Panasonic Lumix DMC-G7 + G Vario 14-42mm (čierny)


Uhlopriečka ("): 3 ", GPS: Nie, 3D kompatibilita: Áno, Max.rozlíš.videa: 3840x2160, Rozlíšenie: 16 mpx, Hľadáčik: elektronický, Formát snímača: micro 4/3,


Cena 675,00 €

13,50 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Fotoaparát s výmenným objektívom Panasonic DMC-G7KEG-K Vás očarí nielen svojimi technickými vlastnosťami, ale aj elegantným prevedením v kompaktnom tele. Ak sú Vaše požiadavky vysoké, táto digitálna jednooká bezzrkadlovka ich bude bez pochýb spĺňať. S rozlíšením 16 Mpx a Live MOS senzorom vytvoríte ohromné zábery i videá vo vysokom rozlíšení. Živé snímky Vám bude zabezpečovať aj OLED hľadáčik s rozlíšením 2 360 000 bodov. Svojim celkovým spracovaním skvele padne do ruky, čím zabezpečuje pohodlnú manipuláciu i vždy perfektné výsledky. S pokročilou technológiou Depth From Defocus môžete očakávať ešte rýchlejšie zaostrovanie. Vytvorené fotografie i videá si viete prezerať na 3-palcovom TFT LCD displeji. So 4K Photo režimom možno vybrať z nahraného klipu jednu snímku s rozlíšením 8 Mpx. Vyznačuje sa ďalej funkciami ako napríklad rozpoznanie tvárí, inteligentné nastavenie citlivosti ISO či inteligentný sprievodca motívmi.

4K rozlíšenie 

Vytvárajte pomocou tejto digitálnej jednookej bezzrkadlovky Panasonic DMC-G7KEG-K videá v rozlíšení 4K. Možnosti filmovania sa tak rozširujú, čím potešíme mnohých nadšencov. Očakávať môžete bezchybné filmové detaily za každých okolností. S režimom 4K Photo možno z vytvorených videí vybrať vysokokvalitné fotografie s rozlíšením až 8 megapixelov. Vďaka nemu tak zachytíte každý okamih. Okamih, ktorý by ste bežným fotoaparátom nezaznamenali. Ak ste sa už rozhodli investovať do nového fotoaparátu, určite venujte pozornosť práve tomuto modelu. Vaše požiadavky bude jednoznačne spĺňať po technickej i vizuálnej stránke. 

Upriamte pozornosť na okamih 

Spoločnosť Panasonic sa môže pýšiť aj pokročilou technológiou Depth From Defocus (DFD), pomocou ktorej zachytíte aj rýchlo sa pohybujúce objekty. Táto pokročilá technológia neanalyzuje len kontrast, ale sústreďuje svoju pozornosť na bod zaostrenia porovnaním dvoch snímok s rôznou hĺbkou ostrosti. Či už budete snímať Vaše deti, zvieratá alebo autá na pretekoch. Spoľahlivo vypočíta vzdialenosť medzi objektmi v zábere a zabezpečí zaostrenie objektívu jedným rýchlym pohybom bez akéhokoľvek prerušenia. Výsledok tak bude ohromujúci a bezkonkurenčný. Vyznačuje sa automatickým ostrením do 0,07 sekundy, avšak v režime AFS a pri použití objektívu H-FS14140. 

Ohromná kvalita 

Spolu s týmto fotoaparátom sa pozriete na svet z úplne inej perspektívy. Uvoľnite sa a ponorte sa do svojej fantázie a vytvorte tie najkrajšie a najzaujímavejšie zábery. S rozlíšením 16 megapixelov vytvoríte snímky ohromných rozmerov i videá vo vysokom rozlíšení. Plynulý chod, svižné reakcie i rýchle spracovanie signálu zabezpečuje aj procesor Venus Engine. Plnohodnotné zábery môžete očakávať aj za zlých svetelných podmienok. 

Ovládanie a dizajn 

Vďaka svojej pevnej konštrukcii a kvalitným materiálom skvele padne do ruky a zaručuje pohodlnú manipuláciu počas celej doby. Ovládanie je skutočne jednoduché a intuitívne, preto z neho nemusíte mať žiadne zbytočné obavy. Ku všetkým dôležitým funkciám máte rýchly a ľahký prístup. K dispozícii máte napríklad šesť ľahko ovládateľných funkčných tlačidielpredný ovládač clony či čas uzávierky. Svojim kompaktným prevedením bude v taške zaberať len minimu miesta, čím sa stáva ideálnym spoločníkom na všetkých Vašich dobrodružstvách. Dotykový displej navyše možno vyklopiť presne podľa Vašej potreby, čím Vám dáva slobodu pri bežnom používaní. 

Objektív Lumix G Vario 14-42 mm

Zaznamenávajte všetko objekty či okamihy s maximálnou prirodzenosťou a realistickým znením. Objektív Lumix G Vario s ohniskovou vzdialenosťou 14-42 mm bude ideálnym spoločníkom pre každodenné používanie. Či už budete snímať Vaše deti, zvieratá alebo prírodu. Svojim kompaktným telom Vás navyše nijako výrazne neobťažuje a v taške zaberá len minimum miesta. Optický výkon je vylepšený dvomi asférickými šošovkami. Jasné a čisté snímky bez rozmazania zabezpečuje optický stabilizátor obrazu. Disponuje 9 prvkami v 8 skupinách

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 3 "
GPS Nie
3D kompatibilita Áno
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlíšenie 16 mpx
Hľadáčik elektronický
Formát snímača micro 4/3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic Lumix DMC-G7 + G Vario 14-42mm (čierny)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené