Orava SL-140


Šľahač, Príkon: 400 W, Počet rýchlostí: 6, Pulzný spínač, Šľahanie. Viac info


Cena 28,99 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 29,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Dizajnový ručný šľahač Orava SL-140 s výkonným motorom až 400 W je praktický pomocník do každej modernej kuchyne – mieša, šľahá a hnetie. Ponúka až 6 rýchlosti, a to všetko s jednoduchým ovládaním pomocou posuvného spínača a extra funkciu Turbo s expresným mixovaním na maximálne otáčky. Ako príslušenstvo sa v balení nachádza 1 pár metiel na šľahanie a 1 pár hnetacích hákov.

Orava SL-140

  • Šľahá krémy, miesi a mieša rôzne druhy cesta
  • Ergonomické a moderné spracovanie
  • Disponuje metlami na šľahanie a hákmi na hnetenie 
  • Poskytuje až 6 rýchlosti a 1 extra Turbo rýchlosť navyše
  • Jednoduché ovládanie pomocou posuvného spínača
  • Výkonný 400 W motor

Praktická sila každej domácnosti

Rozšírte svoju kuchyňu týmto všestranným a praktickým pomocníkom - ručným šľahačom Orava SL-140, ktorý je silou v každej domácnosti. S výkonom 400 W je tento ručný šľahač všestranným nástrojom, ktorý dokáže šľahať, miešať a miesť s absolútnou ľahkosťou a presnosťou. Nech už pripravujete sladké pusinky, cesto na pizzu alebo jednoducho potrebujete premiešať polievku, tento ručný šľahač to zvládne všetko. Má až 6 rýchlostí, takže môžete jednoducho a rýchlo upraviť rýchlosť šľahania podľa vašich potrieb. A ak to nestačí, výrobok je vybavený funkciou Turbo, ktorá zabezpečuje expresné mixovanie na maximálne otáčky.

Pre milovníkov šľahačiek či krémov

Orava SL-140 je vašou ideálnou pomôckou v kuchyni pre prípravu lahodnej šľahačky, vynikajúcich krémov a mnohých ďalších lahôdok a to za pomoci jeho metličiek na šľahanie. Metličky na šľahanie sú vyrobené z ušľachtilej, nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaručuje dlhú životnosť a odolnosť. S týmto ručným šľahačom sa vaša práca v kuchyni stane oveľa jednoduchšou a rýchlejšou.

Ľahko spracované cesto? Žiaden problém!

Ale to nie je všetko! Ručný šľahač si hravo poradí aj s kysnutým cestom, takže pripravovanie domáceho pečiva bude hračkou. S týmto ručným šľahačom, budete môcť vytvárať kulinárske majstrovské diela s ľahkosťou a bez patričnej námahy a to všetko za pomoci hákov na hnetenie, ktoré sú súčasťou balenia. Háky dôkladne vymiesia cesto zo všetkých strán tak, aby bolo nadýchané a krásne vykyslo. Sú kvalitne nasadené, takže ani pri ozaj hustom ceste nevypadnú. Sú vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 800 g
Počet rýchlostí 6
Príkon 400 W
Pulzný spínač Áno
Šľahanie Áno
Hnietenie Nie
Nádoba súčasťou Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Orava SL-140

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami