Logitech Z207, 980-001295

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 49,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

Doprava už od 2,90 €

Len vystavené kusy v 1 predajni
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Zostava dvoch stereo reproduktorov Logitech Z207 vynikne svojim čiernym prevedením. Každý reproduktor je vybavený 2 meničmi, ktoré vám sprostredkujú kvalitný zvuk bohatý na hlboké basy a výrazné výšky. Vyznačujú sa celkovým výkonom 10 W, z čoho je RMS 5 W. Na pripojenie poslúži klasický 3,5 mm konektor a bezdrôtová technológia Bluetooth s dosahom pri priamej viditeľnosti až 20 m. Na prednej strane pravého reproduktora sa nachádza masívny regulátor hlasitosti, výstup pre slúchadlá a tlačidlo pre párovanie Bluetooth. Vychutnajte si skvelú zvukovú skúsenosť pri počúvaní vašej obľúbenej hudby, sledovaní filmov i hraní hier so sýtym stereofónnym zvukom priamo na vašom stole.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 20 %

Služby k produktu

Hore

Popis produktu

Podmanivý zvuk

Stereo reproduktory Logitech Z207 v čiernom prevedení vás ohromia bohatým stereofónnym zvukom, ktorý vám sprostredkujú prostredníctvom štyroch meničov. Prvé dva vytvoria balans medzi vysokými a strednými tónmi, zatiaľ čo zvyšné dva poslúžia pre reprodukciu basov. Môžu sa popýšiť vysokým výkonom 10 w/5 w RMS, vďakak ktorému si vychutnáte vysokú kvalitu a intenzitu.

Jednoduché pripojenie

Na pripojenie zariadenia poslúži klasický 3,5 mm vstup, ktorý pokryje konektivitu s väčšinou zariadení. Reproduktory vám umožnia taktiež prenášať zvuk bezdrôtovo a to až z dvoch zariadení prostredníctvom technológie Bluetooth, ktorá zabezpečí dosah pri priamej viditeľnosti až 20 m. Plynulé prepínanie medzi 2 zdrojmi zvuku zaistí technológia Logitech Easy-Switch, stačí jednoducho pozastaviť zvuk na jednom a následne stlačiť prehrávanie na druhom.

Ľahko dostupné ovládanie

Set sa vyznačuje kompaktnými rozmermi oboch reproduktorov, ktoré tak budú mať minimálne nároky na priestor. Jednoduché a efektívne ovládanie zaistia ovládacie prvky na pravom reproduktore. Nachádza sa tu masívne otočný gombík pre reguláciu hlasitosti, výstup pre slúchadlá a praktické tlačidlo , ktoré je určené k Bluetooth spárovaniu reproduktorov a zariadení. 

Obsah balenia

  • Dva reproduktory
  • Zvukový kábel 3,5 mm
  • Užívateľská dokumentácia

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový výkon: 10 W
Bezdrôtové: Áno
Typ sústavy: 2.0
Aktívny: Áno
Výkon sústavy minimálne: 5 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Celkový výkon: 10 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka reproduktora: 90 mm
Výška reproduktora: 241 mm
Hĺbka reproduktoru: 124 mm
Hmotnosť reproduktora: 1 Kg

Konektivita

Bezdrôtové: Áno
Vstupy a pripojenie: 3,5 mm jack

Reproduktory

Typ sústavy: 2.0
Aktívny: Áno
Výkon sústavy minimálne: 5 W

Materiál

Povrch: matný

Ostatné

Kód produktu: 980-001295

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore