MacBook

Najmenšie rozmery a najnižšia váha z celej rodiny Apple notebookov, nezameniteľný design a výkon, ktorý vám postačí na základnú prácu aj na mierne náročnejšie úlohy. Jeho najväčšou výhodou je dostatočne veľké úložisko, dlhá výdrž batérie (až 10 hodín pri surfovaní na internete) a tiež fakt, že malý MacBook so sebou môžete zobrať skutočne kamkoľvek.

Nájdite príslušenstvo pre:

Výberom značky a modelu sa dostanete na stránku kompatibilného príslušenstva

Filtrovať

Cenové rozpätieZnačka

Skladová dostupnosť

iUhlopriečka

iRozlíšenie displeja (px)

Typ procesora

Kapacita SSD

iOperačná pamäť RAM

Pridať ďalšie parametre

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 1 produkt
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

MacBook, MacBook Air a MacBook Pro: Aký je medzi nimi rozdiel?

MacBook 12" je najmenší a najľahší z celej rodiny Apple notebookov. Keďže MacBook Air je iba o trošku väčší a ťažší, rozhodne procesor spolu s veľkosťou úložiska v pomere k cene. Ani v tomto prípade sa však nedá spraviť jednoduché zhrnutie, lebo v obidvoch kategóriách nájdeme modely s rôznou výbavou, medzi ktorou si môžete vybrať na základe svojich preferencií. Rozhodujúce bude hlavne to, či chcete za svoje peniaze čo najväčšie úložisko (MacBook), alebo o niečo väčší výkon spolu s celkovo lepšou výbavou (MacBook Air). Niekto sa môže rozhodnúť aj na základe trošku iných odtieňov farieb, v ktorých obidva notebooky nájdete na trhu. Batéria má podobnú výdrž ako u MacBook Air.

Tip: Pri výbere nezabudnite na možnosť využívania iCloudu.

MacBook Air kúpite za nižšiu cenu v porovnaní s MacBookom Pro. Hodiť sa vám bude najmä v prípade, že chcete ľahký, tenký a malý notebook, ktorý sa jednoducho vojde do pánskej tašky, kabelky aj menšieho batohu. MacBook Air tiež dlho vydrží. Vďaka kapacite batérie na ňom môžete pracovať až 10 hodín v kuse. Na MacBook Air tak môžete sledovať filmy aj pri cestovaní alebo všade tam, kde nie je zásuvka, je ideálny na cesty, na pracovné schôdzky, ale aj na príjemne strávený home office v kaviarni.

MacBook Pro potvrdzuje jednoduchú rovnicu. Vyššia cena = vysoký výkon a vyššia výpočtová sila. MacBook Pro bude vyhovovať profesionálom z rôznych odborov. Viete na ňom strihať videá v 4K kvalite, pracovať s 3D grafikou, upravovať fotky vo vysokom rozlíšení. Napríklad 16palcový MacBook Pro navyše zvládne podporovať až dva 6K displeje – z čoho musí mať radosť každý, kto pracuje práve s fotkami alebo videami. Tento notebook od Apple si poradí aj s ďalšími operáciami, ktoré vyžadujú vysokú výpočtovú silu.

Príslušenstvo k MacBooku

Pozrite si aj príslušenstvo k MacBookom, nech máte hneď pokope všetko, čo potrebujete k pohodlnému zaobchádzaniu s vaším novým elektronickým maznáčikom. Stačí si zvoliť vybraný model a filter vám automaticky ukáže vhodné príslušenstvo.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore