Miele CM 5310 Silence OST

 • Doprava zadarmo

Objem vodného zásobníka: 1300 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 200 g, Smart (ovládanie mobilom): Nie, Prednastavené programy: Áno, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet prednast.nápojov: 18,


Cena 849,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 16,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vychutnajte si dokonalú kávu v pohodlí domova s automatickým kávovarom Miele CM 5310 Silence OST v ostružinovej farbe. Pripraviť si môžete desiatky kávových nápojov do 1 alebo 2 šálok súčasne, vrátane prípravy kanvičky kávy pre viac ľudí alebo vody na čaj. Individuálne nastavenia vám umožnia voľbu namletého množstva kávy, stupňa namletia, teploty a množstva vody. Okrem zásobníka na zrnkovú kávu disponuje kávovar aj zásobníkom na mletú kávu. Intuitívne ovládanie zabezpečuje prehľadný dotykový panel.

Automatické espresso Miele CM 5310 Silence OST

 • 18 prednastavených nápojov
 • Súčasná príprava stlačením tlačidla – OneTouch for Two
 • Perfektné výsledky a intenzívna aróma kávy – AromaticSystem
 • Krémová mliečna pena pre rôzne kávové špeciality 
 • Komf. čistenie pre starostlivosť a dlhú životnosť - čis. programy
 • Jednoduchá príprava pre väčšie množstvo – funkcia kanvice
 • Zásobník na vodu s objemom 1,3 l
 • Príkon: 1500 W
 • Farba: Ostružinová

V perfektnej harmónii pre dokonalý pôžitok z kávy

V perfektnej harmónii pre dokonalý pôžitok z kávy
Či už sa rozhodnete pre zabudovateľný alebo voľne stojaci kávovar Miele: momenty na vychutnávanie si dokonalej kávy sú zaručené. Naše plnoautomatické kávovary poskytujú možnosť prípravy rozličných kávových špecialít vďaka perfektne zosúladenému systému. Presvedčte sa sami zrakom, čuchom, dotykom, sluchom a samozrejme dokonalou chuťou.

AromaticSystem

Pre intenzívnu arómu kávy
Viac miesta pre viac chuti. Dynamická sparovacia komora kávovarov Miele sa s pritekajúcou vodou zväčšuje. Tým sa mimoriadne intenzívne zmieša mletá káva s vodou a aróma kávy sa môže ešte lepšie rozvinúť. Tešte sa na skvelú vôňu kávy s citelne intenzívnejším pôžitkom.

Individuálne nastavenia

Uložte si svoje obľúbené nápoje
Podľa druhu kávy a intenzity chute je možné individuálne nastaviť parametre prípravy: stupeň namletia, namleté množstvo, teplota sparenia, predsparenie, ako aj množstvo vody. Z každého druhu kávy, akéhokoľvek stupňa praženia, získate perfektnú arómu pre vašu kávovú špecialitu.

OneTouch for Two

Pre viac pôžitku vo dvojici
Všetky kávovary na zrnkovú kávu sú vybavené okrem už známej prípravy One Touch novou funkciou One Touch for Two. Táto funkcia umožňuje súčasnú prípravu dvoch chutných kávových špecialít jedným stlačením tlačidla. Príslušný program sa spustí plne automaticky. Vďaka skrátenej príprave zostáva viac času na pôžitok z kávy vo dvojici.

Zásobník na mletú kávu

Ďalší druh kávy pre individ. potrebu
Okrem zásobníka na zrnkovú kávu sú kávovary Miele vybavené aj ďalším zásobníkom na mletú kávu. Ten môžete využiť na ďalší druh už namletej kávy.

Funkcia kanvička kávy alebo čaju

Príprava viacerých šálok za sebou
Máte návštevu? Stlačením jedného tlačidla vám zariadenie pripraví do kanvice až 8 šálok kávy za sebou. Zariadenie CM7 vám navyše ponúka možnosť pripraviť vodu na čaj, pre jednu šálku aj celú kanvicu.

ComfortClean

Jednoduché čistenie v umývačke riadu
Systém ComfortClean robí hygienu mimoriadne jednoduchou. Mnohé súčiastky kávovarov, ako napríklad zásobník na vodu a odpadová nádoba sa dajú jednoducho vyčistiť v umývačke riadu. To značne prispieva k zachovaniu kvality prístroja.

Ľahko vyberateľná sparovacia jednotka

Pretrvávajúca kvalita kávy
Sparovacia jednotka je „srdcom“ automatickej prípravy kávy. Dá sa ľahko vybrať a vyčistiť. To dlhodobo zaistí bezchybnú hygienickú čistotu sparovacej jednotky, trvale vysokú kvalitu kávy a dlhú životnosť prístroja.

Nenáročné čistenie

Pre väčší komfort pri čistení 
Denné čistenie vybavia inteligentné prístroje takmer samy. Po každej príprave s mliekom sa automaticky prepláchne rozvod mlieka. Exkluzívny program odvápnenia AutoDescale v prípade CM7 sa automaticky postará o dlhú životnosť. Odkvapkávaciu misku, zásobník na vodu a odpadovú nádobu je možné jednoducho vybrať a vďaka funkcii ComfortClean umyť v umývačke riadu. Efektívne funkcie čistenia zaručujú hygienu a excelentnú chuť kávy.

Zablokovanie sprevádzkovania

Jediným stlačením tlačidla
Zablokovanie sprevádzkovania sa dá nastaviť na prístroji jediným dotykom prsta. Prístroj je tak chránený pred neželaným zapnutím, napríklad deťmi.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1300 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 200 g
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednast.nápojov 18

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele CM 5310 Silence OST

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené