LG FBLR7A92WG


Parná práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 9 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 44 kWh na 100 cyklov, 14 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 53.5 cm. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

73.3% Kvalita
Dobrá

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Inteligentná spredu plnená slim parná práčka LG FBLR7A92WG v bielej farbe s čiernymi dvierkami z tvrdeného skla vyperie až 9 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min. pri hlučnosti 71 dB. Na výber máte zo 14 programov + 12 prídavných možností, vrátane parného programu Steam a TurboWash™360° programu. Nechýbajú funkcie ako automatické váženie a vyváženie a technológia AI DD™. Ovládanie pomocou Wi-Fi a Smart ThinQ. Vybavená invertorovým motorom Direct Drive™. Jednoduché ovládanie vďaka otočnému kovovému voliču a väčšiemu LED displeju. Rozmery (VxŠxH): 85 x 60 x 47,5 cm.

Inteligentná slim práčka

Parná smart práčka LG FBLR7A92WG v bielom prevedení je vybavená motorom Direct Motor Drive s 10 ročnou zárukou na motor, ktorý je pripojený priamo na bubon práčky. Je to užitočný spotrebič a vďaka vylepšenej technológii parného prania Steam vo svojej bielizni eliminujete množstvo alergénov a minimalizuje pokrčenie bielizne pri vysokej účinnosti prania. Parná smart práčka plnená spredu s prémiovým bubnom a veľkými dvierkami z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min. Je ideálnou voľbou pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 9 kg bielizne.

Direct DriveTM motor – 10 rokov záruka

Parná práčka má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Efektívne, šetrné a neuveriteľne rýchle pranie

Technológia AI DD™ ponúka až o 18% lepšiu ochranu vašich tkanín. Na základe 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie Intello DD™ tú najvhodnejšiu kombináciu pohybov, ktoré šetrne a zároveň dokonale vyperú vašu bielizeň. Technológia detekuje hmotnosť, navyše aj mäkkosť tkaniny a sama si potom zvolí ideálne nastavenia prania.

Čo je to AI DD

Technológia AI DD detekuje okrem hmotnosti zároveň aj jemnost látok a zvolí pre ne optimálne nastavenie pracích pohybov.

Starostlivosť pre alergikov a menšia miera pokrčenia

Technológia LG Steam®™ sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9 % alergénov, prachu a roztočov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre cilivých ľudí.

Spoľahlivá, odolná a hygienická

Inteligentná práčka má odolné a elegantne pôsobiace dvierka vyrobené z tvrdeného skla. Bubon práčky je vybavený hygienickými nerezovými lopatkami, ktoré eliminujú baktérie o 99%. Prehľadný dotykový diplej je veľmi dobre čitateľný a navyše je v českom jazyku. Dopĺňa ho elegentný kovový otočný volič programov.

Ďalšie vlastnosti

Slim práčka do svojej výbavy tiež obdržala praktické funkcie, ktoré určite oceníte pri každodennom používaní:

 • Steam™ parná starostlivosť
 • TurboWash™360° - pranie za 39 minút
 • Smart ThinQ + Wi-Fi - načítanie programu a inteligentné funkcie - načítanie programu a inteligentná diagnostika
 • Pridať bielizeň (Add Item) – možnosť pridania bielizne počas prania
 • Ovládací panel v češtine
 • AI DDTM + AI Wash – inteligentný systém prania, automatické váženie, detekcia jemnosti vlákien a vyváženia, nová generácia pracích
  pohybov, neobmedzené množstvo a kombinácie pracích pohybov pre efektívne a šetrné pranie

Inteligentná

Vďaka technológii ThinQ™ môžete svoju práčku ovládať na diaľku, môžete si sťahovať nové pracie programy – vaša práčka je jednoducho inteligentná. Vďaka Wi-Fi pripojeniu je interakcia s ňou úplne jednoduchá a zároveň umožňuje prístup k najnovším inováciám.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 53.5 cm
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie LG FBLR7A92WG

73.3% Kvalita
Dobrá

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Marek

12. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Nízka

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Slim verzia, rýchle prania, funkcie
 • Zatiaľ nič, produkt som ešte nestihol vyskúšať

Róbert

27. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáKarol

22. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Tichá úsporná krásna
 • Nič