Orava KM-800 W

Cena:
15,99 €

Pôvodná cena 17,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,32 €

POPIS PRODUKTU

Určite veľa z nás si radi pochutnáme na kvalitnej a kvalitne spracovanej káve. K spracovaniu patrí aj pomletie. Aj od pomletia veľa záleží, aký bude výsledný efekt. Preto vám teraz ponúkame mlynček na mletie kávy ORAVA KM-800. Objem mlynčeka je 60 g, čo inak povedané znamená približne 6 šálok kávy. Mlynček na mletie kávy je opatrený nožom z kvalitnej nerezovej ocele. Mlynček poháňa výkonný 150 W motor. Dopraje vám naozaj kvalitné spracovanie kávy. Pomocou neho si spracujete kávové zrná presne tak ako vám to vyhovuje.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 11 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • Okamžitá výmena záručnej reklamácie do 30€ Okamžitá výmena záručnej reklamácie do 30€

  Pri záručných reklamáciách tovaru do 30 € vám ho vymeníme ihneď a zadarmo za nový. Stačí vám na to vaša klubová karta NAY Extra.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

Mlynček na kávu Bosch TSM6A017C zaistí čerstvo zomletú kávu pre viac vône. Pracuje pri príkone 180 W a poskytuje možnosť mletia až 75 gramov zrnkovej kávy naraz. Sekací nôž je z nehrdzavejúcej ocele pre vysokú presnosť a jemné mletie. Mlynček je možné uviesť do prevádzky len s uzavretým vekom. Nechýba ani bezpečnostný vypínač. Farba mlynčeka: béžová

Základné parametre

 • Počet stupňov jemn.mletia: 1
 • Zásobník na kávu: 75 g
 • Ochrana proti pripáleniu zŕn: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Orava KM-800 W

 • Rovnomerné namletie kávy v priebehu niekoľkých sekúnd 
 • Výkonný 150 W motor
 • 60 gramov kávových zŕn na jedno mletie
 • Nôž z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele
 • Praktický a cenovo výhodný 
 • Strieborné prevedenie

Objem 60g

Mlynček na mletie kávy ORAVA KM-800 ponúka objem spracovaných kávových zŕn 60g. Takýto objem postačí na prípravu cca 6 šálok kávy. Nemusíte teda často využívať mlynček, ak napríklad ste v domácnosti len dvaja. Mlynček vám pripraví a kvalitne spracuje kávové zrná. Pomelie ich precízne a dôkladne, aby ste si vy mohli pripraviť tú najlahodnejšiu kávu, presne podľa vašich predstáv. Pitie kávy je jedna z príjemnejších chvíľ dňa, tak si ju vychutnajte naplno!

Nôž z nerezovej ocele

O samotné mletie kávových zŕn sa mlynček na mletie kávy ORAVA KM-800 postará pomocou noža z nerezovej ocele. Nôž sa dôkladne postará o kávové zrná a pomelie ich s veľkou dôkladnosťou. Na konci mletia vám ponúkne jemne pomletú kávu, z ktorej si pripravíte lahodnú kávu. Nôž je veľmi odolný a zabezpečí vám dlhodobú prevádzku.

Výkonný motor 150 W

O poháňanie mlynčeka na mletie kávy ORAVA KM-800, teda konkrétne nerezového noža, sa stará výkonný 150 W motor. Pomocou neho a noža mlynček spracuje kávové zrná a dopraje vám kvalitnú kávu, na ktorej si pochutnáte vy aj vaši priatelia alebo rodina. Výkonný motor sa postará o všetky typy zŕn, či už sú upražené viac alebo menej a majú rôznu hrúbku. Motor skvelo dopĺňa nerezový nôž a vyrovná sa mu čo do kvality. Tieto dva komponenty sú srdcom mlynčeka a zabezpečia kvalitný výkon.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zásobník na kávu: 60 g
Ochrana proti pripáleniu zŕn: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Orava
Zásobník na kávu: 60 g
Ochrana proti pripáleniu zŕn: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 10 cm
Hmotnosť: 700 g
Výška: 17,2 cm

Ostatné

Kód produktu: KM800

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore