Inštalácia splitovej klimatizácie

Zabezpečíme vám inštaláciu splitovej klimatizácie značiek Samsung, Panasonic a Midea autorizovaným montážnym pracovníkom. Neodkladajte kúpu klimatizácie na poslednú chvíľu, uprostred leta už môže byť neskoro.

14 dni Inštalácia vybraných značiek už do 14 dní

 

 

Montaz Montáž po celom Slovensku

 

 

Splatky Možnosť nákupu aj na splátky

 

 

Top znacky V ponuke top značky klimatizácií

 

​​​​​​

 

Ako prebieha inštalácia

Banner A

Montáž klimatizácie je náročná hlavne z dôvodu zabezpečenia tesnosti chladiaceho okruhu. Chladivo v okruhu pracuje pri tlakoch nezriedka nad 20bar. Kým nie je okruh 100% tesný – hermeticky uzavretý, hrozí únik chladiva a následne poškodenie kompresora. Tie sa nedajú opravovať a náklady na ich výmenu sú niekedy také vysoké, že je vhodné zvážiť výmenu celého zariadenia za nové. Preto sa odporúča montáž prevedená certifikovaným odborníkom. Pozrite si ako to vyzerá vo videu.

 

Banner A

Dôležitou časťou montáže je vákuovanie okruhu, ktorým sa zabezpečí odstránenie vzdušnej vlhkosti z medených rozvodov. Nevyvákuovaný okruh znehodnocuje chladivo a spôsobuje zvýšenie kyslosti oleja v kompresore. Kyslý olej naleptáva medzizávitové vynutie elektromotora kompresora, čo nakoniec vedie ku skratu. Vykonanie všetkých úkonov inštalácie je potrebné zveriť do rúk vyškolenému odborníkovi s potrebným vybavením.