Služby k produktu

 • Paušál na Istotu na notebooky Paušál na Istotu na notebooky

  Nákupom na paušál získate s notebookom aj balík služieb. Inštaláciu, bezplatnú opravu, náhradný počas opravy, poistenie, Helpdesk.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Odolné prevedenie

Notebook LENOVO IP 320-17 prichádza v elegantnom unibody šasi v čiernom prevedení, ktoré sa môže popýšiť zvýšenou odolnosťou. Zásluhou špeciálneho ochranného náteru je chránený proti opotrebovaniu. Spodný kryt disponuje gumennými detailmi, ktorých prítomnosť zaisťuje maximalizované vetranie a tým aj predĺženú výdrž zariadenia. S kompaktnými rozmermi sa môže pochváliť nízkou hmotnosťou, ktorá je zárukou, že si budete môcť brávať notebook kamkoľvek na cesty a využiť ho tak na prácu ako i zábavu. K tomu vám vypomôže prehľadné prostredie operačného systému Windows 10 Home s bohatým balíkom nástrojov a programov.

Výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Notebook ponúka optimálny súlad medzi výkonom a dizajnom. Zabezpečiť plynulý chod zariadenia je úlohou 2 – jadrového procesora AMD A6-9220 s frekvenciou 2,5 GHz, ktorému v tomto snažení vypomáha 8 GB operačná pamäť. Zárukou plynulejšieho spracovania je samostatná grafická karta AMD Radeon 520M s 2 GB pamäťou, ktorá zaručí lepší výkon bez kompromise na rýchlosti a odozve. Úložisko HDD poskytuje dostatočné úložné miesto s kapacitou 1 TB, ktoré postačí na ukladanie vašich obľúbených multimédií a súborov. 

Kvalitný obraz a zvuk

Displej zariadenia disponuje uhlopriečkou veľkou 17,3“, ktorá ponúka výborné HD+ rozlíšenie 1600 x 900 obrazových bodov. To v kombinácií s antireflexnou úpravou zaistí kvalitný obraz, ktorý premení obyčajné sledovanie filmov, alebo prezeranie webového obsahu na skutočný zážitok. Nemožno opomenúť ani krištáľovo čistý zvuk s minimálnym skreslením pri ľubovoľnej hlasitosti, ktorým sa notebook vyznačuje. Je taktiež vybavený DVD-RW mechanikou, ktorá ponúka ďalšiu možnosť ako si užiť filmy a hudbu. Vďaka kombinácií týchto parametrov si budete môcť vychutnať vernú audiovizuálnu skúsenosť.

Jednoduchý prístup a ovládanie

Notebook prináša inovatívne spôsoby, ako si ho prispôsobiť a ovládať. Bezpečnú a priamočiaru cestu k prispôsobeniu vášho notebooku ponúka Lenovo App Explorer, s ktorým si vyberiete len tie aplikácie, ktoré ozaj potrebujete. Vďaka tomu bude prostredie vášho zariadenia čistejšie a bezpečnejšie. Prepracovaný touchpad disponuje pracuje s gestami pomocou viacerých prstov, čo vám pripraví lepšiu užívateľskú skúsenosť. Klávesnica je vybavená klávesami s optimalizovaným dvihom, zásluhou ktorých bude písanie aj dlhších textov zábavné a komfortné.

Široká škála možností pripojenia

Na pripojenie periférií a iných zariadní slúži celý rad rozhraní: porty 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x HDMI, 1x RJ45 a čítačka pamäťových kariet SD. Súčasťou výbavy sú taktiež technológie bezdrôtového pripojenia WiFi, Bluetooth a kábelový Ethernet. Spomenuté rozhranie USB 3.0/3.1 Gen 1 zabezpečí rýchly a stabilný prenos súborov, ktorý je takmer 10-krát rýchlejší ako pri porte USB 2.0. Tak si budete môcť preniesť napríklad film s veľkosťou 2 GB len za pár sekúnd.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 17,3 "
Typ procesora: AMD A6
iFrekvencia procesora: 2,5 GHz
Dotyková obrazovka: Nie
iOperačná pamäť RAM: 8 GB
iRozlíšenie displeja (px): 1600x900
iKapacita HDD: 1000 GB
iUhlopriečka: 17,3 "

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lenovo

Display/Grafika

iUhlopriečka: 17,3 "
Dotyková obrazovka: Nie
iRozlíšenie displeja (px): 1600x900
iUhlopriečka: 17,3 "

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet USB 2.0 portov: 1
iPočet USB 3.0 portov: 1
Wi-Fi štandardy: 802.11ac
iPočet port.Ethernet(RJ-45): 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 418 mm
Výška: 24,9 mm
Dĺžka: 292,6 mm
Hmotnosť: 2,8 Kg

Procesor

Typ procesora: AMD A6
iFrekvencia procesora: 2,5 GHz
Verzia procesora: A6-9220
iPočet jadier procesora: 2

Operačný systém

iPoskytovaný OS: Windows 10 Home

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 8 GB
Typ vnútornej pamäte: DDR4

Dátové úložisko

iKapacita HDD: 1000 GB
iUkladacie médium: HDD
Rýchlosť otáčok HDD: 5400 ot./min.
Rozhranie disku: SATA

Grafika

Pamäť sam. grafickej karty: 2048 MB

Ďalšie parametre

Podsvietená klávesnica: Nie

Ostatné

Kód produktu: 80XW000HCK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore