Orava KM-800 W

Zobraziť

  • Výpredaj −11 %

Zásobník na kávu: 60 g, Ochrana proti pripáleniu zŕn: Nie Viac info


Cena 15,99 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 17,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,32 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Určite veľa z nás si radi pochutnáme na kvalitnej a kvalitne spracovanej káve. K spracovaniu patrí aj pomletie. Aj od pomletia veľa záleží, aký bude výsledný efekt. Preto vám teraz ponúkame mlynček na mletie kávy ORAVA KM-800. Objem mlynčeka je 60 g, čo inak povedané znamená približne 6 šálok kávy. Mlynček na mletie kávy je opatrený nožom z kvalitnej nerezovej ocele. Mlynček poháňa výkonný 150 W motor. Dopraje vám naozaj kvalitné spracovanie kávy. Pomocou neho si spracujete kávové zrná presne tak ako vám to vyhovuje.

Orava KM-800 W

  • Rovnomerné namletie kávy v priebehu niekoľkých sekúnd 
  • Výkonný 150 W motor
  • 60 gramov kávových zŕn na jedno mletie
  • Nôž z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele
  • Praktický a cenovo výhodný 
  • Strieborné prevedenie

Objem 60g

Mlynček na mletie kávy ORAVA KM-800 ponúka objem spracovaných kávových zŕn 60g. Takýto objem postačí na prípravu cca 6 šálok kávy. Nemusíte teda často využívať mlynček, ak napríklad ste v domácnosti len dvaja. Mlynček vám pripraví a kvalitne spracuje kávové zrná. Pomelie ich precízne a dôkladne, aby ste si vy mohli pripraviť tú najlahodnejšiu kávu, presne podľa vašich predstáv. Pitie kávy je jedna z príjemnejších chvíľ dňa, tak si ju vychutnajte naplno!

Nôž z nerezovej ocele

O samotné mletie kávových zŕn sa mlynček na mletie kávy ORAVA KM-800 postará pomocou noža z nerezovej ocele. Nôž sa dôkladne postará o kávové zrná a pomelie ich s veľkou dôkladnosťou. Na konci mletia vám ponúkne jemne pomletú kávu, z ktorej si pripravíte lahodnú kávu. Nôž je veľmi odolný a zabezpečí vám dlhodobú prevádzku.

Výkonný motor 150 W

O poháňanie mlynčeka na mletie kávy ORAVA KM-800, teda konkrétne nerezového noža, sa stará výkonný 150 W motor. Pomocou neho a noža mlynček spracuje kávové zrná a dopraje vám kvalitnú kávu, na ktorej si pochutnáte vy aj vaši priatelia alebo rodina. Výkonný motor sa postará o všetky typy zŕn, či už sú upražené viac alebo menej a majú rôznu hrúbku. Motor skvelo dopĺňa nerezový nôž a vyrovná sa mu čo do kvality. Tieto dva komponenty sú srdcom mlynčeka a zabezpečia kvalitný výkon.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zásobník na kávu 60 g
Ochrana proti pripáleniu zŕn Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Orava KM-800 W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

František

3. 7. 2014

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava