Panasonic RB-HF520BE-K čierne

Cena:
54,99 €

Späť na NAY Extra kartu 1,10 €

POPIS PRODUKTU

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá na uši Panasonic RB-HF520BE-K v čiernom farebnom prevedení ocenia všetci tí, ktorí chcú mať svoju hudbu neustále pri sebe, a to bez prítomnosti otravných káblov. Pýšia sa technológiou Extra Bass System (XBS), ktorá kombinuje funkciu Acoustic Bass Control a akustický obvod ladenia, pre výnimočne bohaté a hutné basy. Disponujú vysokokapacitnou integrovanou batériou, s ktorou si užijete veľmi dlhú dobu prehrávania vašich playlistov – až 50 hodín. Komfort zabezpečia náušníky usadené okolo celého ucha, ktoré sa prispôsobia tvaru vašich uší, a zvuk bude do vašich uší prúdiť z páru 40 mm meničov, na ktorých sa nachádza pohodlné ovládanie a mikrofón pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Bezdrôtové slúchadlá AUNA Elegance v striebornom prevedení s frekvenčným rozsahom 20 Hz–20 kHz. Bluetooth 4.0 slúchadlá s dosahom až 10 metrov disponujú batériou s výdržou až 14 hodín a podporou NFC. Súčasťou náhlavných slúchadiel AUNA Elegance je odnímateľný kábel a integrovaný mikrofón. Nastaviteľná konštrukcia s čalúnenou koženou čelenkou a mäkkým polstrovaním náušníkov vám zaručia maximálny komfort aj pri dlhodobom používaní.

Základné parametre

  • Značka: Auna
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
  • NFC: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vaša hudba na cesty

Tieto slúchadlá kombinujú robustný a dynamický zvuk s možnosťou nepretržitého prehrávania po dobu až 50 hodín, takže sa môžete bez obáv ponoriť do počúvania svojho obľúbeného playlistu. Poteší aj možnosť aktivácie hlasovej asistencie – vďaka funkcii hlasového asistenta vo vašom smartfóne môžete vyberať hudbu, nastavovať hlasitosť a tiež telefonovať. 

50 hodín – extrémne dlhá doba bezdrôtového prehrávania 

Vysokokapacitná batéria tohto modelu umožňuje až 50 hodín nepretržitého prehrávania. Vďaka prehrávaniu po dobu plných dvoch dní z jedného nabitia môžete dať zbohom hľadaniu zástrčky na cestách. Funkcia Quick Charge umožňuje po 15 minútach nabíjania približne 3 hodiny prehrávania. 

Bohaté a hutné basy

Pripravte sa na mocný zážitok z hudby, o ktorý sa postará 40mm reproduktor, neodymový magnet a náušníky usadené okolo celého ucha. Extra Bass System (XBS) kombinuje funkciu Acoustic Bass Control, ktorá optimalizuje prúdenie vzduchu prostredníctvom filtra, a akustický obvod ladenia, ktorý zlepšuje reprodukciu v nízkom rozsahu. 

Perfektne sedia na ušiach

Vďaka komfortnému dizajnu vám budú slúchadlá na ušiach sedieť perfektne po celý deň. Prispôsobia sa tvaru vašich uší a dokonale distribuujú tlak po celej ploche, takže vy sa môžete úplne sústrediť na dokonalé basy vašej obľúbenej hudby.

Jednoduché prenášanie

Vďaka otočnému mechanizmu sa slúchadlá ľahko prenášajú. Jednoducho len zložte náušníky naplocho a vezmite slúchadlá na cesty – jednoducho a kamkoľvek. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Panasonic
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 205 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 50 hod.

Ostatné

Kód produktu: RB-HF520BE-K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore