Miele WWD 320

  • Doprava zadarmo

Kapacita bubna: 8 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min., Počet programov: 12, Maximálna hĺbka: 65 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: A,


Cena 999,00 €

19,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená práčka Miele WWD 320 z White Edition zabezpečí šetrnú starostlivosť vďaka voštinovému bubnu. Vyperie rýchlo, čisto a úsporne vďaka PowerWash. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 8 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min. Ponúka 12 pracích programov s možnosťou posunutia štartu o 24 hodín. Okrem nich práčka Miele WWD 320 ponúka aj prídavné funkcie: krátky, predpierka, viac vody, dosatočné plákanie či predžehlenie. Jej obsluha je veľmi praktická a intuitívna pomocou otočného voliča a DirectSenzor 7 segmetntového displeja so žltým podsvietením. Praktický CapDosing pomôže dávkovať špeciálny prací prostriedok aj aviváž pomocou dávkovača kapslí. Zásobník na pracie prostriedky je samočistiaci. Práčka Miele WWD 320 je vybavená kvalitnou nerezovou vaňou. Pre bezpečnosť disponuje systémom Watercontrol, ktorý kontroluje prívod vody, rozpozná netesnosti aj vodu v pracej vani. Hĺbka 64,3 cm.

Spoľahlivá práčka

Praktická spredu plnená práčka Miele WWD 320 je nenahraditeľný spotrebič, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 8 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Práčka má patentovanú voštinovú štruktúru bubna pre dokonalú ochranu bielizne, ktorá umožňuje bielizni kĺzanie na tenkom vodnom filme. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min. Všetky práčky Miele majú inteligentnú množstevnú automatiku. Tá analyzuje aktuálne naplnenie a použije len toľko vody a elektrického prúdu, koľko je potrebné pre optimálny výsledok prania a plákania. Práčka s QuickPowerWash dokáže vyprať bielizeň za menej ako 1 hodinu. Bielizeň vyperie nielen rýchlo ale aj mimoriadne úsporne a čisto a to aj pri malom množstve bielizene.

Programy a funkcie

Práčka ponúka 12 programov pre dokonale efektívne pranie. Navoliť si ich je možné veľmi jednoducho pomocou otočného voliča na zošikmenom ovládacom panely.

  • programy: QuickPowerWash, bavlna, ľahko ošetrovateľné, jemná bielizeň, košele, vlna (ručné pranie), expres 20, impregnácia, bavlna Eco, len plákanie/škrobenie, čerpanie/odstreďovanie
  • prídavné funkcie: krátky, predpieranie, viac vody, dodatočné plákanie, predžehlenie

Časová predvoľba a ukazovateľ zostatkového času

S časovou predvoľbou si môžete voľne určiť, kedy má začať najbližší prací program. To je mimoriadne výhodné, keby ste chceli využívať tarify nočného prúdu alebo keď sa má program čerstvo ukončiť, keď napr. prídete domov z práce. Spustenie programu môžete naprogramovať až do 24 hodín vopred. Navyše sa cez displej dozviete, kedy sa aktuálny program ukončí.

Menej žehlenia

Práčka vám užetrí až 50 % žehlenia. Ponúka možnosť voľby predžehlenia, ktorá vám ušetr až 50 % žehlenia. Na konci pracieho programu pripojí proces hladenia. V teplom a vlhkom bubne sa bielizeň pohybuje tak aby sa vyhladila. Následne ju vyberiete menej pokrčnenú.

Jednoduché dávkovanie – perfektný výsledok

Chceli by ste aj pri špeciálnych požiadavkach, ako je pranie napr. vlny alebo outdoorového oblečenia, dosiahnuť perfektné výsledky – bez väčších nákladov? Na ten účel sú určené kapsule Miele. Tieto kapsle s malými dávkami sa jednoducho vložia do priehradky na aviváž. Práčka Miele dávkuje obsah kapsulí v optimálnom časovom okamihu – úplne automaticky. Aj náročné tkaniny, ktoré ste predtým museli dávať na špeciálne ošetrenie do čistiarne, môžete s kapsľami Miele vzorne ošetriť.

Prvotriedny povrch

Ako jediný výrobca prístrojov pre domácnosť Miele emailuje prevedenie čelnej steny práčky. Vysokokvalitné emailovanie je odolné voči poškriabaniu, korózii, kyselinám a lúhom, dá sa ľahko čistiť a je farebne stále.

Bezpečnosť vďaka doplnkovému snímaču

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedným snímačom stav prítoku vody. Ak sa nedosiahne normálny stav vody, zastaví sa pretok. Ak by zvnútra prístroja vytekala voda, zatvorí sa prítokový ventil v prístroji a odčerpá sa voda z pracej vane. Plavákový spínač v pracej vani navyše rozpozná vytekajúcu vodu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 12
Maximálna hĺbka 65 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele WWD 320

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené