Philips AZB600/12 strieborný

  • Výpredaj −24 %

Rádioprehrávač, Farba sivá, Typ média: CD, RMS výkon: 2 W, Podporované pásma: FM, DAB+, DAB, RDS, 20 staníc v pamäti, Kazetový prehrávač, AUX vstup, 2 × reproduktor, Vstavaný displej, LCD, Napájanie: 230V + batéria. Viac info


Cena 86,99 €

Zľava 24 % z predchádzajúcej ceny: 114,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,74 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Kompaktný prenosný rádioprehrávač Philips AZB600/12 v striebornej farbe vám ponúka možnosť vychutnať si svoju obľúbenú hudbu v pohodlí s funkciami, ktoré vám uľahčia život. Je určený na prehrávanie z rôzných zdrojov ako CD, CD-R a CD-RW. Obsahuje aj mechanický kazetový magnetofóns funkciou autostop. Navyše je vybavený vstupom Audio-in a tunerom FM, DAB a DAB+. Rádioprehrávač disponuje stereo zvukovým systémom s dvoma vstavanými reproduktormi a výstupným výkonom 2x 1 W. O bohatý a čistý zvuk s hlbokými a dramatickými basmi sa postará funkcia Dynamic Bass Boost. Napájanie na sieť alebo 6x LR14 batérie.

Dynamické zvýraznenie basov 

S funkciou Dynamic Bass Boost môžete zvýrazniť basy v hudbe stlačením tlačidla, bez ohľadu na nastavenú hlasitosť, a tak zaistiť maximálne potešenie z počúvania. Funkcia Dynamic Bass Boost (Dynamické zvýraznenie basov) zvyšuje úroveň hlbokých tónov tak, aby sa dosiahol hladký zvuk aj pri nízkej hlasitosti.

Náhodný výber/Opakovanie pre individuálny pôžitok z hudby

S funkciou Náhodný výber/Opakovanie nikdy nebudete musieť znova a znova počúvať hudbu v rovnakom poradí. Po načítaní hudby do prehrávača stačí vybrať jeden z dvoch režimov a každá skladba sa prehrá v inom poradí. Vychutnajte si iný a jedinečný hudobný zážitok pri každom použití prehrávača.

DAB+, DAB a FM pre komplexné potešenie z rádia

Na rozdiel od analógového FM vysielania, DAB+/DAB (Digital Audio Broadcasting) je metóda digitálneho prenosu rádiových signálov cez sieť pozemných rádiových vysielačov. Ponúka poslucháčovi viac možností a informácií v čistej kvalite zvuku bez akéhokoľvek šumu. S touto technológiou prijímač automaticky nájde najsilnejší signál. S digitálnymi vysielačmi DAB+/DAB už nemusíte pamätať na frekvenciu. Prístroje sa nastavujú podľa názvov staníc a nemusia sa resetovať.

Prehrávanie diskov CD, CD-R a CD-RW

S týmto rádioprehrávačom si môžete vychutnať hudbu z CD, CD-R a CD-RW. CD-RW (CD-Rewritable Compatible) znamená, že audio systém môže prehrávať disky CD-Recordable (CD-R) aj CD-Rewritable (CD-RW). Disky CD-R možno nahrávať raz a prehrávať na ľubovoľnom prehrávači diskov CD. Disky CD-RW na druhej strane je možné niekoľkokrát nahrať a prepísať a možno ich prehrávať iba na kompatibilných prehrávačoch diskov CD.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Nie
USB port Nie
Typ média CD
Výstup pre slúchadlá Nie
RMS výkon 2 W
NFC Nie
DAB Áno
RDS Áno
Počet reproduktorov 2
Kazetový prehrávač Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips AZB600/12 strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami