Novinky Apple sú už v predaji

Novinky od Apple sú už v predaji! Vyberte si nový iPhone SE, iPad Air, Mac Studio, Studio Display alebo iPhone 13 a 13 Pro v novej zelenej farbe.

Banner A Výkon má zelenú.

iPhone 13 a iPhone 13 mini. Najvyspelejšia dvojitá fotosústava v iPhone. Závratne rýchlý čip A15 Bionic. Veľký skok vo výdrži batérie. Odolná konštrukcia. Superrýchle 5G. A jasnejší 6,1" a 5,4" Super Retina XDR displej.

Pozrieť zelený iPhone 13 mini

Pozrieť zelený iPhone 13

 

Banner A Teraz v alpskej zelenej.

iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max. Najväčší upgrade profesionálnej fotosústavy. 6,1" a 6,7" Super Retina XDR displej s ProMotion pre rýchlejšiu a bezprostrednejšiu odozvu. Závratne rýchly čip A15 Bionic. Superrýchle 5G. Odolná konštrukcia. Špičková vodeodolnosť IP68. A obrovský skok vo výdrži batérie.

Pozrieť zelený iPhone 13 Pro

Pozrieť zelený iPhone 13 Pro Max

 

Banner A Ohromí ťa rýchlosťou. Nadchne cenou.

Závratne rýchly čip A15 Bionic a rýchle pripojenie k 5G. Veľkolepá výdrž batérie a hviezdný foťák. Plus najpevnejšie sklo na smartfóne a tlačidlo plochy s Touch ID.

Pozrieť iPhone SE

 

Banner A Farby plné sily.

iPad Air. Má nádherný, 10,9" Liquid Retina displej. Prelomový čip Apple M1, ktorý nešetrí rýchlosťou a robí z iPadu Air silný stroj na tvorivú prácu aj mobilné hry. Touch ID, vyspelé fotoaparáty, závratne rýchle 5G a Wi-Fi 6, USB-C a podpora pre Magic Keyboard a Apple Pencil (2. generácie).

Pozrieť nový iPad Air

 

Banner A Sila v kocke.

Predstavujeme Mac Studio. Fantasticky kompaktný pracant s množstvom portov, ktorý se ti krásne zmestí na stôl a premení ho na plnohodnotné študio. Vyber si medzi závratne rýchlym čipom M1 Max alebo úplne novým M1 Ultra – vôbec najvýkonnejším čipom v osobnom počítači.

Pozrieť Mac Studio

 

Banner A Stvorený pre Mac.

Predstavujeme Studio Display. Pôsobivý 27" Retina 5K displej s 12MP kamerou s centrovaním záberu, mikrofónmi štúdiovej kvality a sústavou šiestich reproduktorov. Výborne si rozumie s každým Macom.

Pozrieť Studio Display

 

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky akcie