LG F28V9GW2W


Parná práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 8,5 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 49 kWh na 100 cyklov, 14 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 51 cm. Viac info


Cena 549,99 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 579,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

16×

98.7% Kvalita
Výborná

88.6% Hodnota za peniaze
Výborná

16 + nakupů

Zobraziť 16 recenzií

Popis produktu

Inteligentná spredu plnená slim parná práčka LG F28V9GW2W v bielej farbe s čiernymi dvierkami z tvrdeného skla vyperie až 8,5 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min. pri hlučnosti 71 dB. Na výber máte zo 14 programov + 12 prídavných možností, vrátane parného programu Steam a TurboWash™360° programu. Nechýbajú funkcie ako automatické váženie a vyváženie a technológia AI DD™. Ovládanie pomocou Wi-Fi a Smart ThinQ. Vybavená invertorovým motorom Direct Drive™. Jednoduché ovládanie vďaka otočnému kovovému voliču a väčšiemu LED displeju. Rozmery (VxŠxH): 85 x 60 x 47,5 cm.

Inteligentná slim práčka

Parná smart práčka LG F28V9GW2W v bielom prevedení je vybavená motorom Direct Motor Drive s 10 ročnou zárukou na motor, ktorý je pripojený priamo na bubon práčky. Je to užitočný spotrebič a vďaka vylepšenej technológii parného prania Steam vo svojej bielizni eliminujete množstvo alergénov a minimalizuje pokrčenie bielizne pri vysokej účinnosti prania. Parná smart práčka plnená spredu s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min. Je ideálnou voľbou pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 8,5 kg bielizne.

Direct DriveTM motor – 10 rokov záruka

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

Čo je to AI DD

Technológia AI DD detekuje okrem hmotnosti zároveň aj jemnost látok a zvolí pre ne optimálne nastavenie pracích pohybov.

Starostlivosť pre alergikov a menšia miera pokrčenia

Technológia LG Steam®™ sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9 % alergénov, prachu a roztočov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí.

Spoľahlivá, odolná a hygienická

Inteligentná práčka má odolné a elegantne pôsobiace dvierka vyrobené z tvrdeného skla. Bubon práčky je vybavený hygienickými nerezovými lopatkami, ktoré eliminujú baktérie o 99%. Prehľadný dotykový diplej je veľmi dobre čitateľný a navyše je v českom jazyku. Dopĺňa ho elegentný kovový otočný volič programov.

Ďalšie vlastnosti

Slim práčka do svojej výbavy tiež obdržala praktické funkcie, ktoré určite oceníte pri každodennom používaní:

 • Steam™ parná starostlivosť
 • TurboWash™360° - pranie za 39 minút
 • Smart ThinQ + Wi-Fi - načítanie programu a inteligentné funkcie - načítanie programu a inteligentná diagnostika

Inteligentná

Vďaka technológii ThinQ™ môžete svoju práčku ovládať na diaľku, môžete si sťahovať nové pracie programy – vaša práčka je jednoducho inteligentná. Vďaka Wi-Fi pripojeniu je interakcia s ňou úplne jednoduchá a zároveň umožňuje prístup k najnovším inováciám.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8.5 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 51 cm
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

16 recenzií LG F28V9GW2W

98.7% Kvalita
Výborná

88.6% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Michal

1. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • výdrž batérie
 • ľahkosť použitia

Skvelý pomocník pre rýchle vyčistenie podlahy.


Roman

29. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • veľká kapacita
 • menšia hĺbka
 • dizajn

Vladimír

16. 6. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Parne pranie
 • parne pranie by mohlo byť aj pri nižších teplotach nie len pri 60 stupňov
 • Nič

Pračka je užšia čo nam vyhovuje do malej kupelne a je tichá a dizajnove pekná


Ján

2. 6. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Vyborna