Panasonic DP-UB150

Cena:
159,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,18 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Moderný Ultra HD Blu-ray prehrávač Panasonic DP-UB150 v čiernom farebnom prevedení sa vyznačuje nekompromisným výkonom pre kvalitný obraz a presné farby. Podporuje viacero formátov rozsahu HDR (HDR10), ale aj dynamické metaúdaje s rozsahom HDR10+. Kompatibilný je s technológiou Hybrid Log-Gamma a podporuje štandard Ultra HD Blu-ray pre prirodzenejšie textúry s rozlíšením 4K. Spolu s vynikajúcim obrazom si užijete aj vysokokvalitný zvuk Hi-Res Audio. Disponuje USB vstupom pre prehrávanie videí (MP4/MKV), obrázkov (JPEG) a hudby (WAV, FLAC, MP3, AAC, ale aj hudobné súbory DSD a ALAC), HDMI výstupom, LAN portom a podporuje disky BD-ROM/RE (DL)/R (DL), DVD±R (DL)/RW a CD-R/RW.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Moderný Ultra HD Blu-ray prehrávač Panasonic DP-UB450 v čiernom farebnom prevedení sa vyznačuje nekompromisným výkonom pre kvalitný obraz a presné farby. Podporuje viacero formátov rozsahu HDR (HDR10), ale aj dynamické metaúdaje s rozsahom HDR10+. Kompatibilný je s technológiou Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma a podporuje štandard Ultra HD Blu-ray pre prirodzenejšie textúry s rozlíšením 4K. Spolu s vynikajúcim obrazom si užijete aj vysokokvalitný zvuk Hi-Res Audio. Disponuje USB vstupom pre prehrávanie videí (MP4/MKV), obrázkov (JPEG) a hudby (WAV, FLAC, MP3, AAC, ale aj hudobné súbory DSD a ALAC), dvojicou HDMI výstupov, koaxiálnym výstupom, LAN portom a podporuje disky BD-ROM/RE (DL)/R (DL), DVD±R (DL)/RW a CD-R/RW.

Základné parametre

  • Wi-Fi: Nie
  • Bluetooth: Nie
  • Počet HDMI portov: 2

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Prehrávač diskov Ultra HD Blu-ray

Prehrávač diskov Ultra HD Blu-ray sa vyznačuje nekompromisným výkonom v oblasti kvality obrazu. Je kompatibilný aj so štandardom HDR10+ a reprodukuje vysokokvalitný obraz so 4K rozlíšením.

Úžasný obraz so 4K rozlíšením

Tento model podporuje viacero formátov rozsahu HDR, no podporuje aj prehrávanie HDR dynamických metaúdajov s rozsahom HDR10+, čo je štandard novej generácie. Navyše je kompatibilný s technológiou Hybrid Log-Gamma. Synergický efekt dosiahnutý vďaka pôvodným vysokokvalitným obrazovým technológiám umožňuje ešte presnejší obraz. 

Pôsobivý zážitok

Podporovaný je štandard Ultra HD Blu-ray, štandard pre disky Blu-ray Disc novej generácie. Jedinečná, vysokokvalitná technológia prináša prirodzenejšie textúry s ohromujúcim rozlíšením 4K. Živé farby a vysoký kontrast reprodukujú realistickejšiu atmosféru na domáce sledovanie. 

Reprodukcia nádherných spomienok

Vychutnajte si na televíznej obrazovke s rozlíšením Ultra HD spomienky na dovolenkové výlety alebo vzácne snímky rodiny a priateľov zhotovené pomocou fotoaparátu či kamkordéra. Reprodukovaním videí MP4 a údajov JPEG s rozlíšením 4K môžete znova prežiť nádherné okamihy. 

Zážitok z kvality zvuku

Tento model je navrhnutý na reprodukovanie vysokokvalitného zvuku. Okrem tradičných formátov WAV, FLAC, MP3, AAC, WMA a AIFF možno reprodukovať hudobné súbory DSD a ALAC. Stačí ho pripojiť k systému domáceho kina a môžete si vychutnávať hudobné zdroje zodpovedajúce kvalite zvuku štúdiových majstrov.  


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 1
iMiracast: Nie
i3D kompatibilita: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 1
Počet USB portov: 1
USB port: Áno
iMiracast: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 32 cm
Hmotnosť: 1200 g
Výška: 4,6 cm
Hĺbka: 19,3 cm

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Multimedia

Podporované video formáty: MP4, TS, MPEG2, H.265, AVCHD, H.264, MKV
Typ média: USB, Ultra HD Blu-ray, CD, DVD, Blu-ray

Display/Grafika

iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD

Funkcie

i3D kompatibilita: Áno

Ostatné

Kód produktu: DP-UB150EG-K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore