Logitech Z207, 980-001295

  • Zľava 10 %
  • 20% zľava s kódom

Celkový výkon: 10 W, Bezdrôtové: Áno, Typ sústavy: 2.0, Aktívny: Áno, Výkon sústavy minimálne: 5 W,


Cena so zľavovým kódom 20 % Platí do 31. 10. 2021
Ukázať zľavový kód
35,92 €

Cena 44,90 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 49,90 € Zobraziť nápoveď

0,90 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Zostava dvoch stereo reproduktorov Logitech Z207 vynikne svojim čiernym prevedením. Každý reproduktor je vybavený 2 meničmi, ktoré vám sprostredkujú kvalitný zvuk bohatý na hlboké basy a výrazné výšky. Vyznačujú sa celkovým výkonom 10 W, z čoho je RMS 5 W. Na pripojenie poslúži klasický 3,5 mm konektor a bezdrôtová technológia Bluetooth s dosahom pri priamej viditeľnosti až 20 m. Na prednej strane pravého reproduktora sa nachádza masívny regulátor hlasitosti, výstup pre slúchadlá a tlačidlo pre párovanie Bluetooth. Vychutnajte si skvelú zvukovú skúsenosť pri počúvaní vašej obľúbenej hudby, sledovaní filmov i hraní hier so sýtym stereofónnym zvukom priamo na vašom stole.

Podmanivý zvuk

Stereo reproduktory Logitech Z207 v čiernom prevedení vás ohromia bohatým stereofónnym zvukom, ktorý vám sprostredkujú prostredníctvom štyroch meničov. Prvé dva vytvoria balans medzi vysokými a strednými tónmi, zatiaľ čo zvyšné dva poslúžia pre reprodukciu basov. Môžu sa popýšiť vysokým výkonom 10 w/5 w RMS, vďakak ktorému si vychutnáte vysokú kvalitu a intenzitu.

Jednoduché pripojenie

Na pripojenie zariadenia poslúži klasický 3,5 mm vstup, ktorý pokryje konektivitu s väčšinou zariadení. Reproduktory vám umožnia taktiež prenášať zvuk bezdrôtovo a to až z dvoch zariadení prostredníctvom technológie Bluetooth, ktorá zabezpečí dosah pri priamej viditeľnosti až 20 m. Plynulé prepínanie medzi 2 zdrojmi zvuku zaistí technológia Logitech Easy-Switch, stačí jednoducho pozastaviť zvuk na jednom a následne stlačiť prehrávanie na druhom.

Ľahko dostupné ovládanie

Set sa vyznačuje kompaktnými rozmermi oboch reproduktorov, ktoré tak budú mať minimálne nároky na priestor. Jednoduché a efektívne ovládanie zaistia ovládacie prvky na pravom reproduktore. Nachádza sa tu masívne otočný gombík pre reguláciu hlasitosti, výstup pre slúchadlá a praktické tlačidlo , ktoré je určené k Bluetooth spárovaniu reproduktorov a zariadení. 

Obsah balenia

  • Dva reproduktory
  • Zvukový kábel 3,5 mm
  • Užívateľská dokumentácia

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 10 W
Bezdrôtové Áno
Typ sústavy 2.0
Aktívny Áno
Výkon sústavy minimálne 5 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Logitech Z207, 980-001295

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené