Miele KWT6833 SG obsw


Vinotéka, Energetická trieda G, Objem: 502 l, Ročná spot. energie: 206 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Kapacita: 178 fliaš, Počet teplotných zón: 3, Šírka: 70 cm, Výška: 192 cm, Hĺbka: 74,6 cm. Viac info


Cena 4 999,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 99,98 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 499,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vinotéka Miele KWT6833 SG obsw je vysoko flexibilná vďaka FlexiFrame a Miele Noteboard. Umožňuje paralelné uskladnenie vína vďaka 3 samostatným teplotným zónam. Aktívny filterActive AirClean pohlcuje nepríjemné pachy v interiéri. Dokonalý prehľad o uloženom víne dodá LED osvetlenie. Čelné sklo vinotéky Miele KWT6833 SG obsw je tónované s UV filtrom. Dvierka sú vybavené aj tlmeným zatváraním SoftClose. Výsuvné odkladacie rošty umožňujú bezpečnú manipuláciu a ukladanie vína. Ovládanie vinotéky je elektronické prostredníctvom TouchControl. Celkový objem 502 l ponúka dostatočné miesto pre uskladnenie až 178 fliaš.

Každá fľaša má svoje bezpečné miesto s FlexiFrame

Elegantná vinotéka Miele KWT6833 SG obsw s veľkou kapacitou 502 l ponúka dostatočné miesto pre uskladnenie 178 fliaš. V interiéri sa nachádzajú variabilné drevené rošty rošty na fľaše, ktoré zabezpečia dokonalé umiestnenie každej fľaše. Jednotlivé lišty roštov je možné jednoducho jedným pohybom ruky premiestniť a prispôsobiť ich tvaru fľaše. Víno tak pohodlne uskladníte v ideálnej polohe. Okrem nich je k dispozícii aj prezentér fliaš, kde je možné štýlovo umiestniť tie najlepšie alebo najkvalitnejšie kúsky z vašej súkromnej zbierky vín. V tlmenom svetle vinotéky budú fľaše prezentované v mierne nadvihnutej polohe.

Temperujúce zóny

Vinotéka má k dispozícii až 3 teplotné zóny. Každá z nich má individuálne regulovanú temperujúcu zónu. Umožňuje tak skladovať v ideálnych teplotných podmienkach až 3 druhy vína (napr. červené víno, biele víno, šampanské alebo sekt).

Bezpečnostné dvere s UV filtrom

Vinotéka disponuje kvalitnými bezpečnostnými dverami, ktoré zaisťujú dokonalú bezpečnosť a spoľahlivé uskladnenie pre množstvo fliaš lahodného vína. Tónované čelné sklo je mimoriadne odolné a pevné a zaisťuje maximálnu spoľahlivosť. Navyše obsahuje UV filter, ktorý chráni víno pred znehodnotením. Vychutnajte si chutné chladené víno so svojimi priateľmi či rodinou vďaka skvelej vinotéke.

Silné LED osvetlenie interiéru

Pri vyberaní či vkladaní vína do vinotéky, je potrebné silné vnútorné osvetlenie pre dokonalý prehľad a viditeľnosť. Šikovná podstavná vinotéka je vybavená silnými LED žiarovkami, ktoré celý interiér dokonale osvietia. Tak budete mať dokonalý prehľad o každej fľaši, čo sa vo vinotéke nachádza. LED žiarovky sú však nielen veľmi silné a jasné, ale i mimoriadne úsporné. Vďaka nim budú vaše účty za energie podstatne nižšie. Naviac nevytvára vo vnútornom priestore takmer žiadne teplo, čo opäť zaručuje ideálne prostredie pre skladovanie vína. A to už je určite významným pozitívom tejto skvelej vinotéky.

Najlepšie podmienky pre skladovanie

Ventilátor zabezpečuje vo vinotéke cirkuláciu vzduchu pre zabezpečenie rovnomernej teploty a vlhkosti v zduchu v chladiacom priestore. Zabezpečí tak konštantné podmienky pre skladovanie vína. Vlhkosť vzuchu okolo 70 % naviac ochráni korok pred vysušovaním.

Účinná ochrana proti pachom

Už žiadne nepríjemné pachy vo vinotéke. Vďaka účinnej ochrane Active AirClean sa v kvalitnej vinotéke nemusíte pachov obávať. Táto unikátna technológia účinne zabráni tvorbe pachov a zanechá celý interiér bez zápachu. Stará sa o to dokonalá kombinácia aktívneho uhlia a prírodného chitosanu. Zabráni šíreniu pachov a celý vnútorný priestor bude čistý a voňavý.

Šetrné zatváranie dverí so SoftClose

Dvierka vinotéky disponujú zatváraním SoftClose. Vďaka nemu sa zatvárajú ticho a šetrne takmer samé. Integrované tlmenie chráni skladované víno pred nežiadúcimi vibráciami, ktoré vznikajú pri prudkom zatvorení dverí. Dodatočné zatváranie SoftClose dvierka vinotéky zatvára pri uhle otvorenia 30° automaticky. Umožňuje tak skladovať víno absolútne bezpečne.

Predpripravená pre inteligentnú domácnosť

Vinotéka má predprípravu pre pohodlné ovládanie prostredníctvom smartfónu prostedníctvom Miele@home. MobileContol umožňuje ovládať zosieťované spotrebiče Miele prostredníctvom aplikácie Miele@mobile kedykoľvek. Pre plnohodnotné využitie ovládania prostredníctvom Wi-Fi je potrebné dokúpiť vhodný samostatný komunikačný modul Miele XKM 3100 W, Miele XKM 3000 Z.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 10
Celkový čistý objem 502 L
Kapacita fliaš 178
Trieda energetickej účinnosti G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele KWT6833 SG obsw

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami