Panasonic SC-TMAX5 čierny

Cena:
149,00 €

Pôvodná cena 199,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Výkonný párty reproduktor Panasonic SC-TMAX5 v čiernom dizajne premení akékoľvek miesto na tanečný parket. Hudba bude prúdiť do priestoru zo 16 cm basového reproduktora s podporou dvoch 5 cm tweeterov, ktoré sa postarajú o čisté vysokofrekvenčné tóny, pričom mohutný hlboký zvuk zabezpečí port Bass Reflex. S technológiou Bluetooth 4.2 môžete pohodlne streamovať obľúbené playlisty z mobilu či tabletu a vďaka technológii Qi môžete svoj smartfón jednoducho a rýchlo bezdrôtovo nabíjať umiestnením na TMAX5. Zariadenie umožňuje prehrávať hudbu aj prostredníctvom USB portu či Aux-In vstupu. Jedinečnú párty atmosféru navodí farebné osvetlenie a s aplikáciou Panasonic Max Juke sa z vás v okamihu stane naozajstný DJ. Kompaktný reproduktor so vstavanými rukoväťami je kompatibilný s externou batériou, čo vám umožní vziať ho so sebou na cesty.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
  • Doprava zadarmo
  • Zľava 25 %

Zvážte aj tento produkt

Výkonný párty reproduktor Panasonic SC-TMAX10 v čiernom dizajne premení akékoľvek miesto na tanečný parket. Konštrukcia Airquake Bass s 20 cm basovým reproduktorom podporovaným dvomi budiacimi jednotkami prináša silný zvuk a obklopí vás vysokokvalitnou hudbou. Skladby môžete bezdrôtovo streamovať prostredníctvom Bluetooth 5.0, alebo si môžete vypočuť obľúbenú FM rozhlasovú stanicu. Nechýba ani USB port pre prehrávanie hudby v MP3 formáte. Reproduktor s funkciou karaoke je vybavený dvomi konektormi na mikrofón, vďaka čomu oživíte každú párty. Pre ešte lepšiu atmosféru sa modré osvetlenie okolo reproduktora synchronizuje s hudbou. Kompaktný reproduktor so vstavanými rukoväťami je kompatibilný s externou batériou, čo vám umožní vziať ho so sebou na cesty.

Základné parametre

  • Wi-Fi: Nie
  • Bluetooth: Áno
  • RMS výkon: 300 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Párty kdekoľvek

Párty sa môže začať a nielen to - bude sa na nej skákať. Reproduktor ponúka mohutné hlboké basy a ostré rytmy, ktoré potrebujete na premenu ľubovoľného miesta na tanečný parket.

Precíťte rytmus

Reproduktor obsahuje port Bass Reflex, ktorý optimalizuje najnižšiu frekvenciu reproduktora a zachováva mohutný hlboký zvuk bez toho, aby bola ohrozená jeho ostrosť.   

Ponorte sa do zvuku

Umožnite reproduktoru TMAX5, aby vám oživilo spomienky, pripomenulo milý okamih alebo vás prenieslo na špeciálne miesto. Hudba sa prúdi cez 16 cm basový reproduktor, ktorý je podporovaný dvojitými zosilňovačmi. Dva 5 cm tweetery zasa zaručujú čisté prehrávanie vysokofrekvenčných zvukov. 

Vezmite ho kamkoľvek

Kompaktné telo reproduktora TMAX5 má zabudované rukoväte a je kompatibilné s externou batériou, takže ho môžete bez problémov brávať všade so sebou. (* Externú batériu používajte s výstupom 2 A alebo vyšším. Oproti sieťovému napájaniu je zvukový výkon nižší ako 50%.)

S technológiou Qi sa nikdy nezastavíte

Medzinárodný šandard Qi pre bezdrôtové napájanie znamená, že smartfón stačí umiestniť na TMAX5, aby sa nabíjal. Či už máte večierok s priateľmi, alebo si vychutnávate obľúbené skladby osamote, hudba sa neustále prehráva.

Nechajte hudbu hrať 

Ponorte sa do zvuku hudby pomocou reproduktora TMAX5. Umiestnite ho zvislo alebo vodorovne v závislosti od toho, kde sa večierok koná. Zoberte ho so sebou, jednoducho ho nastavte a párty sa môže začať.

Buďte dušou párty

S aplikáciou Panasonic MAX Juke sa stanete skutočným dídžejom. Premeňte na párty každé miesto len pomocou smartfónu a zariadenia TMAX5. Bezdrôtové pripojenie Bluetooth znamená, že z tanečného parketu môžete ovládať atmosféru kdekoľvek. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
RMS výkon: 150 W
Vstup pre externý mikrofón: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno
Vstup pre externý mikrofón: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 25 cm
Výška: 47,5 cm
Hĺbka: 26,5 cm
Hmotnosť: 6,5 Kg

Multimedia

Typ média: USB
Zvukové formáty: mp3

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie
RDS: Nie

Zvuk

RMS výkon: 150 W

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Reproduktory

Typ reproduktora: 2 - pásmový
Počet reproduktorov: 3

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: 230 V, 5V/micro USB

Ostatné

Kód produktu: SC-TMAX5EG-K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore