Panzerglass

Banner A Ochrana pre smartfóny

Doprajte svojmu mobilu maximálnu ochranu. Vyberte si jednotku na trhu. Jednoduchá aplikácia, kvalitné japonské sklo Asahi, temperácia pri 500 °C a víťaz TÜV testu. To je sklo od PanzerGlass™.

Banner A Ochrana smart hodiniek

Používate smart hodinky? Chráňte ich pred poškriabaním kvalitným ochranným sklom, na ktorom neostávajú odtlačky. 100 % dotyková citlivosť vďaka hrúbke len 0,4 mm.

Banner A Jednotka na trhu          

V roku 2013 dánsky startup PanzerGlass™ uviedol na trh nové exkluzívne ochranné sklá obrazoviek tabletov a mobilných telefónov. Dnes sa spoločnosť PanzerGlass™ rozrástla na globálnu korporáciu, ktorá pôsobí na 63 rôznych trhoch sveta, vrátane Slovenska.

V priebehu rokov sa spoločnosť PanzerGlass™ stala synonymom pre špičkové ochranné sklá obrazoviek mobilných zariadení. Tie dokážu ochrániť notebooky, smartfóny, tablety či inteligentné hodinky. Dnes je PanzerGlass™ jednou z popredných značiek ochranných skiel vo svete.

Sklá PanzerGlass™ sa vyrábajú patentovanou technológiou temperácie pri teplote 500 °C, a to až po dobu 5 hodín. Vďaka tomu získavajú nadštandardné vlastnosti v oblasti tvrdosti a odolnosti, ktoré oceňujú odborníci po celom svete. PanzerGlass™ sa stal víťazom prestížneho testu TÜV.

 

Banner A Neprekonateľná ochrana         

Sklo PanzerGlass™ poskytuje vysokú úroveň ochrany vášho displeja. Je odolné voči škrabancom, nárazom a poskytuje 100 % dotykovú citlivosť. Naviac, nalepenie zvládnete aj sami za pár sekúnd. 

Fantastické 4 vrstvy:
1. Oleofóbna vrstva ochráni váš displej pred odtlačkami prstov.
2. Japonské vysokokvalitné sklo Asahi s hrúbkou 0,4 mm je kľúčovou vrstva, ktorá zabezpečuje tvrdosť a odolnosť.
3. Bezpečnostná vrstva vás ochráni pred poranením v prípade, že sa sklo niekedy rozbije.
4. Silikónová vrstva neslúži len na zaistenie ľahkej aplikácie skla, ale zároveň vyrovnáva povrch displeja a odstraňuje drobné škrabance na používanom smartfóne.

 

Banner A Antibakteriálna ochrana                  

PanzerGlass™ pripravil pre všetky smartfóny novej generácie inovatívnu, vedecky testovanú zbraň proti baktériám.

Samotné sklo kombinuje špeciálne navrhnutý povrch s antibakteriálnou ochranou a preslávenú pevnosť značky PanzerGlass™. Takto vylepšené zloženie dokáže eliminovať až 99 % baktérií alebo spór plesní. Povlak je netoxický a v súlade s nariadením EÚ. Okrem toho je oderuvzdorný a testovaný podľa normy JIS 22810 a ISO 22196.

SPRAY Twice A Day  je nový čistič displejov, ktorý môžete použiť na všetky mobilné zariadenia a obrazovky, dokonca aj na okuliare.

SPRAY Twice A Day je založený na báze vody a obsahuje len aktívne zložky, ktoré sa bežne využívajú v ľudských hygienických či kozmetických výrobkoch. Je 100 % ekologický a navyše ničí koronavírus na povrchoch.

Chráňte nielen svoj mobil, ale aj svoje zdravie!

 

Banner A EKO zodpovednosť

Trvalá udržateľnosť materiálov je jednou z dôležitých oblastí súvisiacich s ekológiou a znižovaním negatívnych dopadov na životné prostredie.

Spoločnosť PanzerGlass™ sa rozhodla znížiť environmentálny dopad a vďaka inováciám mení tradičné obaly za ekologické, trvalo udržateľné, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu.

„Naším cieľom je chrániť
nielen displeje, ale aj planétu.“

Ako globálna firma veríme, že máme zodpovednosť za hľadanie udržateľných riešení vo všetkom, čo robíme. Chránime nielen displeje, ale aj planétu. Čím menej zariadení vyhodíme kvôli rozbitým obrazovkám, tým menej zdrojov je potrebných na výrobu nových, čím sa obmedzí negatívny dopad na prírodu.

Aplikovaním ochrany displeja na svoje zariadenia zároveň aj vy prispievate k šetreniu životného prostredia.