KitchenaidI 5KHM9212ECU (strieborný)


Šľahač, Príkon: 85 W, Počet rýchlostí: 9, Hnietenie, Šľahanie. Viac info

Farba


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Moderný ručný mixér Kitchenaid 5KHM9212ECU v striebornej farbe je navrhnutý pre maximálne pohodlie a komfort pri používaní. S možnosťou digitálneho nastavenia 9tich rôznych rýchlostí si ho prispôsobíte vždy podľa aktuálnej potreby, na jemnejšie šľahanie plniek alebo rýchlejšie miesenie tuhšieho cesta. Postupné zvyšovanie počtu otáčok pomáha zabrániť nechcenému vyprsknutiu ingrediencií z nádoby. Príslušenstvo zahŕňa 2 hnetacie háky, 2 turbošľahače, 1 metlu na šľahanie, 1 mixovaciu tyč a praktický obal. Nadstavce je možné umývať v umývačke.

Ručný šľahač Kitchenaid 5KHM9212ECU Strieborná

  • Príkon: 85 Wattov
  • 9 rýchlostí pre optimálne spracovanie surovín 
  • Digitálne nastavenie rýchlosti
  • Mäkký / pozvoľný štart zabraňujúci vyprsknutiu ingrediencií z nádoby
  • Rukoväť s mäkkým úchopom
  • Napätie 220-240 Voltov
  • Farba: strieborná
  • Príslušenstvo: turbošlahače, mixovacia tyč, hnetacie háky, šlahacia metla, obal na nádstavce

Perfektný pomocník

Jedinečný šľahač Kitchenaid 5KHM9212ECU v striebornej farbe je šikovným a moderný pomocníkom pre každú gazdinku. Je veľmi výkonný, vďaka čomu bude príprava pokrmov s ním veľmi rýchla a pohodlná. Ručný šľahač ponúka možnosť digitálneho nastavenia 9tich rôznych rýchlostí. Od pomalého miešania a primiešavania pri rýchlosti 1, cez jednoduché miešanie tortového cesta pri rýchlosti 5 až po vyšľahanie bielkov pri rýchlosti 9.

Príslušenstvo

Ručný šľahač Kitchenaid 5KHM9212ECU disponuje exkluzívnym príslušenstvom pre jednoduché použitie "jednou rukou" pri nespočetných kuchynských prácach. Príslušenstvo zahŕňa 2 hnetacie háky, 2 turbošľahače, 1 metlu na šľahanie, 1 mixovaciu tyč a praktický obal. Nadstavce je možné umývať v umývačke. Postupné zvyšovanie počtu otáčok pri spustení šľahača pomáha zabrániť nechcenému vyprsknutiu ingrediencií z nádoby.

Kábel s otočným pripojením

Dĺžka prívodného kábla je 1,5 metra s možnosťou uzamknutia na pravej alebo ľavej strane podľa vašej potreby a tým umožňuje ľahší prístup k spracovávaným surovinám z akéhokoľvek uhla. Rovný kábel sa ľahko udržiava čistý.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 1100 g
Počet rýchlostí 9
Príkon 85 W
Pulzný spínač Nie
Šľahanie Áno
Hnietenie Áno
Nádoba súčasťou Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií KitchenaidI 5KHM9212ECU (strieborný)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami