100. Zvoľte si perfektnú svetelnú show alebo nechajte, aby hudba ovládla celkovú atmosféru. Vyberte zoznam skladieb zo svojho USB kľúča alebo streamujte ho zo zariadenia kompatibilného s Bluetooth. Rozprúďte to s pomocou vstupu pre mikrofón a gitaru. Pripevnite svoj reproduktor na stojan a ponorte celú miestnosť do dynamického zvuku JBL. Pretancujte celú noc s batériovou výdržou v trvaní 12 hodín (v závislosti od používania).  

Unikátne funkcie 

 • Rozprúďte svoju párty - Reproduktor JBL PartyBox 100 poskytne 160 W bijúceho charakteristického zvuku JBL. Začnite párty kdekoľvek a kedykoľvek, keď to bude potrebné. 

 • Rozsvieťte svoju párty - Oživte svoju párty jedinečnými svetelnými efektmi. Vyberte si z niekoľkých RGB LED svetelných vzorov, alebo nechajte farby v rytme hudby, pre novú úroveň audiovizuálnej párty. 

 • Batéria, ktorá jednoducho neskončí - Fungujte od úsvitu do západu slnka s úžasnou výdržou batérie - až 12 hodín. (v závislosti od používania) 

 • Pripojte a hrajte - Máte mikrofón - spievajte. Máte gitaru - hrajte. Stačí sa pripojiť k reproduktoru, vyjsť na pódium a rozprúdiť párty tak, ako nikdy predtým. 

 • Streamujte plynule pomocou Bluetooth - Jednoducho sa pripojte k svojmu smartfónu, tabletu alebo obľúbenej online službe prostredníctvom akéhokoľvek Bluetooth kompatibilného zariadenia pre nepretržité bezdrôtové streamovanie. 

 • Zoznamy skladieb sú jednoduchšie - Od základov si zostavte svoje jedinečné párty zvuky. Jednoducho si vytvorte svoj zoznam skladieb, otvorte ho na zariadení vybavenom USB a vložte ho do reproduktora. 

 • Zosilnite svoj zvuk - Jeden reproduktor nestačí? Spojte dva kompatibilné párty reproduktory pomocou technológie True Wireless Stereo (Bluetooth). 

 • Umiestnite svoj reproduktor na podstavec - Reproduktor, ktorý sa chopí príležitosti. Pripevnite svoj JBL PartyBox 100 na podstavec pre dynamický, pohlcujúci párty zvuk, ktorý dokáže skutočne rozprúdiť davy. 

Obsah balenia 

 • 1 x JBL párty reproduktor 

 • 1 x Sprievodca rýchlym štartom 

 • 1 x Záručný list 

 • 1 x AC napájací kód (Zástrčka sa mení podľa regiónu používania) 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Vstup pre externý mikrofón: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jbl

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno
Vstup pre externý mikrofón: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 29 cm
Výška: 55,1 cm
Hĺbka: 28,8 cm
Hmotnosť: 9,7 Kg

Multimedia

Typ média: USB
Zvukové formáty: wav, wma, mp3

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Batérie

Kapacita batérie: 2500 mAh
Typ batérie: integrovaná

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie
RDS: Nie

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 45-18000

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Reproduktory

Typ reproduktora: 2 - pásmový
Počet reproduktorov: 4

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: 230V + batéria

Ostatné

Kód produktu: JBLPARTYBOX100EU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore