Miele KM 7466 FR 125


Indukčná varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost, Detská poistka, Ukazovateľ zbytkového tepla, Celkový príkon dosky: 7,3 kW, čierna farba, Smart ovládanie mobilom, Výška: 5,2 cm, Šírka: 62,6 cm, Hĺbka: 52,6 cm. Viac info


Cena 1 409,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 28,18 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Miele KM 7466 FR 125 v čiernej farbe s kovovým rámčekom má 4 varné zóny s rôznym výkonom. Dotykové ovládanie je umiestnené uprostred so žltým podsvietením. Výkonové a teplotné stupne je možné nastaviť zvlášť pre každú varnú zónu. Každá varná zóna disponuje funkciou TwinBooster. Varná doska ponúka bezpečnostné vypnutie, zablokovanie prevádzky, ochranu proti prehriatiu. Pre bezpečnosť proti popáleniu je vybavená indikátorom zostatkového tepla.

Indukčná varná doska

Štýlová indukčná varná doska Miele KM 7466 FR 125 s kovovým rámčekom je skvelým pomocníkom do každej kuchyne. Varná doska s indukciou, so 4 varnými zónami je nenahraditeľná vďaka svojmu dizajnu aj výkonu. Táto indukčná varná doska disponuje s množstvom funkcií a systémov, ktoré určite ocení každá gazdinka či nadšený kuchár. Nie len, že dobre vyzerá, ale je aj výkonná a chutný pokrm na nej pripravíte raz-dva. Vďaka tejto doske sa varenie stane zábavou aj pre tých, ktorý ho doteraz brali skôr ako nutnosť.

TwinBooster

S exkluzívnou funkciou TwinBooster môžete v prípade potreby koncentrovať celý výkon dvoch varných zón do jednej. Alebo individuálne rozdeliť indučný výkon a variť tak ešte flexibilnejšie.

4 varné zóny

Varná doska je vybavená 4 varnými zónami s rôznym výkonom a rozmermi. Ovládajú sa pomocou senzorových tlačidiel ComfortSelect. Využiť môžete tiež väčšiu varnú zónu PowerFlex pri varení vo väčších nádobách.

Komunikácia medzi varnou doskou a odsávačom pár

S funkciou Con@ctivity bude odsávač pár automaticky robiť svoju prácu. Po zapnutí alebo vypnutí varnej dosky odsávač pár samočinne zareaguje. V závislosti od toho, čo sa deje na varnej doske, sa automaticky prispôsobí sací. Spotrebiče komunikujú navzájom cez WiFi. S funkciou Con@ctivity integrujete odsávač a varnú dosku do systému Miele@home.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 62.6 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.3 kW
Napájanie 230 V

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele KM 7466 FR 125

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami