Panasonic DP-UB150

Zobraziť

  • Zľava 13 %
  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Nie, Počet HDMI portov: 1, Miracast: Nie, 3D kompatibilita: Áno,


Cena 139,00 €

Zľava 13 % z pôvodnej ceny: 159,00 € Zobraziť nápoveď

2,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Moderný Ultra HD Blu-ray prehrávač Panasonic DP-UB150 v čiernom farebnom prevedení sa vyznačuje nekompromisným výkonom pre kvalitný obraz a presné farby. Podporuje viacero formátov rozsahu HDR (HDR10), ale aj dynamické metaúdaje s rozsahom HDR10+. Kompatibilný je s technológiou Hybrid Log-Gamma a podporuje štandard Ultra HD Blu-ray pre prirodzenejšie textúry s rozlíšením 4K. Spolu s vynikajúcim obrazom si užijete aj vysokokvalitný zvuk Hi-Res Audio. Disponuje USB vstupom pre prehrávanie videí (MP4/MKV), obrázkov (JPEG) a hudby (WAV, FLAC, MP3, AAC, ale aj hudobné súbory DSD a ALAC), HDMI výstupom, LAN portom a podporuje disky BD-ROM/RE (DL)/R (DL), DVD±R (DL)/RW a CD-R/RW.

Prehrávač diskov Ultra HD Blu-ray

Prehrávač diskov Ultra HD Blu-ray sa vyznačuje nekompromisným výkonom v oblasti kvality obrazu. Je kompatibilný aj so štandardom HDR10+ a reprodukuje vysokokvalitný obraz so 4K rozlíšením.

Úžasný obraz so 4K rozlíšením

Tento model podporuje viacero formátov rozsahu HDR, no podporuje aj prehrávanie HDR dynamických metaúdajov s rozsahom HDR10+, čo je štandard novej generácie. Navyše je kompatibilný s technológiou Hybrid Log-Gamma. Synergický efekt dosiahnutý vďaka pôvodným vysokokvalitným obrazovým technológiám umožňuje ešte presnejší obraz. 

Pôsobivý zážitok

Podporovaný je štandard Ultra HD Blu-ray, štandard pre disky Blu-ray Disc novej generácie. Jedinečná, vysokokvalitná technológia prináša prirodzenejšie textúry s ohromujúcim rozlíšením 4K. Živé farby a vysoký kontrast reprodukujú realistickejšiu atmosféru na domáce sledovanie. 

Reprodukcia nádherných spomienok

Vychutnajte si na televíznej obrazovke s rozlíšením Ultra HD spomienky na dovolenkové výlety alebo vzácne snímky rodiny a priateľov zhotovené pomocou fotoaparátu či kamkordéra. Reprodukovaním videí MP4 a údajov JPEG s rozlíšením 4K môžete znova prežiť nádherné okamihy. 

Zážitok z kvality zvuku

Tento model je navrhnutý na reprodukovanie vysokokvalitného zvuku. Okrem tradičných formátov WAV, FLAC, MP3, AAC, WMA a AIFF možno reprodukovať hudobné súbory DSD a ALAC. Stačí ho pripojiť k systému domáceho kina a môžete si vychutnávať hudobné zdroje zodpovedajúce kvalite zvuku štúdiových majstrov.  


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Nie
Počet HDMI portov 1
Miracast Nie
3D kompatibilita Áno

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Panasonic DP-UB150

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Milan

9. 9. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Dolby Atmos, DTS , Dolby audio atď
  • HDR 10+
  • Tichý
  • Prehráva 4k ale aj 3D filmy čo už vôbec nie je v dnešnej dobe samozrejmosť
  • Titulky číta aj v kontajneri aj externé
  • 2.0 USB (pri obrovských dátových tokoch môže byť obrazom trošku neplynulí, ale skoro nespozorovateľné) vstup čakal som aspoň 3.0 prípadne už 3.1
  • 1 hdmi výstup pre video aj audio súčasne
  • Titulky nemožno upravovať

V cenovej kategórií pravdepodobne asi najlepší 4k UHD blu-ray prehrávač s procesorom na vylepšenie obrazu od Panasonicu. Jeho novší kolega: BD 450 má síce aj dolby vision a 2 hdmi výstupy, ale nemá tento procesor.