Philips AZB600/12 strieborný

Cena:
99,99 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kompaktný prenosný rádioprehrávač Philips AZB600/12 v striebornej farbe vám ponúka možnosť vychutnať si svoju obľúbenú hudbu v pohodlí s funkciami, ktoré vám uľahčia život. Je určený na prehrávanie z rôzných zdrojov ako CD, CD-R a CD-RW. Obsahuje aj mechanický kazetový magnetofóns funkciou autostop. Navyše je vybavený vstupom Audio-in a tunerom FM, DAB a DAB+. Rádioprehrávač disponuje stereo zvukovým systémom s dvoma vstavanými reproduktormi a výstupným výkonom 2x 1 W. O bohatý a čistý zvuk s hlbokými a dramatickými basmi sa postará funkcia Dynamic Bass Boost. Napájanie na sieť alebo 6x LR14 batérie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Prenosný rádioprehrávač Philips AZB798T/12 v čiernom dizajne ponúka možnosť vychutnať si svoju obľúbenú hudbu v pohodlí s funkciami, ktoré vám uľahčia život. Je určený na prehrávanie z rôzných zdrojov ako CD, CD-R, CD-RW, MP3/WMA-CD. Obsahuje aj mechanický kazetový magnetofón s funkciou autostop. Navyše je vybavený vstupom Audio-in a tunerom FM, DAB a DAB+. Pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA poslúži režim USB Direct. Nechýba ani streamovanie hudby prostredníctvom technológie Bluetooth. O skvelý hudobný zážitok sa postarajú reproduktory s konštrukciou Bass Reflex a funkciou Dynamic Bass Boost. Samozrejmosťou je aj funkcia Digital Sound Control. Napájanie na sieť alebo 6x LR20 batérie.

Základné parametre

  • Bluetooth: Áno
  • USB port: Áno
  • Typ média: CD-RW, CD-R

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Dynamické zvýraznenie basov 

S funkciou Dynamic Bass Boost môžete zvýrazniť basy v hudbe stlačením tlačidla, bez ohľadu na nastavenú hlasitosť, a tak zaistiť maximálne potešenie z počúvania. Funkcia Dynamic Bass Boost (Dynamické zvýraznenie basov) zvyšuje úroveň hlbokých tónov tak, aby sa dosiahol hladký zvuk aj pri nízkej hlasitosti.

Náhodný výber/Opakovanie pre individuálny pôžitok z hudby

S funkciou Náhodný výber/Opakovanie nikdy nebudete musieť znova a znova počúvať hudbu v rovnakom poradí. Po načítaní hudby do prehrávača stačí vybrať jeden z dvoch režimov a každá skladba sa prehrá v inom poradí. Vychutnajte si iný a jedinečný hudobný zážitok pri každom použití prehrávača.

DAB+, DAB a FM pre komplexné potešenie z rádia

Na rozdiel od analógového FM vysielania, DAB+/DAB (Digital Audio Broadcasting) je metóda digitálneho prenosu rádiových signálov cez sieť pozemných rádiových vysielačov. Ponúka poslucháčovi viac možností a informácií v čistej kvalite zvuku bez akéhokoľvek šumu. S touto technológiou prijímač automaticky nájde najsilnejší signál. S digitálnymi vysielačmi DAB+/DAB už nemusíte pamätať na frekvenciu. Prístroje sa nastavujú podľa názvov staníc a nemusia sa resetovať.

Prehrávanie diskov CD, CD-R a CD-RW

S týmto rádioprehrávačom si môžete vychutnať hudbu z CD, CD-R a CD-RW. CD-RW (CD-Rewritable Compatible) znamená, že audio systém môže prehrávať disky CD-Recordable (CD-R) aj CD-Rewritable (CD-RW). Disky CD-R možno nahrávať raz a prehrávať na ľubovoľnom prehrávači diskov CD. Disky CD-RW na druhej strane je možné niekoľkokrát nahrať a prepísať a možno ich prehrávať iba na kompatibilných prehrávačoch diskov CD.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Typ média: CD
Výstup pre slúchadlá: Nie
RMS výkon: 2 W
iNFC: Nie
DAB: Áno
RDS: Áno
Počet reproduktorov: 2
Kazetový prehrávač: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips

Konektivita

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 30 cm
Výška: 24 cm
Hĺbka: 13,3 cm
Hmotnosť: 2 Kg

Multimedia

Typ média: CD

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD
Vstavaný displej: Áno

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Rádio

Podporované pásma: DAB+, FM
Počet staníc v pamäti: 20
DAB: Áno
RDS: Áno

Zvuk

RMS výkon: 2 W

Energetické údaje

Napájanie: 230V + batéria

Reproduktory

Počet reproduktorov: 2

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Áno

Ostatné

Kód produktu: 6951613993477

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore